Офіційний веб сайт

Список стипендіатів Національної академії наук 2011 року

 

Додаток № 1

                                   до Постанови №5      

      президії Комітету з Державних премій України

                          в галузі науки і техніки

                         від 11 жовтня 2010 року

СПИСОК
молодих учених Національної академії наук України,

яким призначені стипендії Президента України для молодих учених

(жовтень 2010року -  квітень 2011року)

 

Відділення математики НАН України

 

Інститут математики НАН України

  1. САМОЙЛЕНКО Ігор Валерійович
  2. СТАСЮК Сергій Андрійович
  3. ТЕСКОВолодимирАнатолійович
  4. ШИДЛІЧАндрій Любомирович

 

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

  1. ВАСИЛЬЄВАНаталіяВолодимирівна
  2. ОЧАКОВСЬКАОксана Олександрівна

 

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України

  1. РОСТУНМиколаЙосипович
  2. СНІТКОГалина Анатоліївна

 

Відділення інформатики НАН України

 

Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України

  1. БОГАЄНКОВсеволод Олександрович
  2. БИЦЬОлексій Вікторович
  3. ВОЛОШИНСергій Володимирович
  4. КОШКІНАНаталія Василівна
  5. МЕЛАЩЕНКОАндрій Олегович
  6. НАЗАРЕНКОЄвген Володимирович
  7. НОРКІНБогдан Володимирович
  8. НОСКОВОлексій Миколайович
  9. ПРОВОТАРОльга Олександрівна
  10. ТЕРНОВАнтон Сергійович
  11. ЮЩЕНКОРуслан Андрійович

 

Інститут проблем математичних машин і систем НАН України

  1. БРОВЧЕНКОІгор Олександрович
  2. КОЛОМІЄЦЬПавло Сергійович

 

Інститут програмних систем НАН України

  1. ІГНАТЕНКООлексій Петрович
  2. КУДІМКузьма Олексійович

 

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

  1. БЕЛЯКЄвген В’ячеславович

Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України

  1. КРАСОВСЬКАОльга Володимирівна
  2. ОНОПРІЄНКО Михайло Валентинович

 

Інститут космічних досліджень НАН України та НКА України

  1. ПАРНОВСЬКИЙ Олексій Сергійович
  2. СКАКУН Сергій Васильович
  3. СКОРОХОД Тетяна Владиславівна

 

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

  1. МІСУНО Іван Семенович
  2. ПОДЛАСОВ Євген Сергійович

 

Інститут проблем штучного інтелекту МОН України та НАН України

  1. ШУШУРА Олексій Миколайович

 

Відділення механіки НАН України

 

Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України

  1. АНДРУШКО Наталія Федорівна
  2. ТКАЧЕНКО Ярослав Володимирович
  3. ЯРЕМЧЕНКО Сергій Миколайович

 

Інститут технічної механіки НАН України і НКА України

  1. КЛИК Юлія Анатоліївна
  2. ПОД’ЄЛЬНІКОВ Ігор Валерійович
  3. РУХЛОВ Ігор Валерійович

 

Інститут проблем міцності ім. Г.С. Писаренка НАН України

  1. БОГДАН Андрій Васильович
  2. ДАНИЛЬЧУК Євген Леонідович
  3. ЧИЖИК Ганна Василівна

 

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України

  1. БРАГІНЕЦЬ Дмитро Дмитрович
  2. ГОЛОВ Костянтин Сергійович
  3. ПРИХОДЧЕНКО Олексій Васильович
  4. ХМЕЛЕНКО Інна Павлівна

 

Інститут гідромеханіки НАН України

  1. ЗАГУМЕННИЙ Ярослав Вікторович.
  2. МАКАРЕНКОВА Анастасія Анатоліївна
  3. СТАРОВОЙТ Інна Валеріївна

 

Інститут транспортних систем і технологій НАН України

  1. РЕДЧИЦЬ Дмитро Олександрович

 

Відділення фізики і астрономії НАН України

 

Інститут фізики НАН України

  1. ЄГОРОВ Роман Ігоревич
  2. ПАВЛОВ Ігор Анатолійович
  3. СЛЮСАРЕНКО Костянтин Юрійович
  4. УЗУНОВА Віра Олександрівна

 

Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України

  1. ВОЙТОВИЧ Марія Володимирівна
  2. КУПЧАК Ігор Мирославович
  3. КУЧУК Андріан Володимирович
  4. НІКОЛЕНКО Андрій Сергійович
  5. ШИНКАРЕНКО Володимир Вікторович

 

Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України

  1. КОЧЕЛАБ Євгенія Володимирівна
  2. КУРГАН Наталія Анатоліївна
  3. РЕШЕТНИК Олег Васильович
  4. РУДНИЦЬКА Ірина Іванівна
  5. СЕГІДА Олена Олександрівна
  6. ФІЛАТОВА Віра Сергіївна

 

Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України

  1. КАПІТАНЧУК Олексій Леонідович
  2. КРАВЧУК Володимир Петрович
  3. РЕБЕШ Анастасія Петрівна

 

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

  1. ЕЛИЇВ Андрій Андрійович
  2. КОСТОГРИЗ Надія Михайлівна

 

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

  1. ДЗЮБЛЮК Валерій Володимирович

 

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України

  1. ГЛАМАЗДА Олександр Юрійович
  2. ГРЕЧНЄВ Олексій Геннадійович
  3. МИРОНЮК Маргарита Вячеславівна
  4. ТЕРЕХОВ Андрій Валерійович
  5. ХРАБУСТОВСЬКИЙ Андрій Володимирович

 

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я. Усикова НАН України

  1. БЄЛОБРОВ Володимир Олександрович
  2. ДУХОПЕЛЬНИКОВ Євген Володимирович
  3. КОВАЛЕНКО Ольга Іванівна
  4. СТЕШЕНКО Сергій Олександрович
  5. ХАРЧЕНКО Ганна Олександрівна

 

Радіоастрономічний інститут НАН України

  1. БАННІКОВА Олена Юріївна
  2. МИХАЙЛОВА Марина Сергіївна
  3. СОПІН Андрій Олександрович

 

Донецький фізико-технічний інститут ім. О.О. Галкіна НАН України

  1. ДВОРНІКОВ Євген Олександрович
  2. ПРОКОФ’ЄВА Оксана Вікторівна

 

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

  1. ВОЛОШИНА Наталія Ігорівна

 

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

  1. ДУДКА Максим Леонідович
  2. ЛІСНИЙ Богдан Михайлович
  3. ВДОВИЧ Андрій Степанович

 

Інститут електронної фізики НАН України

  1. ОВЧАРЕНКО Євгеній Вікторович

 

Відділення наук про землю НАН України

 

Інститут геологічних наук НАН України

  1. КЛЮШИНА Ганна-Христина Володимирівна
  2. ФІГУРА Любов Андріївна
  3. КУЗІВ Ліліана Ігорівна

 

Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

  1. БОНДАРЕНКО Максим Сергійович
  2. ДУБОВЕНКО Юрій Іванович
  3. КУПЛЬОВСЬКИЙ Богдан Євгенович
  4. МАРЧЕНКО Андрій Вікторович
  5. МИРОНЦОВ Микита Леонідович

 

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

  1. ХИТРЯК Ольга Ігорівна

 

Інститут географії НАН України

  1. ДЯЧЕВСЬКА Любов Петрівна

 

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України

  1. ВЕЛИКАНОВА Ольга Юріївна
  2. ДОНСЬКИЙ Микола Олександрович
  3. КОНОВАЛ Наталія Михайлівна

 

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

  1. БОНДАР Роман Андрійович
  2. ГАЙДУК Тарас Володимирович

 

Морський гідрофізичний інститут НАН України

  1. АЛЕКСЄЄВ Дмитро Володимирович
  2. КОРИНЕНКО Олександр Євгенович
  3. ГРЕКОВ Олександр Миколайович

 

Інститут проблем природокористування та екології НАН України

  1. ЧІЛІЙ Дмитро Васильович

 

Відділення морської геології та осадочного рудоутворення НАН України

  1. ДЕЯК Михайло Антонович

Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України

 

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

  1. БЕРЕЗОС Володимир Олександрович
  2. КОЛЯДА Володимир Олександрович
  3. ЛЯПІНА Кіра Володимирівна
  4. МАКСИМЕНКО Андрій Олексійович
  5. МІЛЕНІН Олексій Сергійович
  6. НЕЙЛО Юрій Сергійович
  7. НИКИТЕНКО Юрій Олександрович
  8. ПЕТРУШИНЕЦЬ Лідія Вячеславівна
  9. РЯБЦЕВ Ігор Ігоревич
  10. СОЛОВЕЙ Сергій Олексійович

 

Інститут проблем матеріалознавства ім І.М. Францевича НАН України

  1. БРОДНІКОВСЬКИЙ Єгор Миколайович
  2. ВАЛУЙСЬКА Катерина Олександрівна
  3. ЄЛІСЄЄВА Олена Миколаївна
  4. КАПУШ Денис Олегович
  5. КОНОВАЛ Володимир Павлович
  6. СИДОРЧУК Олег Миколайович
  7. СИРОВАТКА В’ячеслав Леонідович
  8. ХАЧАТРЯН Айк Вачаганович
  9. ЧИРИК Катерина Сергіївна

 

Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України

  1. ГНАТЕНКО Ірина Олександрівна
  2. ЛАЖЕВСЬКА Ольга Вікторівна
  3. СВИРИД Катерина Андріївна
  4. СМОКВИНА Володимир Віталійович

 

Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України

  1. ГЛАДКОВ Андрій Сергійович
  2. КОРОЛЕНКО Дмитро Миколайович
  3. ПЛЯХТУР Олександр Олександрович
  4. РЕЙНТАЛЬ Олена Олександрівна

 

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України

  1. АРЕНДАР Любомир Анатолійович
  2. ВАРЕЦЬКИЙ Андрій Дмитрович
  3. ГОЛОВАТЮК Юрій Володимирович
  4. ГРЕДІЛЬ Мирослава Іванівна
  5. МАРКОВ Андрій Дмитрович

 

Державна наукова установа "Науково-технологічний комплекс Інститут монокристалів" НАН України

  1. КАЛТАЄВ Халіл Шамсаддин-огли
  2. МАСАЛОВ Андрій Олександрович
  3. ПАРХОМЕНКО Сергій Володимирович
  4. СЕДАШ Юрій Володимирович
  5. ШПИЛИНСЬКА Олександра Леонідівна

 

Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України

  1. БАЮЛ Костянтин Васильович
  2. ТОКМАКОВ Павло Вадимович
  3. ЧУЙКО Ігор Михайлович

 

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

  1. МАЛЮШЕВСЬКА Антоніна Павлівна

 

Інститут термоелектрики НАН та МОН України

  1. ЛИСЬКО Валентин Валерійович

 

Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України

 

Інститут технічної теплофізики НАН України

  1. ДМИТРЕНКО Наталія Павлівна
  2. ЛУНІНА Анастасія Олександрівна
  3. СЕРЕБРЯНСЬКИЙ Дмитро Олександрович

 

Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України

  1. МЕЛЕЖИК Ірина Іванівна
  2. АНДРІЄНКО Катерина Юріївна
  3. ЧУГАЙ Андрій Михайлович
  4. АВРАМЕНКО Андрій Миколайович
  5. ЧУГАЙ Марина Олександрівна
  6. ВАКУЛЕНКО Карина Володимирівна
  7. ЛЯШОК Світлана Вікторівна

 

Інститут електродинаміки НАН України

  1. РЕКСТІНА Любов Володимирівна
  2. ГОЛОВАНЬ ІванВасильович
  3. ГЕРАСИМЕНКО Павло Юрійович
  4. ЗАЙЦЕВ Євген Олександрович
  5. СИСАК Роман Михайлович

 

Інститут вугільних енерготехнологій НАН України  та Мінпаливенерго України

  1. БЕЗЦЕННИЙ Ігор Валентинович

 

Інститут газу НАН України

  1. ІВАЧКІН Ярослав Олександрович

 

Інститут загальної енергетики НАН України

  1. САС Дарина Петрівна
  2. ГРИГОР΄ЄВ Родіон Віталійович
  3. СТАНИЦІНА Валентина Володимирівна

 

НТЦ магнетизму технічних об'єктів НАН України

  1. КРАМЧАНІН Євген Геннадійович

 

Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України

  1. ВИНОГРАДСЬКА Вікторія Дмитрівна

Відділення гібридних моделюючих та керуючих систем в енергетиці Інституту проблем моделювання ім. Г.Є. Пухова НАН України

  1. ВОРОНОВА Ольга Сергіївна

 

Відділення ядерної фізики та енергетики НАН України

 

Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут" НАН України

  1. БОРИСЕНКО Олександр Олексійович
  2. ВАЩЕНКО Марина Вікторівна
  3. ПЕЛЕТМИНСЬКИЙ Олександр Сергійович
  4. ПРОКОПЕНКО Олексій Володимирович
  5. ТІМЧЕНКО Ірина Сергіївна
  6. УВАРОВ Дмитро Вячеславович
  7. ЧЕРКАСЬКИЙ Віталій Олександрович
  8. ЩЕРБІНІН Віталій Ігорович

 

Інститут ядерних досліджень НАН України

  1. БОРИСОВА Марина Сергіївна
  2. ГРИМАЛО Анна Костянтинівна
  3. КУДОВБЕНКО Валентина Михайлівна
  4. НЕСТЕРОВ Василь Олександрович
  5. ХУДЕНКО Олександра Олександрівна

 

Інститут прикладної фізики НАН України

  1. ВЕРШИНСЬКИЙ Сергій Олексійович
  2. КРАМЧЕНКОВ Андрій Борисович

 

Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України та МНС України

  1. БОНДАРЕНКО Максим Германович
  2. КИЧАНЬ Наталія Володимирівна

 

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

  1. ДУБОВИК Євген Олександрович
  2. ДОНЕЦЬ Станіслав Євгенович

 

Відділення хімії НАН України

 

Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України

  1. ЛИСЕНКО НаталіяДмитрівна
  2. КИРІЄНКО Павло Іванович
  3. БАРНА Андрій Володимирович

 

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України

  1. ГОНЧАРЕНКО Сергій Геннадійович
  2. ТКАЧЕНКО АннаВолодимирівна
  3. ЦАРИК Наталія Віталіївна

 

Інститут органічної хімії НАН України

  1. ШАЛІМОВ Олександр Олександрович
  2. ШВИДЕНКО Костянтин Вікторович

 

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

  1. ЛЕВЧЕНКО Володимир Володимирович
  2. КУЛЄШ Дмитро Володимирович
  3. ТКАЧЕНКО Ігор Михайлович

 

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України

  1. КИСЕЛЬОВ АртемВікторович
  2. ТОЛКУНОВ Валерій Сергійович

 

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В. Думанського НАН України

  1. САПРИКІНА Марія Миколаївна
  2. САВЧЕНКО Ольга Олександрівна
  3. ЛОЗОВСЬКИЙ Олександр Валерійович

 

Фізико-хімічний інститут ім. О.В. Богатського НАН України

  1. КОСТЬ СвітланаСергіївна
  2. ТАРАСЕНКО СвітланаОлександрівна
  3. ШИБІНСЬКА Марина Олегівна

 

Інститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України

  1. ДУДАРКО Оксана Анатоліївна
  2. СТОРОЖУК Людмила Петрівна
  3. СУЛИМ Ірина Ярославівна

 

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

217.ЖИЛА РоманСергійович

  1. ОХРІМЕНКО Михайло Володимирович

  2. ЯКОВЕНКО Оксана Миколаївна

 

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

  1. ЗАЙЦЕВА ГаннаОлександрівна
  2. ОЛЕКСІЄНКО Ольга Володимирівна

 

Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України

 

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України

  1. КАБЕРНЮК Андрій Аркадійович
  2. КОСЯКОВА Галина Василівна
  3. КОВАЛЬ Людмила Миколаївна

 

Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

  1. ВОЄЙКОВ Артур Ігорович
  2. КОПАЧ Ольга Володимирівна
  3. КУЛИК Вячеслав Борисович

 

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України

  1. ДАНКЕВИЧ Людмила Анатоліївна
  2. ОЛІШЕВСЬКА Сніжана Вікторівна

 

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

  1. НАЗАРЕНКО Олена Анатоліївна
  2. ПОТЯГАЙЛО Андрій Любомирович
  3. ЯЦИШИНА Анна Петрівна

 

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України

  1. ЄЛЕЙКО-ХЕМИЧ Любомира Олегівна
  2. КАРАМАН Ольга Михайлівна

 

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

  1. БАБІЙЧУК Владислав Георгійович
  2. ЧИЖ Микола Олексійович
  3. УСТИЧЕНКО Вікторія Дмитрівна

 

Інститут біології клітин НАН України

  1. ПАНЧУК Ростислав Русланович
  2. ДМИТРУК Костянтин Васильович

 

Міжнародний центр молекулярної фізіології НАН України

  1. РОМАНЕНКО Сергій Вячеславович

 

Відділення загальної біології НАН України

 

Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України

  1. НАДЄІНА Ольга Володимирівна
  2. ПЕРЕГРИМ Олена Миколаївна
  3. ОПТАСЮК Ольга Михайлівна

 

Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України

  1. ЗОЛОТОВА-ГАЙДАМАКА Надія Вікторівна

 

Інститут гідробіології НАН України

  1. ЖЕЖЕРЯ Владислав Анатолійович
  2. МИРОНЮК Марина Олександрівна

 

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

  1. СІНДАРОВСЬКА Яна Рудольфівна

 

Інститут біології південних морів ім. О.О. Ковалевського НАН України

  1. ГОСТЮХІНА Ольга Леонідівна

 

Одеський філіал Інституту біології південних морів ім. О.О. Ковалевського НАН України

  1. ГОНЧАРОВ Олександр Юрійович

 

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

  1. КАЗАНЦЕВ Тарас Анатолійович
  2. МАМЕНКО Павло Миколайович
  3. МАМЕНКО Тетяна Павлівна

 

Державна установа "Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України"

  1. ПІРКО Надія Миколаївна
  2. КРАСИЛЕНКО Юлія Андріївна
  3. ТАНАСІЄНКО Ірина Вікторівна

 

Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України

  1. ПОПЕЛЬ Надія Іванівна
  2. ГНАТЮК Алла Миколаївна

 

Донецький ботанічний сад НАН України

  1. НЕЦВЕТОВ Максим Вікторович

 

Державний природознавчий музей НАН України

  1. ОРЛОВ Олег Леонідович
  2. ГУРАЛЬ Роман Іванович

 

Національний дендрологічний парк "Софіївка" НАН України

  1. ГОРОБЕЦЬ Надія Василівна

 

Відділення економіки НАН України

 

Державна установа "Інститут економіки та прогнозування НАН України"

  1. БОБУХ Ірина Миколаївна
  2. КРИЧЕВСЬКА Тетяна Олександрівна
  3. КОРНІВСЬКА Валерія Олегівна

 

Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України

  1. ФАЩЕВСЬКА Ольга Миколаївна
  2. ПИЛИПІВ Віталій Володимирович
  3. ОБИХОД Ганна Олександрівна
  4. ШАШУЛА Людмила Олексіївна

 

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

  1. ЖДАНКО Єлизавета Сергіївна

 

Інститут регіональних досліджень НАН України

  1. ТЕСЛЮК Роман Тадейович

 

Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України

  1. ЛАКІШИКДмитро Михайлович

 

Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України

  1. МАЙДАНІК Ірина Петрівна
  2. ОГАЙ Марина Юріївна

 

Інститут економіки промисловості НАН України

  1. КОТОВ Євген Валерійович

 

Відділення історії, філософії та права НАН України

 

Інститут історії України НАН України

  1. БОВГИРЯ Андрій Маркович
  2. БАТУРІНА Світлана Сергіївна
  3. ЗЕМА Валерій Євгенович
  4. КРУПИНА Віктор Олександрович

 

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

  1. РУДА Оксана Василівна

 

Інститут археології НАН України

  1. МОГИЛОВ Олександр Дмитрович

 

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України

  1. ПОТАПЕНКО Світлана Петрівна

 

Інститут сходознавства ім. А.Ю.Кримського НАН України

  1. МУСІЙЧУК Вікторія Анатоліївна

 

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України

  1. КОВАЛЕВСЬКИЙ Владислав Олегович
  2. КУЧЕРЕНКО Ірина Миколаївна

 

Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім.Г.С.Сковороди НАН України

  1. НЕДЗЕЛЬСЬКА Юлія Костянтинівна

 

Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України

  1. ЧОРНОУС Олександра Володимирівна
  2. МАЛИШЕВ Олександр Олегович

 

Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського

  1. УДОВИК Володимир Миколайович

Львівська національна наукова бібліотека України імені В.Стефаника

  1. КМЕТЬ Ірина Федорівна

 

Відділення літератури, мови та мистецтвознавства НАН України

 

Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України

  1. ОСАДЧА Юлія Володимирівна
  2. БОРОНЬ Олександр Вікторович

 

Інститут мовознавства ім. О.О Потебні НАН України

  1. ФАЙЧУК Тетяна Григорівна

 

Інститут української мови НАН України

  1. РУДА Олена Григорівна

 

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України

  1. МИКИТЧУК Сергій Пантелович
  2. ДОВГАНЬ Сергій Олексійович

 

Інститут народознавства НАН України

  1. СОКІЛ Наталія Василівна

 

Український мовно-інформаційний фонд НАН України

  1. СИДОРЧУК Надія Миколаївна

Наукові установи при Президії НАН України

 

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

  1. ЄВТУШИНСЬКИЙ Даніїл Валер’янович
  2. САВЧЕНКО Ганна Анатоліївна