Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих учених Національної академії наук України, яким призначено стипендії Президента України для молодих вчених

додаток

до Постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки

від 01 червня  2016 року № 2 

 

 

СПИСОК

молодих учених Національної академії наук України,

 яким призначено стипендії Президента України для молодих вчених

Інститут математики НАН України

1.             ГОРЮНОВ Андрій Сергійович

2.             ІЗЮМЦЕВА Ольга Леонідівна

3.             РИБАЛКІНА Тетяна Володимирівна

4.             САЛІМОВ Руслан Радікович

5.             ЯНЧЕНКО Сергій Якович

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

6.             АФАНАСЬЄВА Олена Сергіївна

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України

7.             САВКА Іван Ярославович

8.             ЧУМАК Костянтин Андрійович

Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України

9.             БАГАЦЬКИЙ Олексій Валентинович

10.         БІЛОУС Максим Володимирович

11.         ГАЛЬЧИНА Наталія Ігорівна

12.         ГОЛОВИНСЬКИЙ Андрій Леонідович

13.         КУЗНЄЦОВ Владислав Олександрович

14.         НІКОЛАЄВСЬКА Олена Анатоліївна

15.         САРАХАН Євгенія Володимирівна

16.         СИДОРУК Володимир Антонович

17.         ФЕСЮК Олександр Володимирович

18.         ХОМ’ЯК Ольга Миколаївна

19.         ЧАЙКА Дарія Олександрівна

20.         ЧИСТЯКОВ Олексій Валерійович

Інститут програмних систем НАН України

21.         БЕКЕТОВ Олексій Геннадійович

22.         ЧУРУБРОВА Світлана Миколаївна

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

23.         ГОРБОВ Іван Васильович

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України

24.         КОЛОТІЙ Андрій Всеволодович

25.         ЧЕРЕМНИХ Сергій Олегович

26.         ЯЙЛИМОВ Богдан Ялкапович

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

27.         ВОДОЛАЗСЬКИЙ Євген Валерійович

28.         ДОРОШ Олег Ігорович

29.         КОМАР Микола Миколайович

Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України

30.         БАНЯС Мирон Володимирович

31.         ВОВКОДАВ Оксана Василівна

32.         ІВАНОВ Ігор Львович

Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України

33.         ВАСИЛІВ Степан Степанович

34.         ГОРОБЕЦЬ Дмитро Володимирович

35.         ТЕРНОВА Катерина Віталіївна

Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України

36.         КАБАННИК Сергій Миколайович

37.         ПРИХОДЬКО Руслан Павлович

38.         ЧИЖИК Ганна Василівна

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С.Полякова НАН України

39.         ЗАДЕРІЙ Володимир Васильович

40.         КОСТИРЯ Сергій Володимирович

41.         СЛАЩОВ Антон Ігорович

42.         ЯГНЮКОВА Ірина Володимирівна

Інститут гідромеханіки НАН України

43.         КОТЕЛЬНІКОВА Анна Сергіївна

44.         ЧАЛА Ольга Миколаївна

45.         ПЕЧУК Євгеній Дмитрович

Інститут транспортних систем і технологій НАН України

46.         ІВАНОВ Володимир Анатолійович

Інститут фізики НАН України

47.         БУКІВСЬКИЙ Анатолій Петрович

48.         ЛОПАТІНА Ярослава Юріївна

49.         МЕЛЬНИК Віктор Вікторович

50.         ХОДЬКО Аліна Андріївна

Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України

51.         ДОРОЖИНСЬКИЙ Гліб Вячеславович.

52.         КАПУШ Ольга Анатоліївна

53.         ЛУЧЕНКО Анжеліка Ілларіонівна

54.         САФРЮК Надія Володимирівна

55.         ТЯГУЛЬСЬКИЙ Станіслав Ігорович

Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України

56.         БАСКОВА Олександра Ігорівна

57.         ВАСИЛИК Ярослав Вікторович

58.         ДЯКІН Максим Володимирович

59.         КУКУСТА Денис Олександрович

60.         СКОБЛІК Олександр Петрович

61.         ЯКОВЛЕВ Віктор Євгенійович

Інститут теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України

62.         МІЩЕНКО Юрій Анатолійович

63.         САГУН Віолетта Василівна

64.         СТАРОДУБ Іван Олексійович

65.         ЧЕЛНОКОВ Володимир Олексійович

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

66.         БАБИК Юрій Вікторович

67.         БОВЧАЛЮК Андрій Павлович

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

68.         КОЗАК Ірина Михайлівна

Фізико-технічний інститут низьких температур  ім. Б.І.Вєркіна НАН України

69.         БАСНУКАЄВА Разет Магомедівна

70.         КАРАЧЕВЦЕВА Анна Валентинівна

71.         КОВЕРЯ Валентин Петрович

72.         ПАЩЕНКО Марія Ігорівна

73.         ХЛИСТЮК Марія Валентинівна

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я.Усикова НАН України

74.         ВЕСЕЛОВСЬКА Ганна Богданівна

75.         КОВШОВ Юрій Сергійович

76.         КРИВОНОС Олексій Петрович

77.         ПОПОВ Дмитро Олегович

78.         ПРОЦЕНКО Ірина Олександрівна

Радіоастрономічний інститут НАН України

79.         БАРУ Микола Олександрович

80.         МИЛОСТНА Кристина Юріївна

81.         СОМОВ Антон Вікторович

Донецький фізико-технічний інститут ім. О.О.Галкіна НАН України

82.         БАБКІН Роман Юрійович

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

83.         ПРОНСЬКИЙ Євген Олександрович

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

84.         ДОБУШ Оксана Андріївна

85.         КРАВЦІВ Іван Ярославович

86.         ЧЕРНОМОРЕЦЬ Юлія Ігорівна

Інститут електронної фізики НАН України

87.         ГЕНЕРАЛ Андрій Андрійович

Інститут геологічних наук НАН України

88.         АЛЕСЄЄНКОВА Марина Василівна

89.         ОХОЛІНА Тетяна Вячеславівна

90.         СУПРУН Ірина Сергіївна

91.         ЯРЕМЕНКО Ольга Віталіївна

ДУ Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України

92.         ПЄСТОВА Ірина Олександрівна

93.         ТОМЧЕНКО Ольга Володимирівна

Інститут геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

94.         ГЛАВАЦЬКИЙ Дмитро Вікторович

95.         СЕМЕНОВА Юлія Володимирівна

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

96.         ГРИЦАЙ Оксана Дмитрівна

97.         ПАВЛОВА Анастасія Юріївна

Інститут географії НАН України

98.         ЛЕЙБЕРЮК Олександр Михайлович

99.         МИРИЖУК Єлизавета Олексіївна

100.     ТОРУШАНКО Віктор Русланович

101.     ЧЕМЕРИС Світлана Леонідівна

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка НАН України

102.     ВОЙТЮК Юлія Юріївна

103.     ЛУНЬОВ Євген Сергійович

104.     МОРГУН В’ячеслав Григорович

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

105.     ВИСЛОЦЬКА Ольга Ігорівна

106.     ЗАНКОВИЧ Галина Онуфріївна

107.     СЕНІВ Оксана Романівна

Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України

108.     ЄРМОЛЕНКО Дмитро Юрійович

109.     КЛИМЕНКО Анатолій Володимирович

110.     ЛЕНДЄЛ Іван Володимирович

111.     ЛІСОВА Людмила Олександрівна

112.     ЛУК'ЯНЕНКО Анна Олегівна

113.     МОЛТАСОВ Андрій Валерійович

114.     МОТРУНІЧ Святослав Ігорович

115.     ПЕТРУШИНЕЦЬ Лідія Вячеславівна

116.     ПОРОХОНЬКО Віталій Богданович

117.     ЮРЖЕНКО Максим Володимирович

Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України

118.     ВАСІЛЬЄВ Олександр Олексійович

119.     ДЕНИСЮК Наталія Михайлівна

120.     КОЗАК Андрій Олександрович

121.     КОНОВАЛ Володимир Павлович

122.     МАРИЧ Мирослав Васильович

123.     ПЕТРАШ Костянтин Миколайович

124.     УКРАЇНЕЦЬ Максим Сергійович

125.     УМЕРОВА Сайде Олександрівна

126.     ЧУДІНОВИЧ Ольга Василівна

Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України

127.     КЛИМЕНКО Сергій Анатолійович

128.     СЕРГАЧ Дмитро Анатолійович

129.     ТИМОШЕНКО Вікторія Вікторівна

130.     ШАТЕРНІК Антон Володимирович

Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України

131.     ВОРОН Михайло Михайлович

132.     ДРОЗД Євген Олександрович

133.     КІЗІЛОВА Анастасія Юріївна

134.     ПАРХОМЧУК Жанна Вячеславівна

Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України

135.     ГВОЗДЕЦЬКИЙ Володимир Миколайович

136.     КРЕЧКОВСЬКА Галина Василівна

137.     ЛИСАК Юрій Васильович

138.     ПРОСКУРНЯК Роман Васильович

139.     ТРУШ Василь Степанович

ДНУ "НТК Інститут монокристалів" НАН України

140.     БЕСПАЛОВА Ірина Ігорівна

141.     ВОРОНА Ігор Олегович

142.     Д'ЯКОВ Максим Юрійович

143.     КОСТЕНЮКОВА Олена Ігорівна

144.     КРЕЧ Антон Владиславович

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

145.     ЗАЙЧЕНКО Андрій Дмитрович

Інститут чорної металургії ім. З.І.Некрасова НАН України

146.     КОНОНЕНКО Ганна Андріївна

147.     ЦЮПА Кирило Сергійович

148.     ШУМЕЛЬЧИК Євген Ігорович

Інститут термоелектрики НАН України та МОН України

149.     КОБИЛЯНСЬКИЙ Роман Романович

Інститут технічної теплофізики НАН України

150.     КОВТУН Світлана Іванівна

151.     МАКАРЕНКО Андрій Анатолійович

152.     СЕРГІЄНКО Роман Володимирович

153.     ГОНЧАРУК Світлана Михайлівна

Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного НАН України

154.     МЕЛЕЖИК Ірина Іванівна

155.     АЛЬОХІНА Світлана Вікторівна

156.     БАРАНОВ Ігор Андрійович

157.     ЗІПУННІКОВ Микола Миколайович

158.     КОСЬЯНОВ Дмитро Юрійович

159.     ПАЩЕНКО Наталія Вікторівна

160.     ЧУГАЙ Андрій Михайлович

Інститут електродинаміки НАН України

161.     ЗАЙЦЕВ Євген Олександрович

162.     ПАНЬКІВ Володимир Ігорович

163.     КРИЩУК Роман Сергійович

164.     ГЕРАСИМЕНКО Павло Юрійович

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України

165.     РИБАЛКІН Євген Олександрович

Інститут загальної енергетики НАН України

166.     АНТОНЕЦЬ Ірина Валеріївна

167.     БІЛАН Тетяна Романівна

Інститут газу НАН України

168.     МАРАСІН Олексій Володимирович

169.     ЯКИМОВИЧ Марія Володимирівна

ДУ Інститут технічних проблем магнетизму НАН України

170.     ЧУНІХІН Костянтин Вадимович

171.     ВОЛОШКО Олександр Валерійович

Національний науковий центр Харківський фізико-технічний інститут

172.     ДУДКА Оксана Валеріївна

173.     ЗАГОСКІН Тарас Вікторович

174.     КИРИЛЛІН Ігор Володимирович

175.     КОМІР Антон Ігорович

176.     КУРГУЗ Ігор Володимирович

177.     МІСІРУК Іван Олександрович

178.     САРУХАНЯН Георг Едуардович

179.     ФЕДОРІВСЬКА Ольга Вікторівна

Інститут ядерних досліджень НАН України

180.     ГЕРАЩЕНКО Олег Васильович

181.     ГОРПИНЧЕНКО Дмитро Володимирович

182.     КОНОРЕВА Оксана Володимирівна

183.     МАЛИЙ Євген Вікторович

184.     ПОЛІЩУК Оксана Григорівна

185.     СТЕПАНЕНКО Юрій Миколайович

Інститут прикладної фізики НАН України

186.     ЛЕВИЦЬКА Олена Олександрівна

187.     ПОНОМАРЬОВ Артем Олександрович

ДУ Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України

188.     КОШЛЯКОВА Тетяна Олексіївна

189.     ЮСЬКІВ Юлія Володимирівна

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

190.     ДОНЕЦЬ Станіслав Євгенович

191.     МИЛА Діана Євгенівна

Інститут фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України

192.     ВАСИЛЕНКО Інна Вілоріївна

193.     ГУБАРЕНІ Євген Віталійович

194.     ПОПОВИЧ Наталія Олексіївна

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України

195.     ДЕНИСЕНКО Ірина Миколаївна

196.     ЄЛЕНІЧ Олександр Вікторович

197.     МІЩЕНКО Артем Максимович

Інститут органічної хімії НАН України

198.     ЗАСУХА Сергій Васильович

199.     БЕЗГУБЕНКО Людмила Валеріївна

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

200.     ГАГОЛКІНА Зоя Олександрівна

201.     ТКАЛІЧ Максим Григорович

202.     ГОНЧАР Олексій Миколайович

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка НАН України

203.     КОМПАНЕЦЬ Михайло Олександрович

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України

204.     КОРЖ Євген Олександрович

205.     МАМАЄНКО Олександр Віталійович

206.     САДОВСЬКИЙ Дмитро Юрійович

Фізико-хімічний інститут ім. О.В. Богатського НАН України

207.     БАЧИНСЬКИЙ Сергій Юрійович

208.     КОШКІНА Лілія Федорівна

209.     КОРНИЛОВ Олександр Юрійович

Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України

210.     СНЕГІР Сергій Вікторович

211.     ГАВРИЛЮК Олександр Олександрович

212.     МУХА Юлія Петрівна

213.     ФІЛОНЕНКО Оксана В’ячеславівна

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

214.     ПРОКОПЕНКО Володимир Михайлович

215.     СИДОРОВ Дмитро Олексійович

216.     ЧУМАЧЕНКО Світлана Анатоліївна

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

217.     ОЛЕКСІЄВЕЦЬ Альона Михайлівна

218.     РЕДЬКИНА Антоніна Володимирівна

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України

219.     КОРОТКЕВИЧ Наталія Валеріївна

220.     МАЗУР Юлія Юріївна

221.     ОНОПЧЕНКО Олександра Вікторівна

Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України

222.     КОТИК Олена Адамівна

223.     БУДЬКО Аліна Юріївна

224.     РИБАЧУК Оксана Андріївна

Міжнародний центр молекулярної фізіології НАН України

225.     ШАРОПОВ Біжан Рашидович

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України

226.     АБДУЛІНА Дарина Ренатівна

227.     КУШКІНА Алла Іванівна

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

228.     ДЕРГАЙ Микола Васильович

229.     МАРЧЕНКО Світлана Володимирівна

230.     МОШИНЕЦЬ Олена Володимирівна

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України

231.     ЖИЛЕНКО Вероніка Володимирівна

232.     ВОВК Анастасія Вікторівна

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

233.     ЗУБОВ Павло Михайлович

234.     ЯМПОЛЬСЬКА Катерина Євгеніївна

235.     РОГУЛЬСЬКА Олена Юріївна

Інститут біології клітини НАН України

236.     ВАСИЛИШИН Роксолана Василівна

237.     СТАСЮК Наталія Євгенівна

Інститут ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України

238.     КАРПЮК Тетяна Сергіївна

239.     ЗИКОВА Марія Олександрівна

240.     КЛИМЕНКО Олена Миколаївна

Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України

241.     РУСІН Михайло Юрійович

242.     ЖОВНЕРЧУК Ольга Валентинівна

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

243.     САНДЕЦЬКА Надія Василівна

244.     ЛЕВІШКО Алла Сергіївна

245.     ВЕСЕЛОВСЬКА Лілія Ігорівна

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

246.     СТЕПАНЕНКО Антон Ігорович

Інститут гідробіології НАН України

247.     ГУЛЯЄВА Оксана Олександрівна

248.     АБРАМ’ЮК Ігор Ігорович

ДУ Інститут морської біології НАН України

249.     СОКОЛОВ Євген Володимирович

ДУ Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України

250.     БОРОВА Марія Миколаївна

251.     ДЕМКОВИЧ Андрій Євгенович

ДУ Інститут еволюційної екології НАН України

252.     СТУКАЛЮК Станіслав Володимирович

253.     БІЛУШЕНКО Анатолій Анатолійович

Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України

254.     ІЛЬЄНКО Олексій Олексійович

255.     РОСИЦЬКА Надія Василівна

Національний науково-природничий музей НАН України

256.     МАРТИНОВ Олександр Володимирович

257.     КОВАЛЬЧУК Олександр Миколайович

Державний природознавчий музей НАН України

258.     НОВІКОВ Андрій Валерійович

ДУ Інститут економіки та прогнозування НАН України

259.     ДЯЧУК Олександр Анатолійович

260.     ПОДЛЄСНА Василина Георгіївна

261.     ГРИГА Віталій Юрійович

262.     ДІДКОВСЬКА Людмила Іванівна

Інститут економіки промисловості НАН України

263.     МАІСУРАДЗЕ Марина Юріївна

264.     ВІЄЦЬКА Олеся Віталіївна

ДУ Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України

265.     ОМЕЛЬЯНЕНКО Тетяна Леонідівна

266.     САКАЛЬ Оксана Володимирівна

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

267.     ГУДІМА Тетяна Степанівна

Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України

268.     ЄРМАКОВА Ольга Анатоліївна

ДУ Інститут регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України

269.     ПОПАДИНЕЦЬ Назарій Миколайович

Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України

270.     ГОРЕМИКІНА Юлія Володимирівна

271.     КРАЄВСЬКА Галина Олександрівна

Інститут історії України НАН України

272.     БЛАЩУК Світлана Миколаївна

273.     КАШЕВАРОВА Наталія Григорівна

274.     КОНОНЕНКО Василь Петрович

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України

275.     ГОРБАЧ Юлія Сергіївна

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

276.     МУРАВСЬКИЙ Олег Іванович

Інститут сходознавства ім. А.Ю.Кримського НАН України

277.     ГОБОВА Євгенія Валеріївна

278.     ШЕСТОПАЛЕЦЬ Денис Васильович

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України

279.     ЗУЙКОВСЬКА Аліна Альбертівна

ДУ Інститут всесвітньої історії НАН України

280.     ЯЛІ Максим Харлампійович

281.     ГОДЛЮК Альона Миколаївна

Інститут соціології НАН України

282.     ДЕМБІЦЬКИЙ Сергій Сергійович

283.     ЖУЛЕНЬОВА Оксана Вадимівна

Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України

284.     ГУБАР Катерина Анатоліївна

285.     ХУДОЯР Леся Вікторівна

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського

286.     ГУРЖІЙ Іванна Олександрівна

Інститут літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України

287.     МАТВЄЄВА Ольга Олександрівна

288.     ТКАЧУК Руслан Федорович

Інститут мовознавства ім. О.О.Потебні НАН України

289.     ДОЧУ Аліна Рашитівна

Інститут української мови НАН України

290.     КОЦА Руслана Олександрівна

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України

291.     ХАЛЮК Леся Миколаївна

292.     САУЛЯК Богдан Михайлович

293.     СТАВИЦЬКА Ярина Віталіївна

Інститут народознавства НАН України

294.     ЛЕСІВ Андрій Петрович

Інститут проблем математичних машин та систем НАН України

295.     ПАРХОМЕНКО Ганна Андріївна

296.     ХУРЦИЛАВА Костянтин Вікторович

Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України

297.     ГУЛЯЄВ Кирило Дмитрович

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

298.     АРТЕМЮК Віктор Анатолійович

299.     ФУЗІК Катерина Вячеславівна