Офіційний веб сайт

Список молодих учених Національної академії наук України, яким призначено та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих учених

Додаток

до Постанови президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від  01 жовтня  2014 року № 4

СПИСОК

молодих учених Національної академії наук України, яким призначено  та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих учених

ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ НАН УКРАЇНИ

Інститут математики НАН України

1.             ВАНЄЄВА Олена Олександрівна

2.             ПОКУТНИЙ Олександр Олексійович

3.             ІЗЮМЦЕВА Ольга Леонідівна

4.             РИБАЛКІНА Тетяна Володимирівна

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

5.             КОЛОМОЙЦЕВ Юрій Сергійович

6.             САЛІМОВ Руслан Радікович

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України

7.             БРУХАЛЬ Мар’ян Богданович

8.             САВКО Іван Ярославович

ВІДДІЛЕННЯ ІНФОРМАТИКИ НАН УКРАЇНИ

Інститут кібернетики ім.  В.М. Глушкова НАН України

9.             КАСІМ Аніса Мохаммадівна

10.         КОШУЛЬКО Олексій Анатолійович

11.         КУЗНЄЦОВ Владислав Олександрович

12.         КУЗНЄЦОВ Ігор Миколайович

13.         ПИСАРЕНКО Юлія Валеріївна

14.         САРАХАН Євгенія Володимирівна

15.         СИДОРУК Володимир Антонович

16.         ТЕРНОВ Антон Сергійович

17.         ФЕСЮК Олександр Володимирович

18.         ХОМ’ЯК Ольга Миколаївна

19.         ЧИСТЯКОВ Олексій Валерійович

20.         ЮЩЕНКО Руслан Андрійович

Інститут програмних систем НАН України

21.         БЕКЕТОВ Олексій Геннадійович

22.         ІГНАТЕНКО Олексій Петрович

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

23.         КАДЕНКО Сергій Володимирович

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України

24.         БАСАРАБ Руслан Михайлович

25.         ПАРНОВСЬКИЙ Олексій Сергійович

26.         ЯЙЛИМОВ Богдан Ялкапович

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

27.         БЕКЛЕР Тетяна Юріївна

28.         БОГАТЬОНКОВА Алла Ігорівна.

29.         ВОДОЛАЗСЬКИЙ Євген Валерійович

Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України

30.         ГУЛЯЄВ Кирило Дмитрович

ВІДДІЛЕННЯ МЕХАНІКИ НАН УКРАЇНИ

Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України

31.         БАНЯС Мирон Володимирович

32.         ДОВЖИК Михайло Вікторович

33.         ХОРОШУН Анатолій Сергійович

Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України

34.         ГОРОБЕЦЬ Дмитро Володимирович

35.         МЕЛАШИЧ Сергій Васильович

36.         ПАСІЧНИК Сергій Сергійович

Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України

37.         БУЛАХ Павло Олександрович

38.         БЯЛОНОВИЧ Андрій Володимирович

39.         ОПРАВХАТА Микола Якович

40.         ЧИЖИК Ганна Василівна

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С.Полякова НАН України

41.         АНТІПОВИЧ Яна Валентинівна

42.         ВОЙТОВИЧ Тетяна Геннадіївна

43.         ЛАРІОНОВ Микола Григорович

44.         СЛАЩОВ Антон Ігорович

Інститут гідромеханіки НАН України

45.         БОГУЦЬКИЙ Сергій Юрійович

46.         КРАЄВ Антон Вікторович

47.         ПЕЧУК Євгеній Дмитрович

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут фізики НАН України

48.         БАЛАКІН Дмитро Юрійович

49.         ВОЛКОВ Олександр Юрійович

50.         ЛУЦИК Петро Миколайович

51.         СЕНЕНКО Антон Ігорович

Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України

52.         ДОРОЖИНСЬКИЙ Гліб Вячеславович

53.         ЛУЧЕНКО Анжеліка Ілларіонівна

54.         НАСЄКА Юрій Миколайович

55.         ТЯГУЛЬСЬКИЙ Станіслав Ігорович

56.         ШЕРЕМЕТ Володимир Миколайович

Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України

57.         БОГДАНОВ Сергій Євгенович

58.         КУКУСТА Денис Олександрович

59.         ЛІЗУНОВ Вячеслав Вячеславович

60.         ПОНАМАРЬОВА Світлана Олександрівна

61.         СКОБЛІК Олександр Петрович

62.         ЯКОВЛЕВ Віктор Євгенійович

Інститут теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України

63.         МІЩЕНКО Юрій Анатолійович

64.         КРАВЧУК Володимир Петрович

65.         ТОВКАЧ Олег Миколайович

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

66.         БАБИК Юрій Вікторович

67.         ІЩЕНКО Марина Вікторівна

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

68.         КОЗАК Ірина Михайлівна

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України

69.         БАСНУКАЄВА Разет Магомедівна

70.         КАРАЧЕВЦЕВ Максим Вікторович

71.         ЛОГОША Олексій Вікторович

72.         ФЕДОРЧЕНКО Олексій Віталійович

73.         ХИЖНИЙ Іван Валерійович

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я.Усикова НАН України

74.         ЛІНКОВА Анна Михайлівна

75.         ПОПОВ Дмитро Олегович

76.         ПРОЦЕНКО Ірина Олександрівна

77.         РОХМАНОВА Тетяна Миколаївна

78.         ХРУСЛОВ Максим Михайлович

Радіоастрономічний інститут НАН України

79.         АВТОМОНОВ Микола Іванович

80.         БАРУ Микола Олександрович

81.         СОМОВ Антон Вікторович

Донецький фізико-технічний інститут ім. О.О.Галкіна НАН України

82.         МАЗУР Антон Станіславович

83.         ХАЧАТУРОВА Тетяна Олександрівна

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

84.         МОЛОДЕЦЬКИЙ Андрій Володимирович

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

85.         БЗОВСЬКА Ірина Степанівна

86.         КРАВЦІВ Іван Ярославович

87.         ЧЕРНОМОРЕЦЬ Юлія Ігорівна

Інститут електронної фізики НАН України

88.         ПОП Оксана Михайлівна

ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ НАН УКРАЇНИ

Інститут геологічних наук НАН України

89.         АЛЕСЄЄНКОВА Марина Василівна

90.         КРІЛЬ Тетяна Василівна

91.         СУПРУН Ірина Сергіївна

ДУ «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України»

92.         МОВЧАН Дмитро Михайлович

ДНУ «Відділення морської геології та осадочного рудоутворення НАН України»

93.         БОБКО Артем Олександрович

Інститут геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

94.         БАБАК Валерія Ігорівна

95.         ГЛАВАЦЬКИЙ Дмитро Вікторович

96.         КУШНІР Антон Миколайович

97.         МИЧАК Сергій Володимирович

98.         НАКАПЕЛЮХ Михайло Володимирович

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

99.         ГРИЦАЙ Оксана Дмитрівна

Інститут географії НАН України

100.     ІЩЕНКО Юрій Дмитрович

101.     МИРИЖУК Єлизавета Олексіївна

102.     ТОРУШАНКО Віктор Русланович

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім.  М.П.Семененка НАН України

103.     ВОЙТЮК Юлія Юріївна

104.     ГРЕЧАНІВСЬКИЙ Олексій Євгенович

105.     МОРГУН В’ячеслав Григорович

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

106.     ВИСЛОЦЬКА Ольга Ігорівна

107.     ЗАНКОВИЧ Галина Онуфріївна

108.     ТЕЛЕГУЗ Ольга Володимирівна

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ ПРОБЛЕМ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА НАН УКРАЇНИ

Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України

109.     ЄРМОЛЕНКО Дмитро Юрійович

110.     ІГНАТЕНКО Олексій Вікторович  

111.     КЛИМЕНКО Анатолій Володимирович

112.     КЛОЧКОВ Ілля Миколайович

113.     ЛУК'ЯНЕНКО Анна Олегівна

114.     ЛЯПІНА Кіра Володимирівна

115.     МОТРУНІЧ Святослав Ігорович

116.     ПЕТРУШИНЕЦЬ Лідія Вячеславівна

117.     ПОРОХОНЬКО Віталій Богданович

118.     ЮРЖЕНКО Максим Володимирович

Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України

119.     ДЕНИСЮК Наталія Михайлівна

120.     КИРПАЛЬ Роман Олександрович

121.     КОЗАК Андрій Олександрович

122.     КОНОВАЛ Володимир Павлович

123.     МАРИЧ Мирослав Васильович

124.     КУЧЕРЯВИЙ Олег Вікторович

125.     УКРАЇНЕЦЬ Максим Сергійович

126.     УМЕРОВА Сайде Олександрівна

127.     ШЕВЧЕНКО Максим Олександрович

Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України

128.     ОСАДЧИЙ Олександр Анатолійович

129.     СЕРГАЧ Дмитро Анатолійович

130.     ТИМОШЕНКО Вікторія Вікторівна

131.     ШАТЕРНІК Антон Володимирович

Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України

132.     КОРНІЄНКО Андрій Леонідович

133.     НЕЙМА Олександр Володимирович

134.     ПАРХОМЧУК Жанна Вячеславівна

135.     ЩЕРЕЦЬКИЙ Володимир Олександрович

Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України

136.     ВІРА Володимир Володимирович

137.     ДОЛІНСЬКА Ірина Ярославівна

138.     КРЕЧКОВСЬКА Галина Василівна

139.     ТКАЧУК Олег Володимирович

140.     ТРУШ Василь Степанович

ДНУ „НТК Інститут монокристалів” НАН України

141.     ЗУБАТЮК Роман Ігорович

142.     КОСЬЯНОВ Денис Юрійович 

143.     ТАНЬКО Аліна Вікторівна 

144.     ЮРКЕВИЧ Анна Геннадіївна 

145.     ЯКУБОВСЬКА Ганна Георгієвна

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

146.     КАЗАРЯН Юрій Георгійович

Інститут чорної металургії ім. З.І.Некрасова НАН України

147.     ГРИЦАЙ Тетяна Валеріївна

148.     МАНАЧИН Іван Олексійович

149.     СОХАЦЬКИЙ Олександр Анатолійович

Інститут термоелектрики НАН України та МОН України

150.     МОЧЕРНЮК Роман Миколайович

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ ПРОБЛЕМ ЕНЕРГЕТИКИ НАН УКРАЇНИ

Інститут технічної теплофізики НАН України

151.     КОВТУН Світлана Іванівна

152.     МАКАРЕНКО Андрій Анатолійович

153.     НАЗАРЕНКО Андрій Олегович

Інститут проблем машинобудування ім.А.М.Підгорного НАН України

154.     БАБЕНКО Ольга Анатоліївна

155.     ЧУГАЙ Марина Олександрівна

156.     БАРАНОВ Ігор Андрійович

157.     ЗІПУННІКОВ Микола Миколайович

158.     КОСЬЯНОВ Дмитро Юрійович

159.     ПАЩЕНКО Наталія Вікторівна

160.     ЧУГАЙ Андрій Михайлович

Інститут електродинаміки НАН України

161.     ТРЕТЬЯК Михайло Вікторович

162.     ТАНКЕВИЧ Сергій Євгенович

163.     РОМАНЕНКО Володимир Іванович

164.     КАРЛОВ Олексій Миколайович

165.     ПОДОЛЬНИЙ Сергій Вікторович

166.     ГИЖКО Юрій Іванович

Інститут загальної енергетики НАН України

167.     АНТОНЕЦЬ Ірина Валеріївна

168.     БІЛАН Тетяна Романівна

169.     КАДЕНСЬКИЙ Микола Ярославович

Інститут вугільних енерготехнологій НАН України

170.     БОНДЗИК Дмитро Леонтійович

Інститут газу НАН України

171.     СІМЕЙКО Костянтин Віталійович

ДУ «Інститут технічних проблем магнетизму НАН України»

172.     КОТЛЯРОВ Денис Олександрович

173.     ЛЕВІНА Світлана Володимирівна

ВІДДІЛЕННЯ ЯДЕРНОЇ ФІЗИКИ ТА ЕНЕРГЕТИКИ НАН УКРАЇНИ

Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» НАН України

174.     ЖИВАНКОВ Кирило Ігорович

175.     КАЛЕНИК Сергій Олександрович

176.     КОВТУН Юрій Вікторович

177.     ОДЕЙЧУК Андрій Миколайович

178.     СЛЮСАРЕНКО Олексій Юрійович

179.     СТОЛБОВИЙ В’ячеслав Олександрович

180.     ТЮТЮННИК Дмитро Миколайович

181.     ФІЛІППОВ Валентин Валерійович

Інститут ядерних досліджень НАН України

182.     ГОЛЯК Микола Геннадійович

183.     КОВАЛІНСЬКА Тетяна Володимирівна

184.     МАЛИЙ Євген Вікторович

185.     СОВА Олена Анатоліївна

186.     СТЕПАНЮК Анатолій Валерійович

187.     ТРИГУБЕНКО Олександр Вікторович

Інститут прикладної фізики НАН України

188.     ЛЕВИЦЬКА Олена Олександрівна

189.     ХАРЧЕНКО Василь Олегович

ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України»

190.     ПЕРКАТИЙ Костянтин Євгенович

191.     РУДЕНКО Ірина Михайлівна

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

192.     КОЛЕНОВ Іван Вікторович

193.     КУЗНЄЦОВ Пилип Едуардович

ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України

194.     ПОЛУНІН Руслан Анатолійович

195.     ВАСИЛЕНКО Інна Вілоріївна

196.     ГУБАРЕНІ Євген Віталійович

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І.Вернадського НАН України

197.     БИК Сергій Володимирович

198.     СОЛОВЙОВА Катерина Дмитрівна

199.     ДЕНИСЕНКО Ірина Миколаївна

Інститут органічної хімії НАН України

200.     ДЯЧЕНКО Ірина Володимирівна

201.     СІРИЙ Сергій Андрійович

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

202.     ГУСАКОВА Крістіна Геннадіївна

203.     ГАГОЛКІНА Зоя Олександрівна

204.     ТКАЛІЧ Максим Григорович

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка НАН України

205.     САБЄРОВ Вагіз Шамільйович

206.     КОМПАНЕЦЬ Михайло Олександрович

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України

207.     АЛЕКСАНДРОВ Михайло Валерійович

208.     МАКАРОВА Катерина Вікторівна

209.     ОЛЕКСІЄНКО Олена Юріївна

Фізико-хімічний інститут ім. О.В.Богатського НАН України

210.     СЕМЕНІШИН Микола Миколайович

211.     СКРИПИНЕЦЬ Юлія Володимирівна

212.     БАЧИНСЬКИЙ Сергій Юрійович

Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України

213.     ДЕМ’ЯНЕНКО Євгеній Миколайович

214.     ВОЙТКО Катерина Василівна

215.     СНЕГІР Сергій Вікторович

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

216.     КАМЕНСЬКИХ Дмитро Сергійович

217.     НОСКОВ Юрій Васильович

218.     ПРОКОПЕНКО Володимир Михайлович

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

219.     БАЩАК Олександра Євгенівна

220.     ТИЧИНА Сергій Олександрович

ВІДДІЛЕННЯ БІОХІМІЇ, ФІЗІОЛОГІЇ І МОЛЕКУЛЯРНОЇ  БІОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України

221.     КОРОТКЕВИЧ Наталія Валеріївна

222.     МАЗУР Юлія Юріївна

223.     ОНОПЧЕНКО Олександра Вікторівна

Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

224.     ДОРОФЕЄВА Наталя Олександрівна

225.     ЧОРНА Сніжана Володимирівна

226.     ВЯТЧЕНКО-КАРПІНСЬКИЙ Вячеслав Юрійович

Міжнародний центр молекулярної фізіології НАН України

227.     КОЧЕНОВ Артем Веніамінович

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України

228.     ВОЙЧУК Сергій Іванович

229.     ОСТАПЧУК Андрій Миколайович

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

230.     ДЕРГАЙ Микола Васильович

231.     ВОЛИНЕЦЬ Галина Петрівна

232.     БРОВАРЕЦЬ Ольга Олександрівна

Інститут експериментальної патології, онкології  і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України

233.     БОЙЧУК Ірина Володимирівна

234.     ЖИЛЕНКО Вероніка Володимирівна

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

235.     ЗУБОВ Павло Михайлович

236.     ЯМПОЛЬСЬКА Катерина Євгеніївна

237.     ГОРІНА Ольга Леонідівна

Інститут біології клітини НАН України

238.     МОГОРІВСЬКА Ірина Богданівна

239.     БІЛИЙ Ростислав Олександрович

ВІДДІЛЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України

240.     КАПУСТІН Дмитро Олександрович

241.     КАРПЮК Тетяна Сергіївна

242.     ДАВИДОВ Денис Анатолійович

Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України

243.     РУСІН Михайло Юрійович

244.     КОКОДІЙ Сергій Валентинович

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

245.     САНДЕЦЬКА Надія Василівна

246.     ЛЕВІШКО Алла Сергіївна

247.     КОНДРАТЮК Юлія Юріївна

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

248.     СТЕПАНЕНКО Антон Ігорович

Інститут гідробіології НАН України

249.     ГУЛЯЄВА Оксана Олександрівна

250.     АБРАМ’ЮК Ігор Ігорович

Одеський філіал Інституту біології південних морів ім. О.О.Ковалевського НАН України

251.     СОН Михайло Олегович

Інститут екології Карпат НАН України

252.     ДОРОШЕНКО Катерина Василівна

ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України»

253.     БОРОВА Марія Миколаївна

254.     БАЄР Галина Ярославівна

Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України

255.     ІЛЬЄНКО Олексій Олексійович

256.     РАК Олександр Олексійович

Донецький ботанічний сад НАН України

257.     ГУБІН Олександр Ігорович

Національний науково-природничий музей НАН України

258.     МАЛЮК Анастасія Юріївна

Державний природознавчий музей НАН України

259.     НОВІКОВ Андрій Валерійович

260.     ДЯКІВ Христина Ігорівна

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ НАН УКРАЇНИ

ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»

261.     КИРИЗЮК Сергій Вікторович

262.     ПОДЛЄСНА Василина Георгіївна

263.     ГРИГА Віталій Юрійович

264.     ДІДКОВСЬКА Людмила Іванівна

Інститут економіки промисловості НАН України

265.     ПІДОРИЧЕВА Ірина Юріївна

266.     НІКІФОРОВА Віра Анатоліївна

ДУ «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України»

267.     ОМЕЛЬЯНЕНКО Тетяна Леонідівна

268.     САКАЛЬ Оксана Володимирівна

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

269.     ГРУЦИНОВА Веста Костянтинівна

Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України

270.     ЛАЙКО Олександр Іванович

Інститут регіональних досліджень НАН України

271.     ПОПАДИНЕЦЬ Назарій Миколайович

Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України

272.     КРІМЕР Борис Олександрович

273.     ЗВОНАР Віктор Павлович

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ, ФІЛОСОФІЇ ТА ПРАВА НАН УКРАЇНИ

Інститут історії України НАН України

274.     БЛАЩУК Світлана Миколаївна

275.     ЖДАНОВИЧ Олеся Петрівна

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України

276.     ГОРБАЧ Юлія Сергіївна

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

277.     ЧЕБАН Марина Михайлівна

Інститут сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України

278.     ГОБОВА Євгенія Валеріївна

279.     ШЕСТОПАЛЕЦЬ Денис Васильович

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України

280.     ЗУЙКОВСЬКА Аліна Альбертівна

281.     ЗОРИЧ Оксана Остапівна

ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України»

282.     ЯЛІ Максим Харлампійович

Інститут соціології НАН України

283.     ДЕМБІЦЬКИЙ Сергій Сергійович

284.     ЛЮБИВА Тетяна Ярославівна

Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України

285.     КОЗЛЮК Людмила Григорівна

286.     ШУМИЛО Михайло Миколайович

287.     МАКАРЧУК Арсен Володимирович

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського

288.     ГУРЖІЙ Іванна Олександрівна

ВІДДІЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ, МОВИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА НАН УКРАЇНИ

Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України

289.     МАТВЄЄВА Ольга Олександрівна

290.     СКВИРА Наталія Михайлівна

291.     ТКАЧУК Руслан Федорович

Інститут мовознавства ім. О.О.Потебні НАН України

292.     ДОЧУ Аліна Рашитівна

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології  ім. М. Т. Рильського НАН України

293.     ПАСІЧНИК Лілія Володимирівна

294.     ЦЕРКОВНЯК Іванна Георгіївна

Інститут народознавства НАН України

295.     КРАВЦОВА Галина Богданівна

Український мовно-інформаційний фонд НАН України

296.     ВІЛЬЧИНСЬКА Христина Петрівна

НАУКОВІ УСТАНОВИ ПРИ ПРЕЗИДІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут проблем математичних машин і систем НАН України

297.     БРОВЧЕНКО Ігор Олександрович

298.     ПАРХОМЕНКО Ганна Андріївна

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

299.     РОМАНОВ Артур Костянтинович

300.     СІРОШ Віталій Олександрович