Офіційний веб сайт

Список молодих учених Національної академії наук України, яким призначено та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих учених

Додаток

до Постанови президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від  07 травня 2014 року № 2

СПИСОК

молодих учених Національної академії наук України, яким призначено  та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих учених

ВІДДІЛЕННЯ МАТЕМАТИКИ НАН УКРАЇНИ

Інститут математики НАН України

1.             ВАНЄЄВА Олена Олександрівна  

2.             КРУГЛОВ Володимир Володимирович  

3.             НЕСТЕРЕНКО Марина Олександрівна  

4.             ПОКУТНИЙ Олександр Олексійович  

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

5.             КОЛОМОЙЦЕВ Юрій Сергійович  

6.             КРАСНІКОВ Олександр Леонідович  

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України

7.             БРУХАЛЬ Мар‘ян Богданович  

8.             МАНЬКО Степан Степанович  

ВІДДІЛЕННЯ ІНФОРМАТИКИ НАН УКРАЇНИ

Інститут кібернетики ім. В. М. Глушкова НАН України

9.             АРАЛОВА Альбіна Андріївна  

10.        БІЛОУС Максим Володимирович  

11.        ГАЛЕЛЮКА Ігор Богданович  

12.        КАСІМ Аніса Мохаммадівна  

13.        КНОПОВА Вікторія Павлівна  

14.        КОШУЛЬКО Олексій Анатолійович  

15.        КРИКОВЛЮК Олена Олександрівна  

16.        ПИСАРЕНКО Юлія Валеріївна  

17.        РУДИК Віталіна Андріївна   

18.        ТЕРНОВ Антон Сергійович  

19.        СКАРЛАТ Олена Сергіївна  

20.        ЮЩЕНКО Руслан Андрійович

Інститут програмних систем НАН України

21.        ЖЕРЕБ Костянтин Анатолійович  

22.        ІГНАТЕНКО Олексій Петрович  

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

23.        КАДЕНКО Сергій Володимирович  

Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г. М. Доброва НАН України

24.        ВАШУЛЕНКО Олександра Сергіївна   

25.        КОЛТАЧИХІНА Оксана Юріївна   

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України

26.        ПАРНОВСЬКИЙ Олексій Сергійович  

27.        СЕМЕНІВ Олег Володимирович  

28.        ШЕВЧЕНКО Володимир Миколайович  

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій
та систем НАН України та МОН України

29.        БЕКЛЕР Тетяна Юріївна  

30.        БОГАТЬОНКОВА Алла Ігорівна  

ВІДДІЛЕННЯ МЕХАНІКИ НАН УКРАЇНИ

Інститут механіки ім. С. П. Тимошенка НАН України

31.        ДОВЖИК Михайло Вікторович  

32.        ХОРОШУН Анатолій Сергійович  

33.        ФЕРНАТІ Павло Вікторович  

Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України

34.        БЕЗРУКАВИЙ Назар Васильович  

35.        МЕЛАШИЧ Сергій Васильович  

36.        ПАСІЧНИК Сергій Сергійович  

Інститут проблем міцності ім. Г .С. Писаренка НАН України

37.        БУЛАХ Павло Олександрович  

38.        БЯЛОНОВИЧ Андрій Володимирович  

39.        ОПРАВХАТА Микола Якович  

Інститут геотехнічної механіки ім. М. С. Полякова НАН України

40.        АНТІПОВИЧ Яна Валентинівна  

41.        ВЛАСЕНКО Василь Вікторович  

42.        ВОЙТОВИЧ Тетяна Геннадіївна  

43.        ЛАРІОНОВ Микола Григорович  

Інститут гідромеханіки НАН України

44.        БОГУЦЬКИЙ Сергій Юрійович  

45.        КРАЄВ Антон Вікторович  

46.        ЧАЛА Ольга Миколаївна  

Інститут транспортних систем і технологій НАН України

47.        ФЕСЕНКО Михайло Володимирович  

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКИ І АСТРОНОМІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут фізики НАН України

48.        БАЛАКІН Дмитро Юрійович  

49.        ЛУЦИК Петро Миколайович  

50.        ОГНИСТА Уляна Михайлівна  

51.        СЕНЕНКО Антон Ігорович  

Інститут фізики напівпровідників ім. В. Є. Лашкарьова НАН України

52.        КУДІНА Валерія Миколаївна  

53.        НАСЄКА Юрій Миколайович  

54.        САХНО Микола Вадимович  

55.        ХМІЛЬ Денис Миколайович  

56.        ШЕРЕМЕТ Володимир Миколайович  

Інститут металофізики ім. Г. В. Курдюмова НАН України

57.        БОГДАНОВ Сергій Євгенович  

58.        ГАЛСТЯН Ірина Євгенівна  

59.        ДЕХТЯРЕНКО Володимир Анатолійович  

60.        ЛІЗУНОВ Вячеслав Вячеславович  

61.        ЛІЗУНОВА Світлана Вячеславівна  

62.        ПОНАМАРЬОВА Світлана Олександрівна  

Інститут теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова НАН України

63.        ВЛАСІЙ Надія Дмитрівна  

64.        КРАВЧУК Володимир Петрович  

65.        ТОВКАЧ Олег Миколайович  

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

66.        ЗІНЧЕНКО Ігор Андрійович  

67.        ІЩЕНКО Марина Вікторівна  

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

68.        ПОЛЕК Тарас Ігорович  

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б. І. Вєркіна НАН України

69.        ВІННІКОВ Микола Анатолійович  

70.        КАРАЧЕВЦЕВ Максим Вікторович  

71.        ЛОГОША Олексій Вікторович  

72.        ПАНКРАТОВА Марина Леонідівна  

73.        ХИЖНИЙ Іван Валерійович  

Інститут радіофізики і електроніки ім. О. Я. Усикова НАН України

74.        КИШКО Сергій Олександрович  

75.        ЛІНКОВА Анна Михайлівна  

76.        МЕЛЬНИК Сергій Сергійович

77.        РОХМАНОВА Тетяна Миколаївна  

78.        ХРУСЛОВ Максим Михайлович  

Радіоастрономічний інститут НАН України

79.        АВТОМОНОВ Микола Іванович

80.        ГОРОВИЙ Євген Миколайович   

81.        ФЛАНЧИК Олександр Борисович  

Донецький фізико-технічний інститут ім. О. О. Галкіна НАН України

82.        ВОЗНЯК Юрій Васильович  

83.        САВЧЕНКО Андрій Сергійович  

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

84.        МОЛОДЕЦЬКИЙ Андрій Володимирович  

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

85.        БЗОВСЬКА Ірина Степанівна

86.        БЛАВАЦЬКА Вікторія Богданівна  

87.        КРАСНОВ Володимир Олександрович  

Інститут електронної фізики НАН України

88.        ПОП Оксана Михайлівна  

ВІДДІЛЕННЯ НАУК ПРО ЗЕМЛЮ НАН УКРАЇНИ

Інститут геологічних наук НАН України

89.        КРАВЧИНСЬКИЙ Руслан Леонідович  

90.        КРІЛЬ Тетяна Василівна  

91.        СТАДНІЧЕНКО Світлана Миколаївна

ДУ «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України»

92.        МОВЧАН Дмитро Михайлович  

Відділення морської геології та осадочного рудоутворення НАН України

93.        БОБКО Артем Олександрович  

Інститут геофізики ім. С. І. Субботіна НАН України

94.        БАБАК Валерія Ігорівна  

95.        КУШНІР Антон Миколайович  

96.        МИЧАК Сергій Володимирович  

97.        ТЕРЕШИН Артем Валерійович  

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

98.        МУЙЛА Орест Олегович  

Інститут географії НАН України

99.        ІЩЕНКО Юрій Дмитрович  

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М. П. Семененка НАН України

100.    ГРЕЧАНІВСЬКИЙ Олексій Євгенович  

101.    КОСТЕНКО Олена Миколаївна  

102.    КУРИЛО Сергій Ігорович  

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

103.    НЕСТЕРОВИЧ Наталія Володимирівна  

104.    ТЕЛЕГУЗ Ольга Володимирівна  

Морський гідрофізичний інститут НАН України

105.    КУБРЯКОВ Арсеній Олександрович  

106.    МІЗЮК Артем Ігорович

107.    ЧЕПИЖЕНКО Ганна Олексіївна  

108.    ЮРОВСЬКИЙ Юрій Юрійович  

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ ПРОБЛЕМ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВА НАН УКРАЇНИ

Інститут електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України

109.    ГАХ Ігор Сергійович 

110.    ГНАТУШЕНКО Олександр Віталійович  

111.    ГУБЕНЯ Ігор Петрович  

112.    ЖИРОВ Денис Михайлович  

113.    ІГНАТЕНКО Олексій Вікторович   

114.    КЛОЧКОВ Ілля Миколайович  

115.    ЛЯПІНА Кіра Володимирівна  .

116.    ПОЛІШКО Ганна Олексіївна  

117.    РЯБЦЕВ Ігор Ігоревич  

118.    САВИЦЬКИЙ Віктор Володимирович  

Інститут проблем матеріалознавства ім. І. М. Францевича НАН України

119.    ЗАГОРНИЙ Максим Микитович  

120.    КІРКОВА Олена Геннадіївна  

121.    КИРПАЛЬ Роман Олександрович   

122.    КУЧЕРЯВИЙ Олег Вікторович   

123.    МОРДЕЛЬ Леся Віталіївна  

124.    РОМАНОВА Лариса Олександрівна  

125.    СИЧ Олена Євгеніївна  

126.    СПОДАРИК Мар‘яна Ігорівна   

127.    ХІСТ Вікторія Володимирівна  

Інститут надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля НАН України

128.    БАСЮК Тетяна Володимирівна  

129.    КОЛАБИЛІНА Тетяна Володимирівна  

130.    ЧЕРНІЄНКО Олександр Іванович  

131.    ШАТОХІН Володимир Володимирович  

Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України

132.    КОРНІЄНКО Андрій Леонідович   

133.    НЕЙМА Олександр Володимирович   

134.    ТИМОШЕНКО Андрій Миколайович  

135.    ЩЕРЕЦЬКИЙ Володимир Олександрович  

Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України

136.    БАБІЙ Леонтій Омелянович 

137.    ВІРА Володимир Володимирович   

138.    ДОЛІНСЬКА Ірина Ярославівна

139.    КУЛИК Володимир Володимирович  

140.    ТКАЧУК Олег Володимирович  

Державна наукова установа «Науково-технологічний комплекс „Інститут монокристалів” НАН України»

141.    ВОДОЛАЖЕНКО Марія Олександрівна  

142.    КОСЬЯНОВ Денис Юрійович   

143.    ПЕТРОВА Олеся Миколаївна  

144.    ТАНЬКО Аліна Вікторівна   

145.    ЯКУБОВСЬКА Ганна Георгієвна  

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

146.    КАЗАРЯН Юрій Георгійович  

Інститут чорної металургії ім. З. І. Некрасова НАН України

147.    ГРИЦАЙ Тетяна Валеріївна   

148.    МАНАЧИН Іван Олексійович   

149.    СОХАЦЬКИЙ Олександр Анатолійович  

Інститут термоелектрики НАН України та МОН України

150.    МОЧЕРНЮК Роман Миколайович  

ВІДДІЛЕННЯ ФІЗИКО-ТЕХНІЧНИХ ПРОБЛЕМ ЕНЕРГЕТИКИ НАН УКРАЇНИ

Інститут технічної теплофізики НАН України

151.    ДОНИК Тетяна Василівна  

152.    ШМАРОВ Єгор Володимирович  

153.    НАЗАРЕНКО Андрій Олегович 

Інститут проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України

154.    СВЄТ Євген Вадимович  

155.    ВЕЛІГОЦЬКИЙ Дмитро Олексійович 

156.    ТЕЛЕГІН Олексій Васильович  

157.    МАКСИМЕНКО-ШЕЙКО Кирило Володимирович 

158.    СЕНЕЦЬКИЙ Олександр Володимирович 

159.    БАБЕНКО Ольга Анатоліївна  

160.    ЧУГАЙ Марина Олександрівна 

Інститут електродинаміки НАН України

161.    БЛІНОВ Ігор Вікторович 

162.    ТАНКЕВИЧ Сергій Євгенович 

163.    РОМАНЕНКО Володимир Іванович 

164.    КАРЛОВ Олексій Миколайович 

165.    ПОДОЛЬНИЙ Сергій Вікторович 

Інститут загальної енергетики НАН України

166.    ХОРТОВА Ольга Олександрівна  

167.    ДРЬОМІН Іван Володимирович 

168.    КАДЕНСЬКИЙ Микола Ярославович 

Інститут вугільних енерготехнологій НАН України

169.    БОНДЗИК Дмитро Леонтійович 

Інститут газу НАН України

170.    СІМЕЙКО Костянтин Віталійович 

ДУ «Інститут технічних проблем магнетизму НАН України»

171.    КОТЛЯРОВ Денис Олександрович 

172.    ЛЕВІНА Світлана Володимирівна 

Віділення гібридних моделюючих та керуючих систем в енергетиці Інституту проблем моделювання ім. Г.Є. Пухова НАН України.

173.    РИБНІКОВА Ганна Михайлівна 

ВІДДІЛЕННЯ ЯДЕРНОЇ ФІЗИКИ ТА ЕНЕРГЕТИКИ НАН УКРАЇНИ

Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» НАН України

174.    ЖИВАНКОВ Кирило Ігорович  

175.    КАЛЕНИК Сергій Олександрович  

176.    КОВТУН Юрій Вікторович  

177.    ОДЕЙЧУК Андрій Миколайович  

178.    СЛЮСАРЕНКО Олексій Юрійович  

179.    СТОЛБОВИЙ В’ячеслав Олександрович  

180.    ТЮТЮННИК Дмитро Миколайович  

181.    ФІЛІППОВ Валентин Валерійович  

Інститут ядерних досліджень НАН України

182.    ВОЛКОВЕЦЬКИЙ Степан Петрович  

183.    ГОЛЯК Микола Геннадійович   

184.    КОВАЛІНСЬКА Тетяна Володимирівна   

185.    СОВА Олена Анатоліївна  

186.    СТЕПАНЮК Анатолій Валерійович  

187.    ТИЩЕНКО Маргарита Германівна   

Інститут прикладної фізики НАН України

188.    НОВАК Олександр Петрович 

189.    ХАРЧЕНКО Василь Олегович  

Державна установа «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України»

190.    ПЕРКАТИЙ Костянтин Євгенович  

191.    РУДЕНКО Ірина Михайлівна  

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

192.    КУЗНЄЦОВ Пилип Едуардович  

193.    ПЕДУН Діана Євгенівна 

ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут фізичної хімії ім. Л. В. Писаржевського НАН України

194.    КАСЬЯН Наталія Володимирівна  

195.    КОЗАРЕНКО Ольга Андріївна  

196.    ПОЛУНІН Руслан Анатолійович  

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського НАН України

197.    ВАСИЛЮК Сергій Леонідович  

198.    СОЛОВЙОВА Катерина Дмитрівна  

199.    БИК Сергій Володимирович  

Інститут органічної хімії НАН України

200.    ДЯЧЕНКО Ірина Володимирівна  

201.    СІРИЙ Сергій Андрійович  

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

202.    ДЕМЧЕНКО Валерій Леонідович  

203.    СІРИК Олена Миколаївна   

204.    ГУСАКОВА Крістіна Геннадіївна  

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М.Литвиненка НАН України

205.    ГЛИНЯНА Наталія Валеріївна  

206.    САБЄРОВ Вагіз Шамільйович  

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім . А.В.Думанського НАН України

207.    АЛЕКСАНДРОВ Михайло Валерійович  

208.    МАКАРОВА Катерина Вікторівна  

209.    ОЛЕКСІЄНКО Олена Юріївна  

Фізико-хімічний інститут ім. О.В.Богатського НАН України

210.    СМОЛА Сергій Сергійович  

211.    СЕМЕНІШИН Микола Миколайович  

212.    СКРИПИНЕЦЬ Юлія Володимирівна  

Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України

213.    ВІТЮК Надія Василівна  

214.    ПИЛИПЧУК Євген Володимирович  

215.    ДЕМ’ЯНЕНКО Євгеній Миколайович  

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

216.    КОЛЕСНИКОВ Ярослав Сергійович  

217.    КАМЕНСЬКИХ Дмитро Сергійович  

218.    НОСКОВ Юрій Васильович  

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

219.    ТИЧИНА Сергій Олександрович  

220.    БАЩАК Олександра Євгенівна  

ВІДДІЛЕННЯ БІОХІМІЇ, ФІЗІОЛОГІЇ І МОЛЕКУЛЯРНОЇ БІОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України

221.    ЛАБИНЦЕВ Андрій Юрійович  

222.    ЛУГОВСЬКА Наталія Едуардівна  

223.    ОЛІЙНИК Олена Сергіївна  

Інститут фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України

224.    ДОРОФЕЄВА Наталя Олександрівна  

225.    ЧОРНА Сніжана Володимирівна  

226.    ВЯТЧЕНКО-КАРПІНСЬКИЙ Вячеслав Юрійович  

Міжнародний центр молекулярної фізіології НАН України

227.    КОЧЕНОВ Артем Веніамінович  

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д. К. Заболотного НАН України

228.    ВОЙЧУК Сергій Іванович  

229.    ОСТАПЧУК Андрій Миколайович  

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

230.    ВОЛИНЕЦЬ Галина Петрівна  

231.    БРОВАРЕЦЬ Ольга Олександрівна  

232.    СОЛДАТКІН Олександр Олексійович 

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р .Є. Кавецького НАН України

233.    БОЙЧУК Ірина Володимирівна  

234.    ШТОНЬ Ірина Олександрівна  

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

235.    ПРОКОПЮК Володимир Юрійович  

236.    ПАХОМОВ Олександр Віталійович  

237.    ГОРІНА Ольга Леонідівна  

Інститут біології клітини НАН України

238.    СМУТОК Олег Володимирович  

239.    БІЛИЙ Ростислав Олександрович

ВІДДІЛЕННЯ ЗАГАЛЬНОЇ БІОЛОГІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут ботаніки ім. М. Г. Холодного НАН України

240.    ПОЛІЩУК Олександр Васильович  

241.    ТАЛАЛАЄВ Олександр Сергійович  

242.    ДАВИДОВ Денис Анатолійович  

Інститут зоології ім. І. І.Шмальгаузена НАН України

243.    БАЛАШОВ Ігор Олександрович  

244.    КОКОДІЙ Сергій Валентинович  

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

245.    БАВОЛ Андрій Васильович  

246.    ОКСЬОМ Володимир Полікарпович  

247.    КОНДРАТЮК Юлія Юріївна  

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

248.    КВАСКО Олена Юріївна 

Інститут гідробіології НАН України

249.    БІЛОУС Олена Петрівна  

250.    ЗАДОРОЖНА Ганна Михайлівна  

Одеський філіал Інституту біології південних морів ім. О.О. Ковалевського НАН України

251.           СОН Михайло Олегович  

Інститут екології Карпат НАН України

252.    ДОРОШЕНКО Катерина Василівна  

Державна установа «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України»

253.    КРУПОДЬОРОВА Тетяна Анатоліївна  

254.    БАЄР Галина Ярославівна  

Національний ботанічний сад ім. М. М. Гришка НАН України

255.    ГОРЕЛОВ Олексій Олександрович  

256.    РАК Олександр Олексійович  

Донецький ботанічний сад НАН України

257.    АГУРОВА Ірина Володимирівна  

Національний науково-природничий музей НАН України

258.    МАЛЮК Анастасія Юріївна  

Державний природознавчий музей НАН України

259.    ДАНИЛЮК Катерина Миколаївна 

260.    ДЯКІВ Христина Ігорівна  

ВІДДІЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ НАН УКРАЇНИ

Державна установа «Інститут економіки та прогнозування НАН України»

261.    КИРИЗЮК Сергій Вікторович  

262.    ДМИТРУК Дмитро Анатолійович  

263.    НИКИФОРУК Олена Ігорівна  

264.    ЧОРНА Оксана Євгенівна  

Інститут економіки промисловості НАН України

265.    ПІДОРИЧЕВА Ірина Юріївна  

266.    НІКІФОРОВА Віра Анатоліївна  

Державна установа «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України»

267.    СТЕПЕНКО Олексій Вікторович  

268.    МАНДЗИК Валерій Миколайович  

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

269.    ГРУЦИНОВАВеста Костянтинівна  

Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України

270.    ЛАЙКООлександр Іванович  

Інститут регіональних досліджень НАН України

271.    БІЛЬ Мар‘яна Михайлівна 

Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В.Птухи НАН України

272.    КРІМЕРБорис Олександрович  

273.    ЗВОНАРВіктор Павлович  

ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ, ФІЛОСОФІЇ ТА ПРАВА НАН УКРАЇНИ

Інститут історії України НАН України

274.    БЛАНУЦА Андрій Васильович  

275.    ЖДАНОВИЧ Олеся Петрівна  

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України

276.    КОВАЛЬЧУК Михайло Анатолійович  

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

277.    ЗАНЕВИЧ Ольга Євгенівна  

278.    ЧЕБАН Марина Михайлівна  

Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України

279.    ЗУБ Наталія Миколаївна  

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України

280.    КОЦУР Віталій Вікторович  

281.    ЗОРИЧ Оксана Остапівна  

Інститут філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України

282.    КИСЕЛЬОВ Олег Сергійович  

Інститут соціології НАН України

283.    ШУЛЬГА Олександр Миколайович  

284.    ЛЮБИВА Тетяна Ярославівна  

Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України

285.    КОЗЛЮК Людмила Григорівна  

286.    ШУМИЛО Михайло Миколайович  

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

287.    КАМІНСЬКИЙ Юрій Іванович  

Державна установа «Інститут всесвітньої історії НАН України»

288.    ЧОРНОГОР Ярослав Олексійович  

ВІДДІЛЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ, МОВИ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА НАН УКРАЇНИ

Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України

289.    БЕРБЕНЕЦЬ Людмила Сергіївна  

290.    СКВИРА Наталія Михайлівна  

Інститут мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України

291.    ВОЙЦЕХІВСЬКА Наталія Костянтинівна  

Інститут української мови НАН України

292.    ІЩЕНКО Олександр Сергійович  

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України

293.    ОГІЄНКО Ірина Сергіївна   

294.    ПАСІЧНИК Лілія Володимирівна  

Інститут народознавства НАН України

295.    ПАЦАЙ Тамара Анатоліївна  

Український мовно-інформаційний фонд НАН України

296.    ШИРОКОВ Костянтин Володимирович  

НАУКОВІ УСТАНОВИ ПРИ ПРЕЗИДІЇ НАН УКРАЇНИ

Інститут проблем математичних машин та систем НАН України

297.    БЕЖЕНАР Роман Васильович

298.    БРОВЧЕНКО Ігор Олександрович  

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

            299.    РОМАНОВ Артур Костянтинович  

300.    СІРОШ Віталій Олександрович