Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих учених, які успішно пройшли атестацію на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених

Міністерство освіти і науки України

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

1. Богославець Володимир Васильович

2. Юрич Андрій Романович

 

Інститут іоносфери НАН України та МОН

3. Богомаз Олександр Вікторович

4. Кацко Софія Валеріївна

 

Інститут фізичної оптики імені О.Г.Влоха

5. Васильків Юрій Васильович

6. Запека Богдан Євгенович

 

Білоцерківський національний аграрний університет

7. Шаганенко Володимир Сергійович

 

Бердянський державний педагогічний університет

8. Петровська Катерина Володимирівна

 

Вінницький національний технічний університет

9. Коваль Костянтин Олегович

10. Ящолт Андрій Русланович

11. Петрук Роман Васильович

 

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

12. Луценко Олена Іванівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

13. Усик Віра Іванівна

14. Сибірянська Юлія Володимирівна

15. Поліщук Євгенія Анатоліївна

 

Державний вищий навчальний заклад "Криворізький державний педагогічний університет"

16. Шляхтич Роман Петрович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний лісотехнічний університет України"

17. Лісовий Микола Миколайович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет"

18. Соцков Вадим Олександрович

19. Тимошенко Євген Вікторович

20. Трегуб Микола Володимирович

21. Деревягіна Наталія Іванівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

22. Рассохін Дмитро Олександрович

 

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

23. Погодін Артем Ігорович

24. Симканич Олеся Іванівна

25. Філеп Михайло Йосипович

26. Фізер Максим Михайлович

27. Ізай Віталій Юрійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

28. Шмичкова Олеся Борисівна

 

Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет»

29. Ступак Оксана Юріївна

 

Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет»

30. Кривенко Андрій Юрійович

31. Музика Іван Олегович

32. Тронь Віталій Валерійович

33. Олійник Максим Олегович

 

Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»

34. Бабенко Марина Михайлівна

 

Державний вищий навчальний заклад «Херсонський державний аграрний університет»

35. Лавренко Наталія Миколаївна

 

Державний університет інфраструктури та технологій

36. Голуб Галина Михайлівна

 

Дніпровський державний технічний університет

37. Бєлянська Олександра Ростиславівна

38. Іванченко Анна Володимирівна

 

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

39. Безус Роман Миколайович

 

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

40. Горбань Вадим Анатолійович

 

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

41. Демченко Євген Борисович

42. Гордєєва Інна Олександрівна

43. Дорош Андрій Сергійович

44. Музикін Михайло Ігорович

45. Божок Наталія Олексіївна

 

Донбаська державна машинобудівна академія

46. Руденко Наталія Олександрівна

47. Таган Любов Вікторівна

 

Донецький національний університет

48. Леонова Наталя Геннадіївна

49. Подунай Валерія Валеріївна

50. Пуніна Ольга Василівна

51. Жильцова Світлана Віталіївна

 

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

52. Лазорак Богдан Орестович

53. Карпенко Ореста Євгенівна

 

Житомирський державний технологічний університет

54. Толкач Олександр Миколайович

 

Житомирський державний університет імені Івана Франка

55. Вакалюк Тетяна Анатоліївна

56. Новицький Сергій Вадимович

 

Житомирський національний агроекологічний університет

57. Молодецька-Гринчук Катерина Валеріївна

 

Запорізька державна інженерна академія

58. Бєлоконь Юрій Олександрович

59. Воденнікова Оксана Сергіївна

 

Запорізький національний технічний університет

60. Безхлібна Анастасія Павлівна

61. Кузьмін Віктор Володимирович

62. Яримбаш Дмитро Сергійович

 

Запорізький національний університет

63. Чопоров Сергій Вікторович

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

64. Білик Роман Миколайович

65. Юрчишин Юрій Володимирович

 

 

Київський національний торговельно-економічний університет

66. Пугачевська Катерина Сергіївна

 

Київський національний торговельно-економічний університет Чернівецький торговельно-економічний інститут

67. Маначинська Юлія Анатоліївна

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

68. Сизонов Дмитро Юрійович

69. Охрамович Михайло Миколайович

70. Денисенко Олена Олександрівна

71. Косенко Дмитро Васильович

72. Москвіна Вікторія Сергіївна

73. Ральченко Костянтин Володимирович

74. Пономаренко Василь Олександрович

75. Лоза Віталій Миколайович

 

Київський національний університет будівництва і архітектури

76. Ластівка Олесь Васильович

 

Київський національний університет технологій та дизайну

77. Скідан Владислава Валентинівна

78. Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна

79. Колосніченко Олена Володимирівна

80. Майстренко Леся Анатоліївна

81. Сова Надія Володимирівна

 

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

82. Симонова Анастасія Андріївна

83. Харламова Олена Володимирівна

 

Луцький національний технічний університет

84. Пушкарчук Ірина Миколаївна

85. Ткачук Валентина Віталіївна

86. Пастернак Ярослав Михайлович

 

Львівський державний університет фізичної культури

87. Павлова Юлія Олександрівна

 

Львівський національний університет імені Івана Франка

88. Шпотюк Ярослав Олегович

89. Литвин Віталій Сергійович

90. Переверзєва Тетяна Георгіївна

91. Шийка Ольга Ярославівна

92. Горбенко Юлія Юріївна

 

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

93. Волошенюк Дмитро Олександрович

 

Маріупольський державний університет

94. Захарова Ольга Володимирівна

95. Трифонова (Рудницька) Ганна Валеріївна

 

Нацiональний технiчний унiверситет "Харківський полiтехнічний інститут"

96. Водка Олексій Олександрович

97. Ларін Олексій Олександрович

98. Зайцев Роман Валентинович

 

Національна металургійна академія України

99. Кавац Олена Олександрівна

100. Пополов Дмитро Володимирович

 

Національний університет водного господарства та природокористування

101. Куницький Сергій Олегович

102. Стрілець Олег Романович

103. Волк Павло Павлович

 

Національний авіаційний університет

104. Яковлєва Анна Валеріївна

105. Дрейс Юрій Олександрович

106. Казмірук Світлана Володимирівна

107. Ланцедова Юлія Олександрівна

108. Гнатюк Сергій Олександрович

 

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

109. Морозова Ольга Ігорівна

110. Татар Марина Сергіївна

111. Жила Семен Сергійович

112. Каратанов Олександр Володимирович

 

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

113. Кухар Людмила Олександрівна

114. Мелещенко Тетяна Володимирівна

115. Нікіфоров Роман Олексійович

116. Наконечна Марія Миколаївна

 

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

117. Борис Руслан Степанович

118. Лавренко Ярослав Іванович

119. Маркіна Ольга Миколаївна

120. Павловський Олексій Михайлович

121. Скулиш Марія Анатоліївна

122. Кисельова Анна Геннадіївна

123. Івіцький Ігор Ігорович

124. Гришко Ігор Анатолійович

125. Васильєв Георгій Степанович

 

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

126. Колесник Ірина Сергіївна

 

Національний університет "Львівська політехніка"

127. Кулиняк Ігор Ярославович

128. Костів Юрій Михайлович

129. Шпотюк Михайло Володимирович

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України

130. Банний Олександр Олександрович

131. Лакида Іван Петрович

132. Махно Костянтин Іванович

133. Муштрук Михайло Михайлович

134. Наконечна Ольга Володимирівна

135. Строкаль Віта Петрівна

136. Галат Марина Владиславівна

137. Шаванова Катерина Євгенівна

138. Павленко Максим Юрійович

139. Ромасевич Юрій Олександрович

 

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

140. Лабарткава Олександр Володимирович

141. Гончарова Наталія Олександрівна

142. Козлов Олексій Валерійович

 

Національний університет харчових технологій

143. Галенко Олег Олександрович

144. Берегова Христина Андріївна

145. Соколовська Ірина Олександрівна

 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

146. Тітко Іван Андрійович

 

Одеська державна академія будівництва та архітектури

147. Постернак Олександр Олексійович

 

Одеська національна академія харчових технологій

148. Кузьменко Юлія Яковлівна

149. Хвостенко Катерина Володимирівна

 

Одеський державний аграрний університет

150. Найда Ірина Станіславівна

 

Одеський державний екологічний університет

151. Прокоф’єв Олег Мирославович

 

Одеський національний морський університет

152. Бреус Віталій Віталійович

 

Одеський національний політехнічний університет

153. Нестеркіна Марія Володимирівна

 

Одеський національний університет імемі І.І. Мечникова

154. Бритавський Євген Вікторович

155. Орловський Богдан Михайлович

156. Чабаненко Олена Анатоліївна

 

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського

157. Ручкіна Маріанна Миколаївна

 

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

158. Блоха Ярослав Євгенійович

159. Кращенко Юрій Петрович

 

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

160. Харченко Максим Олександрович

161. Чичуліна Ксенія Вікторівна

 

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

162. Самошкіна Анастасія Владленівна

 

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

163. Дєнєжніков Сергій Сергійович

164. Пшеничний Роман Миколайович

 

Сумський державний університет

165. Артюхов Артем Євгенович

166. Кмита Владислава Володимирівна

167. Курбатов Денис Ігорович

168. Кузьменко Ольга Віталіївна

169. Павленко Іван Володимирович

170. Кубатко Олександр Васильович

 

Сумський національний аграрний університет

171. Лозинська Інна Віталіївна

172. Пономарьова Людмила Миколаївна

173. Бідюк Дмитро Олегович

 

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

174. Івашко Олена Анатоліївна

175. Шматковська Тетяна Олександрівна

176. Павлович Ольга Сергіївна

177. Коленда Наталія Вікторівна

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

178. Просвірова Ольга Вікторівна

179. Кара Сергій Віталійович

 

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

180. Ясній Олег Петрович

181. Рибак Ольга Миколаївна

 

Тернопільський національний економічний університет

182. Маршалок Тарас Ярославович

183. Рудан Віталій Ярославович

184. Щирба Ірина Маркіянівна

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

185. Ящик Наталія Романівна

186. Шульга Ірина Мирославівна

 

Українська інженерно-педагогічна академія

187. Ярмош Олена Віталіївна

188. Скоркін Антон Олегович

189. Фурсова Тетяна Миколаївна

190. Самчук Володимир Володимирович

 

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

191. Чучалін Олександр Петрович

 

Уманський національний університет садівництва

192. Халахур (Зборовська) Юлія Леонідівна

 

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

193. Станкевич Сергій Володимирович

194. Степаненко Тетяна Олександрівна

 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

195. Шевченко Інна Юріївна

 

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

196. Ачкасова Світлана Анатоліївна

 

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

197. Трубчанінов Микола Анатолійович

 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

198. Бойко Денис Іванович

199. Грідін Олександр Володимирович

 

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

200. Гірка Олексій Ігорович

201. Пантелеймонов Антон Віталійович

202. Сегіда Катерина Юріївна

203. Сінна Олена Іванівна

204. Камнєва Ніка Миколаївна

 

Харківський національний університет будівництва та архітектури

205. Бабенко Світлана Петрівна

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

206. Вотінов Максим Алекович

207. Шевченко Тамара Олександрівна

208. Табачніков Сергій Володимирович

209. Смірнова Ольга В’ячеславівна

210. Єсіна Валерія Олександрівна

 

Херсонська державна морська академія

211. Сапронов Олександр Олександрович

212. Браїло Микола Володимирович

 

Херсонський національний технічний університет

213. Жосан Ганна Володимирівна

214. Куник Олександра Миколаївна

215. Новіков Всеволод Олександрович

 

Хмельницький національний університет

216. Надопта Тетяна Анатоліївна

217. Лисенко Сергій Миколайович

 

Центральноукраїнський національний технічний університет

218. Кузик Олександр Володимирович

219. Гриньків Андрій Вікторович

 

Черкаський державний технологічний університет

220. Бабенко Віра Григорівна

221. Герасименко Інна Володимирівна

 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

222. Карауш Наталія Миколаївна

223. Тараненко Олег Миколайович

224. Баришніков Гліб Володимирович

 

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

225. Лукашів Тарас Олегович

 

Чернігівський національний технологічний університет

226. Дубина Максим Вікторович

227. Степенко Сергій Анатолійович

228. Лисенко Ірина Володимирівна

 

Чорноморський національний університет імені Петра Могили

229. Швед Альона Володимирівна

 

Міністерство охорони здоров'я України

 

ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія"

1. Лисанець Юлія Валеріївна

 

ДВНЗ "Івано-Франківський національний медичний університет"

2. Юрчишин Оксана Іванівна

 

ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України"

3. Кравченко Наталія Костянтинівна

4. Потоцька Ольга Юріївна

 

ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України"

5. Коваленко Вікторія Анатоліївна

 

Донецький національний медичний університет

6. Жаріков Станіслав Олегович

 

ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України"

7. Микичак Ярослав Богданович

 

ДУ "Український інститут стратегічних досліджень Міністерство охорони здоров'я України"

8. Коваленко Ольга Олександрівна

 

ДУ "Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України"

9. Гончар Юлія Олександрівна

 

Запорізький державний медичний університет

10. Олійник Тетяна Вікторівна

 

Національний інститут раку

11. Філоненко Катерина Сергіївна

12. Костюк Віктор Юрійович

 

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

13. Дінець Андрій Володимирович

 

Одеський національний медичний університет

14. Мазуренко Ганна Іванівна

 

Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України

15. Дубовик Костянтин Володимирович

16. Здорик Ірина Федорівна

 

Харківський національний медичний університет

17. Мирошниченко Михайло Сергійович

18. Кривенко Людмила Станіславівна

 

Національна академія медичних наук України

 

ДУ "Інститут геронтології ім. Д.Ф.Чеботарьова"

1. Скачкова Наталія Олександрівна

 

ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України"

2. Стеблій Наталія Миколаївна

 

ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського"

3. Говорова Дар'я Володимирівна

 

ДУ "Інститут медицини праці"

4. Гвоздецький Віктор Анатолійович

 

ДУ "Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор'єва НАМН України"

5. Сімбірьова (Нестеренко) Анна Сергіївна

 

ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України"

6. Мадич Софія Євгенівна

 

ДУ "Інститут спадкової патології"

7. Ткач Ірина Романівна

 

ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України"

8. Лебедєва Єлізавета Олегівна

 

Національна академія аграрних наук України

 

Інститут біології тварин

1. Сирватка Василь Ярославович

 

Інститут овочівництва і баштанництва

2. Мозговський Олександр Федорович

 

Інститут рибного господарства

4. Рудь Юрій Петрович3

 

Інститут рослинництва ім. В.Я.Юр’єва

4. Солонечний Павло Миколайович

 

Державна установа Інститут зернової культури

5. Деркач Катерина Вікторівна

 

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека

6. Грищенко Тетяна Рубілівна

 

Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"

7. Столярчук Надія Миколаївна

 

Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини"

8. Гадзевич Ольга Вікторівна

 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"

9. Днесь Віктор Ігорович

10. Швидя Віктор Олександрович

 

Національний науковий центр "Інститут ґрунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського"

11. Ревтьє-Уварова Аліна Вікторівна

 

Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення

12. Сліщук Георгій Іванович

 

Національна академія педагогічних наук України

 

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання

1. Яцишин Анна Володимирівна

 

Інститут обдарованої дитини

2. Міленіна Мілєна Михайлівна

 

Інститут педагогіки

3. Васильєва Дарина Володимирівна

 

Інститут соціальної та політичної психології

4. Чаплінська Юлія Сергіївна

 

Національна академія правових наук України

 

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса

1. Нетеса Наталія Володимирівна

 

Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування

2. Саннікова Марина Вікторівна

 

Національна академія правових наук України

3. Гетьман Євген Анатолійович

 

Державне космічне агентство України

 

Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К.Янгеля"

1. Кушніренко Сергій Іванович

2. Рева Вадим Сергійович

 

Національний центр управління та випробувань космічних засобів

3. Мамарєв Віктор Миколайович

 

Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України

1. Шехлович Андріана Михайлівна