Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих учених, яким призначено стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених

додаток

до Постанови  президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від 01 червня  2016 року № 2

 

СПИСОК

молодих учених, яким призначено

стипендій Кабінету Міністрів України  для молодих учених

 

Міністерство освіти і науки України

 

Бердянський державний педагогічний університет

1. Петровська Катерина Володимирівна

2. Розумна Тетяна Сергіївна

 

Вінницький національний технічний університет

3. Козловська Тетяна Іванівна

4. Коваль Костянтин Олегович

5. Боднар Лілія Анатоліївна

 

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

6. Івашко Олена Анатоліївна

7. Шматковська Тетяна Олександрівна

8. Єлисєєва Людмила Володимирівна

9. Кицюк Ірина Василівна

 

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

10. Луценко Олена Іванівна

 

Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету

11. Кузьменко Ольга Степанівна

 

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

12. Горбань Вадим Анатолійович

13. Пальчиков Віталій Олександрович

14. Литвин Марина Валентинівна

 

Донбаська державна машинобудівна академія

15. Руденко Наталія Олександрівна

16. Таган Любов Вікторівна

 

Донецький національний університет

17. Пуніна Ольга Василівна

18. Подунай Валерія Валеріївна

19. Леонова Наталя Геннадіївна

 

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

20. Скотний Павло Валерійович

21. Ільницький Василь Іванович

22. Лазорак Богдан Орестович

 

Житомирський державний технологічний університет

23. Толкач Олександр Миколайович

 

Житомирський державний університет імені Івана Франка

24. Вакалюк Тетяна Анатоліївна

 

Житомирський національний агроекологічний університет

25. Молодецька Катерина Валеріївна

 

Запорізька державна інженерна академія

26. Бєлоконь Юрій Олександрович

27. Коваленко Віктор Леонідович

28. Воденнікова Оксана Сергіївна

 

Запорізький національний технічний університет

29. Безхлібна Анастасія Павлівна

30. Яримбаш Дмитро Сергійович

31. Кузьмін Віктор Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Запорізький національний університет"

32. Череп Олександр Григорович

33. Лютіков Павло Сергійович

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

34. Юрич Андрій Романович

35. Богославець Володимир Васильович

 

Інститут іоносфери НАН України та МОН

36. Богомаз Олександр Вікторович

37. Кацко Софія Валеріївна

 

Інститут фізичної оптики імені О.Г.Влоха

38. Запека Богдан Євгенович

39. Васильків Юрій Васильович

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

40. Білик Роман Миколайович

41. Дідик Наталія Михайлівна

42. Юрчишин Юрій Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

43. Сущенко Олександр Миколайович

 

Київський національний торговельно-економічний університет

44. Зубко Олена Віталіївна

45. Кіслов Денис Васильович

46. Андрієвська Людмила Валентинівна

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

47. Косенко Дмитро Васильович

48. Охрамович Михайло Миколайович

49. Ральченко Костянтин Володимирович

50. Денисенко Олена Олександрівна

51. Сизонов Дмитро Юрійович

52. Москвіна Вікторія Сергіївна

53. Гуральський Ілля Олександрович

54. Борецький В'ячеслав Францович

 

Київський національний університет технологій та дизайну

55. Скідан Владислава Валентинівна

56. Колосніченко Олена Володимирівна

57. Гараніна Ольга Олександрівна

58. Майстренко Леся Анатоліївна

 

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

59. Трифонова Олена Михайлівна

 

Кіровоградський національний технічний університет

60. Петренко Дмитро Іванович

61. Тихий Андрій Анатолійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет"

62. Музика Іван Олегович

63. Шляхтич Роман Петрович

64. Кривенко Андрій Юрійович

65. Тронь Віталій Валерійович

 

Луцький національний технічний університет

66. Волинчук Юлія Вікторівна

67. Пушкарчук Ірина Миколаївна

68. Панасюк Наталія Леонідівна

69. Лютак Олена Миколаївна

70. Герасимяк Неля Вікторівна

71. Ткачук Валентина Віталіївна

 

Львівський національний університет імені Івана Франка

72. Переверзєва Тетяна Георгіївна

73. Шпотюк Ярослав Олегович

74. Литвин Роман Зіновійович

75. Литвин Віталій Сергійович

 

Маріупольський державний університет

76. Захарова Ольга Володимирівна

 

Нацiональний технiчний унiверситет "Харківський полiтехнічний інститут"

77. Бондаренко Анатолій Ігорович

78. Ларін Олексій Олександрович

79. Водоріз Ольга Станіславівна

80. Водка Олексій Олександрович

 

Національна металургійна академія України

81. Кавац Олена Олександрівна

 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

82. Євсєєв Олександр Петрович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний лісотехнічний університет України"

83. Лісовий Микола Миколайович

 

Національний університет водного господарства та природокористування

84. Стрілець Олег Романович

85. Мороз Микола Володимирович

86. Пінчук Олег Леонідович

87. Куницький Сергій Олегович

 

Національний авіаційний університет

88. Яковлєва Анна Валеріївна

89. Дрейс Юрій Олександрович

90. Одарченко Роман Сергійович

91. Ланцедова Юлія Олександрівна

92. Казмірук Світлана Володимирівна

93. Щегель Ганна Олексіївна

 

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

94. Каратанов Олександр Володимирович

95. Татар Марина Сергіївна

96. Ревенко Даніїл Сергійович

97. Жила Семен Сергійович

98. Морозова Ольга Ігорівна

99. Павліков Володимир Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет"

100. Соцков Вадим Олександрович

101. Терехов Євген Володимирович

102. Тимошенко Євген Вікторович

 

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

103. Кухар Людмила Олександрівна

104. Мелещенко Тетяна Володимирівна

105. Нікіфоров Роман Олексійович

 

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

106. Павловський Олексій Михайлович

107. Жученко Олексій Анатолійович

108. Недашківська Надія Іванівна

109. Маркіна Ольга Миколаївна

110. Тітова (Антонечко) Лариса Олександрівна

111. Матвійчук Анна Олегівна

112. Лавренко Ярослав Іванович

113. Борис Руслан Степанович

 

Національний університет "Львівська політехніка"

114. Небесний Роман Володимирович

115. Костів Юрій Михайлович

116. Кусьнеж Віктор Вацлавович

117. Кулиняк Ігор Ярославович

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України

118. Махно Костянтин Іванович

119. Наконечна Ольга Володимирівна

120. Лакида Іван Петрович

121. Муштрук Михайло Михайлович

122. Банний Олександр Олександрович

123. Строкаль Віта Петрівна

 

Київський національний університет будівництва і архітектури

124. Цюцюра Микола Ігорович

125. Мачишин Григорій Миколайович

126. Ластівка Олесь Васильович

 

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

127. Гончарова Наталія Олександрівна

128. Блінцов Олександр Володимирович

129. Лабарткава Олександр Володимирович

130. Коробко Олексій Володимирович

131. Козлов Олексій Валерійович

132. Радченко Роман Миколайович

 

Національний університет харчових технологій

133. Деренівська Анастасія Василівна

134. Галенко Олег Олександрович

135. Ралко Олександра Сергіївна

 

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

136. Наконечна Марія Миколаївна

137. Плотніков Євген Олександрович

 

Одеська державна академія будівництва та архітектури

138. Постернак Олександр Олексійович

 

Одеська національна академія харчових технологій

139. Кузьменко Юлія Яковлівна

140. Хвостенко Катерина Володимирівна

141. Труфкаті Людмила Вікторівна

 

Одеський державний екологічний університет

142. Прокоф’єв Олег Мирославович

 

Одеський національний морський університет

143. Бреус Віталій Віталійович

 

Одеський національний університет імені І.І.Мечникова

144. Коротаєва Надія Володимирівна

145. Чабаненко Олена Анатоліївна

146. Кобернік Альона Олександрівна

147. Орловський Богдан Михайлович

148. Черненко Олександр Сергійович

149. Бритавський Євген Вікторович

 

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського

150. Ручкіна Маріанна Миколаївна

 

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

151. Блоха Ярослав Євгенійович

152. Кращенко Юрій Петрович

 

Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

153. Рассохін Дмитро Олександрович

154. Поднебенна Світлана Костянтинівна

155. Гриценко Олександр Сергійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

156. Лущак Олег Володимирович

157. Горічок Ігор Володимирович

 

Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка

158. Пшеничний Роман Миколайович

159. Дєнєжніков Сергій Сергійович

 

Сумський державний університет

160. Клочко Альона Миколаївна

161. Павленко Іван Володимирович

162. Кузенко Євген Вікторович

163. Кмита Владислава Володимирівна

164. Курбатов Денис Ігорович

165. Іванов Віталій Олександрович

166. Артюхов Артем Євгенович

167. Кузьменко Ольга Віталіївна

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

168. Просвірова Ольга Вікторівна

169. Ліхоносова Ганна Сергіївна

170. Ковтанець Максим Володимирович

 

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

171. Михалик Дмитро Михайлович

172. Струтинська Ірина Володимирівна

 

Тернопільський національний економічний університет

173. Письменний Віталій Валерійович

174. Маршалок Тарас Ярославович

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

175. Ящик Наталія Романівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

176. Погодін Артем Ігорович

177. Пантьо Валерій Валерійович

178. Філеп Михайло Йосипович

179. Козьма Антон Антонович

180. Симканич Олеся Іванівна

 

Українська інженерно-педагогічна академія

181. Ярмош Олена Віталіївна

182. Скоркін Антон Олегович

183. Барсова Зоя Валеріївна

 

Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

184. Василенко Інна Анатоліївна

185. Шмичкова Олеся Борисівна

186. Воробйова Маргарита Іванівна

 

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

187. Чучалін Олександр Петрович

 

Уманський національний університет садівництва

188. Лисянський Олександр Леонідович

189. Улянич Юлія Василівна

190. Зборовська Юлія Леонідівна

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова

191. Шевченко Тамара Олександрівна

192. Вотінов Максим Алекович

 

Харківський державний університет харчування та торгівлі

193. Бочуля Тетяна Володимирівна

 

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

194. Станкевич Сергій Володимирович

195. Степаненко Тетяна Олександрівна

 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

196. Шевченко Інна Юріївна

 

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

197. Ачкасова Світлана Анатоліївна

 

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

198. Трубчанінов Микола Анатолійович

 

Харківський національний університет будівництва та архітектури

199. Аніщенко Анна Ігорівна

200. Бабенко Світлана Петрівна

 

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

201. Гірка Олексій Ігорович

202. Сегіда Катерина Юріївна

203. Пантелеймонов Антон Віталійович

204. Кот Юрій Григорович

 

Херсонська державна морська академія

205. Браїло Микола Володимирович

206. Сапронов Олександр Олександрович

 

Херсонський державний університет

207. Песчаненко Володимир Сергійович

 

Херсонський національний технічний університет

208. Бойко Галина Анатоліївна

209. Жосан Ганна Володимирівна

210. Куник Олександра Миколаївна

 

Хмельницький національний університет

211. Надопта Тетяна Анатоліївна

 

Черкаський державний технологічний університет

212. Бабенко Віра Григорівна

213. Заїка Василь Михайлович

 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

214. Карауш Наталія Миколаївна

215. Литвин Валентина Анатоліївна

216. Тараненко Олег Миколайович

 

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

217. Лукашів Тарас Олегович

 

Чернігівський національний технологічний університет

218. Степенко Сергій Анатолійович

219. Дубина Максим Вікторович

 

Чорноморський державний університет імені Петра Могили

220. Швед Альона Володимирівна

 

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

221. Ховрак Інна Вікторівна

222. Харламова Олена Володимирівна

223. Симонова Анастасія Андріївна

 

Дніпродзержинський державний технічний університет

224. Завгородній Валерій Вікторович

225. Бєлянська Олександра Ростиславівна

 

Державний економіко-технологічний університет транспорту

226. Голуб Галина Михайлівна

 

Білоцерківський національний аграрний університет

227. Шаганенко Володимир Сергійович

 

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

228. Білько Денис Іванович

229. Колесник Ірина Сергіївна

230. Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна

 

Миколаївський національний аграрний університет

231. Галімов Сергій Миколайович

232. Жорова Алла Миколаївна

 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

233. Бойко Денис Іванович

 

Сумський національний аграрний університет

234. Пономарьова Людмила Миколаївна

235. Коваленко Владислав Миколайович

236. Зубко Владислав Миколайович

237. Лозинська Інна Віталіївна

 

Львівський національний аграрний університет

238. Східницька Галина Володимирівна

239. Том'юк Василь Васильович

 

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

240. Безус Роман Миколайович

 

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

241. Самошкіна Анастасія Владленівна

 

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

242. Демченко Євген Борисович

243. Дорош Андрій Сергійович

244. Гордєєва Інна Олександрівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет"

245. Ступак Оксана Юріївна

 

Київський національний торговельно-економічний університет Чернівецький торговельно-економічний інститут

246. Маначинська Юлія Анатоліївна

 

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

247. Волошенюк Дмитро Олександрович

 

Львівський державний університет фізичної культури

248. Павлова Юлія Олександрівна

 

Одеський державний аграрний університет

249. Найда Ірина Станіславівна

 

Міністерство охорони здоров'я України

 

ДУ "Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії"

1. Острась Олексій Віталійович

 

ДУ "Львівський НДІ епідеміології та гігієни"

2. Логінов Юрій Олександрович

 

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика

3. Римар Максим Вікторович

 

Національний інститут раку

4. Бурлака Антон Анатолійович

5. Стаховський Олександр Едуардович

 

Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології Міністерство охорони здоров'я України

6. Здорик Ірина Федорівна

7. Суховій Олексій Олексійович

8. Шум Сергій Сергійович

 

Буковинський державний медичний університет

9. Філіпець Олена Олексіївна

10. Гарас Микола Несторович

 

ДЗ "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України"

11. Потоцька Ольга Юріївна

 

Запорізький державний медичний університет

12. Олійник Тетяна Вікторівна

13. Пругло Євген Сергійович

 

Одеський національний медичний університет

14. Муравйов Петро Тадеушович

15. Амосова Альона Володимирівна

 

ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія"

16. Дев'яткіна Наталія Миколаївна

 

Харківський національний медичний університет

17. Мирошниченко Михайло Сергійович

18. Лещина Ірина Володимирівна

 

Національний фармацевтичний університет

19. Данильченко Світлана Юріївна

20. Сурікова Ірина Олександрівна

 

ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти"

21. Коваленко Вікторія Анатоліївна

22. Шаповал Ольга Сергіївна

 

ДУ "Український інститут стратегічних досліджень Міністерство охорони здоров'я України"

23. Коваленко Ольга Олександрівна

24. Слабкий Василь Геннадійович

 

Вінницький національний медичний університет імені М.І.Пирогова

25. Вільцанюк Оксана Олександрівна

26. Кравець Ростислав Анатолійович

 

Національна академія медичних наук України

 

ДУ "Інститут геронтології імені Д.Ф.Чеботарьова"

1. Скачкова Наталія Олександрівна

 

ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб імені Л.В.Громашевського"

2. Говорода Дар'я Володимирівна

 

ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В.Т.Зайцева"

3. Мушенко Євгеній Володимирович

 

ДУ "Інститут медицини праці"

4. Гвоздецький Віктор Анатолійович

 

ДУ "Інститут проблем ендокринної патології імені В.Я.Данилевського"

5. Черняєва Анна Олександрівна

 

ДУ "Національний інститут терапії імені Л.Т.Малої"

6. Чирва Ольга Володимирівна

 

ДУ "Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії"

 

7. Склярова Анастасія Іванівна

 

 

ДУ "Інститут спадкової патології"

8. Ткач Ірина Романівна

 

ДУ "Інститут фармакології та токсикології"

9. Геращенко Інна Василівна

 

ДУ "Національний науковий центр радіаційної медицини"

10. Ватліцова Ольга Станіславівна

 

ДУ "Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова"

11. Розуменко Артем Володимирович

 

ДУ "Інститут гастроентерології"

12. Ошмянська Наталія Юріївна

 

ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків"

13. Волкова Юлія Василівна

 

ДУ "Інститут патології хребта та суглобів імені проф. М.І.Ситенка"

14. Єршов Дмитро Валерійович

 

ДУ "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д.Стражеска"

15. Ільницька Марія Романівна

 

Національна академія аграрних наук України

 

Інститут агроекології і природокористування

1. Крипоренко Віктор Васильович

 

Інститут біології тварин

2. Сирватка Василь Ярославович

 

Інститут водних проблем і меліорації

3. Сидоренко Олена Олександрівна

 

Інститут рибного господарства

4. Рудь Юрій Петрович

 

Інститут рослинництва імені В.Я.Юр’єва

5. Солонечний Павло Миколайович

 

Державна установа Інститут сільського господарства степової зони

6. Деркач Катерина Вікторівна

 

Національний науковий центр "Інститут грунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського"

7. Ревтьє Аліна Вікторівна

 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"

8. Днесь Віктор Ігорович

9. Швидя Віктор Олександрович

 

Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"

10. Столярчук Надія Миколаївна

 

Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення

11. Сліщук Георгій Іванович

12. Доброва Ганна Олександрівна

 

Інститут овочівництва і баштанництва

13. Мозговський Олександр Федорович

 

Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини"

14. Гадзевич Ольга Вікторівна

 

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека

15. Грищенко Тетяна Рубілівна

 

Національна академія педагогічних наук України

 

ДВНЗ "Університет менеджменту освіти"

1. Катюк Ярослава Леонідівна

 

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання

2. Яцишин Анна Володимирівна

 

Інститут спеціальної педагогіки

3. Ільяна Валентина Михайлівна

 

Інститут обдарованої дитини

4. Міленіна Мілєна Михайлівна

 

Національна академія правових наук України

 

Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування

1. Свннікова Марина Вікторівна

 

Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку

2. Калініченко Альона Іозівна

 

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені акад. В.В.Сташиса

3. Шепітько Михайло Валерійович

 

Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені акад. Ф.Г.Бурчака

4. Пленюк Мар'яна Дмитрівна

 

Державне космічне агентство України

 

Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К.Янгеля"

1. Кушніренко Сергій Іванович

 

Науково-виробниче підприємство ХАРТРОН-АРКОС ЛТД

2. Голуб Катерина Юріївна

 

Національний центр управління та випробувань космічних засобів

3. Мамарєв Віктор Миколайович

 

Львівський центр Інституту космічних досліджень

4. Сорока Ольга Сільвестівна