Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих учених, яким призначено стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених

 

Додаток

до Постанови Президії

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від 03.10.2012 № 7

 

СПИСОК

молодих учених,  яким призначено

 стипендії Кабінету Міністрів України  для молодих учених

 

 

Міністерство  освіти і науки, молоді та спорту України

 

Севастопольський національний  технічний університет

1.        ТРОЇЦЬКИЙ Олександр Вікторович з жовтня 2011р.

2.        ДУШКО Вероніка Ростиславівна з жовтня 2012р.

 

Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського

3.         ПАВЛЕНКО Ірина Геннадіївна з вересня 2012р.

4.         БІРЮКОВА Олена Олександрівна з жовтня 2012р.

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

5.        ЛИНЧАК Оксана Валеріївна з жовтня 2011р.

6.        ТЕРЕБІЛЕНКО Катерина Володимирівна з жовтня 2011р.

7.        БОНДАР Ксенія Михайлівназ жовтня 2012р.

8.        МОМОТ  Андрій Івановичз жовтня 2012р.

 

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

9.        КОВАЛЕЦЬ Ольга Яківна з жовтня 2011р.

10.    ЮРЧИШИН Оксана Ярославівна з жовтня 2011р.

11.    ПУЛІНЕЦЬ Ігор Валерійовичз вересня 2012р.

12.    ПОРЄВ Геннадій Володимировичз вересня 2012р.

 

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

13.    ДАННІКОВ Олег Володимирович з жовтня 2011р.

 

Київський національний університет технологій та дизайну

14.    МАНОЙЛЕНКО Олександр Петрович з жовтня 2011р.

15.    СМАЧИЛО Оксана Володимирівна з жовтня 2011р.

16.    ЯЦЕНКО Марина Володимирівна з вересня 2012р.

 

Національний авіаційний університет

17.    ЄНЧЕВ Сергій Васильович з жовтня 2011р.

18.    МАРТИНОВА Оксана Петрівна з вересня 2012р.

19.    ЧЕБАНЮК Олена Вікторівна з вересня 2012р.

 

Національний університет харчових технологій

20.    РАДЗІЄВСЬКА Ірина Гіронтіївна з жовтня 2011р.

21.    СОФІЛКАНИЧ Анна Павлівназ вересня 2012р.

 

Київський національний торговельно-економічний університет

22.    ІКСАРОВА Наталія Олександрівназ жовтня 2012р.

23.    ГЕРАСИМЕНКО Анжеліка Григорівназ вересня 2012р.

 

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

24.    ІВАНІЛОВ Олександр Вікторович з жовтня 2011р.

25.    КУЧМЕНКО Олена Борисівна з вересня 2012р.

 

Київський національний університет будівництва і архітектури

26.    БОНДАРЕНКО Ольга Петрівна з жовтня 2011р.

27.    ДЄДОВ Олег Павлович з жовтня 2011р.

28.    ПАЛАМАРЧУК Дмитро Анатолійович з жовтня 2011р.

29.    РАШКІВСЬКИЙ Володимир Павлович з вересня 2012р.

30.    БІЛОЩИЦЬКИЙ Андрій Олександрович з жовтня 2012р.

 

Вінницький  державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

31.    КОВАЛЬ Людмила Михайлівна з жовтня 2011р.

 

Вінницький національний технічний університет

32.    КАРАЧИНА  Наталія Петрівна з жовтня 2011р.

33.    СЕМЕНОВ Андрій Олександрович з жовтня 2011р.

34.    МАЛІНОВСЬКИЙ Вадим Ігоровичз вересня 2012р.

 

Волинський національний університет імені Лесі Українки

35.    СКОРОХОД Ірина Святославівна з жовтня 2011р.

36.    РАЗИГРАЄВ Олег Володимирович з жовтня 2011р.

37.    КАЛЬЧУК Інна Володимирівназ вересня 2012р.

 

Луцький національний технічний університет

38.    ХВИЩУН Надія Віталіївна з жовтня 2011р.

39.    ТАРАЙМОВИЧ Ірина Володимирівна з жовтня 2011р.

40.    ПОВСТЯНОЙ Олександр Юрійович з вересня 2012р.

 

Національна металургійна академія України  

41.    ГОРДЄЄВА Інна Олександрівна з жовтня 2012р.

 

Державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет»

42.    ПАВЛИЧЕНКО Артем Володимирович з жовтня 2011р.

43.    ЯВОРСЬКА Олена Олександрівназ жовтня 2012р.

 

Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет»

44.    ЗАЙЧУК Олександр Вікторович з жовтня 2011р.

45.    СВЕРДЛІКОВСЬКА Ольга Сергіївна з вересня 2012р.

 

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

46.    ПРОХОДА Олександр Сергійович з вересня 2012р.

47.    СКОРОХОДОВ   Дмитро   Сергійович з жовтня 2012р.

 

Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет»

48.    ДОЛГІХ Олександр Вікторович з жовтня 2012р.

 

Донецький національний університет

49.    БЕСПАЛЬКО Юлія Миколаївна з жовтня 2011р.

50.    БЕЗГІН Костянтин Сергійович з жовтня 2011р.

51.    ДЕШКО Людмила Миколаївна з вересня 2012р.

52.    РАКША Олена Володимирівна з вересня 2012р.

53.    САФОНОВ Андрій Іванович з вересня 2012р.

 

Донецький державний університет управління

54.    ОРЛОВА Наталія Сергіївна з жовтня 2011р.

 

Донецький  національний  університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського

55.    ЖДАНОВ Іван В'ячеславовичз вересня 2012р.

 

Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет» Горлівський інститут іноземних мов

56.    БЕЛЬМАЗ Ярослава Миколаївна з жовтня 2011р.

 

Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет»

57.    КАДУБОВСЬКИЙ Олександр Анатолійович з жовтня 2011р.

 

Донбаська державна машинобудівна академія

58.    ЖБАНКОВ Ярослав Геннадійович з жовтня 2011р.

59.    ПЕРІГ Олександр Вікторович з жовтня 2011р.

60.    КОРЧАК Олена Сергіївна з вересня 2012р.

Донбаська державний технічний університет

61.    БОНДАРЕНКО Олександр Федорович з жовтня 2012р.

 

Приазовський державний технічний університет

62.    БУРЛАКА Володимир Володимирович з жовтня 2011р.

 

Житомирський державний університет імені Івана Франка

63.    ПАВЛЮЧЕНКО Олеся Вікторівназ жовтня 2012р.

 

Запорізька державна інженерна  академія

64.    ДОНЕНКО Василь Іванович з жовтня 2011р.

65.    КОВАЛЕНКО Віктор Леонідовичз жовтня 2012р.

 

Запорізький національний технічний університет

66.    КАЗУРОВА Аліна Євгенівна з жовтня 2011р.

 

Бердянський державний педагогічний університет ім. П.Д.Осипенка

67.    АЧКАН Віталій Валентинович з жовтня 2011р.

68.    СИЧІКОВА Яна Олександрівна з жовтня 2011р.

69.    ОСІПОВ Віталій Миколайович з жовтня 2011р.

 

Маріупольський державний університет

70.    ДУБЕНЮК Ярослава Анатоліївна з жовтня 2011р.

71.    ДЕГТЕРЕНКО Анастасія Миколаївна з жовтня 2011р.

 

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

72.    ТРИФОНОВА Олена Михайлівна з жовтня 2011р.

 

Кіровоградський національний технічний університет

73.    ГОДУНКО Максим Олегович з жовтня 2011р.

74.    МЕЛЕШКО  Єлизавета  Владиславівназ вересня 2012р.

 

Кіровоградська  льотна академія Національного авіаційного університету

75.    СІКІРДА Юлія Володимирівна з жовтня 2011р.

76.    ЦИГАНКОВ Олександр Валерійович з вересня 2012р.

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

77.    КОПЕЙ Володимир Богданович з вересня 2012р.

 

Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

78.    ЯКУБІВ Валентина Михайлівна, з вересня 2012р.

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

79.    КРАВЧЕНКО Катерина Олександрівна, з жовтня 2011р.

80.    НОЖЕНКО Олена Сергіївна, з жовтня 2011р.

81.    ЖУРБА Микола Анатолійович з вересня 2012р.

 

Львівський національний університет імені Івана Франка

82.    НОВОСАД Ірина Степанівна з жовтня 2011р.

83.    КОРКУНА Ольга Яремівназ вересня 2012р.

 

Національний університет "Львівська політехніка"

84.    ВАСИЛЮК Софія Володимирівна з жовтня 2011р.

85.    ВОЛИНЮК Дмитро Юрійович з жовтня 2011р.

86.    КЛИМ Галина Іванівназ вересня 2012р.

87.    ФЕДОРИШИН Роман Мироновичз вересня 2012р.

                                                                                            

Державний вищий навчальний заклад «Національний  лісотехнічний університет України»

88.    НОВАК Уляна Павлівна з жовтня 2011р.

 

Українська академія друкарства

89.    МИХАЙЛОВИЧ-ГЕТТО Ольга Петрівна з жовтня 2011р.

 

Інститут фізичної оптики

90.    ВАСИЛЬКІВ Юрій Васильович з жовтня 2011р.

91.    МИСЬ Оксана Григорівна з вересня 2012р.

 

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

92.    ГАЛІВ Микола Дмитрович з жовтня 2011р.

93.    ЗИМОМРЯ Іван Миколайович з жовтня 2011р.

 

Національний  університет "Одеська  юридична академія"

94.    ГЛОВЮК Ірина Василівна з жовтня 2011р.

95.    МЕЛЬНИЧУК  Тетяна Володимирівна з жовтня 2011р.

 

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

96.    КРЮЧКОВА Наталія Михайлівна з жовтня 2012р.

 

Одеський національний морський університет

97.    ВІРНІНА Наталя Альбертівна з жовтня 2011р.

 

Одеська національна академія харчових технологій

98.    ВАЛЕВСЬКА Людмила Олександрівна з жовтня 2011р.

99.    КУШНІР Надія Анатоліївна з жовтня 2011р.

100.ВОРОНА Ніна В'ячеславівназ жовтня 2012р.

 

Одеський державний екологічний університет

101.КОРІНЕВСЬКА Вероніка Юріївназ жовтня 2012р.

 

Одеська державна академія технічного регулювання та якості

102.БАДЮЛ Оксана Станіславівназ жовтня 2012р.

 

Державний заклад «Південноукраїнський державний  педагогічний університет ім.К.Д.Ушинського»

103.СМЕТАНІНА Людмила Сергіївна з жовтня 2011р.

 

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

104.ГАЙША Олександр Олександрович з жовтня 2011р.

105.ЗАЙЦЕВ Дмитро Володимирович з жовтня 2011р.

106.КОНОВАЛОВ Дмитро Вікторович з вересня 2012р.

107.НІКІТІНА Олена Володимирівна з вересня 2012р.

 

Миколаївський державний  університет імені В.О.Сухомлинського

108.ЛИСЕНКОВ Едуард Анатолійович з вересня 2012р.

 

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

109.ПЕРЕКРЕСТ Андрій Леонідовичз вересня 2012р.

 

Національний  університет водного господарства та природокористування

110.ПОЛІЩУК-ГЕРАСИМЧУК Тетяна Олександрівна з жовтня 2011р.

111.САФОНИК Андрій Петрович з жовтня 2011р.

112.ГУДЬ Володимир Миколайовичз вересня 2012р.

113.КУНДОСА  Максим Григоровичз вересня 2012р.

 

Сумський державний університет

114.ІВАНОВ Віталій Олександрович з жовтня 2011р.

115.ЛЯПОЩЕНКО Олександр Олександрович з жовтня 2011р.

116.ПЕТРУШЕНКО Юрій Миколайович з жовтня 2011р.

117.РИБАЛКО Олександр Олександрович з жовтня 2011р.

118.СОТНИК Ірина Миколаївна з жовтня 2011р.

119.АРТЮХОВ Артем Євгенович з вересня 2012р.

120.БІЛОВОДСЬКА Олена Анатоліївна з вересня 2012р.

121.КУРБАТОВ Денис Ігорович з вересня 2012р.

122.ЛЯШЕНКО Яків Олександрович з вересня 2012р.

 

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренко

123.ЛАТІНА Ганна Олександрівна з вересня 2012р.

 

Тернопільський національний  технічний університет ім. Івана Пулюя

124.ЛЯШУК Олег Леонтійович з жовтня 2011р.

125.ЯСНІЙ Олег Петрович з вересня 2012р.

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

126.КРАВЕЦЬ Світлана Володимирівна з жовтня 2011р.

 

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

127.ПУСТОВОЙТОВ Павло Євгенович з жовтня 2011р.

128.РЕЗНІЧЕНКО Ганна Михайлівна з жовтня 2011р.

 

Харківський національний університет будівництва та архітектури

129.БЛАЖКО Володимир Володимирович з вересня 2012р.

130.ДУБРОВСЬКА Євгенія Володимирівна з вересня 2012р.

131.САЄНКО Наталія В’ячеславівна з вересня 2012р.

 

Харківський національний університет радіоелектроніки

132.ЕКЕЗЛІ Андрій Ігорович з жовтня 2012р.

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

133.РАДИВОНЕНКО Ольга Сергіївна з вересня 2012р.

134.СЕРЕДА Владислав Олександровичз вересня 2012р.

 

Харківська національна академія міського господарства

135.ГАПОНОВА Людмила Вікторівна з жовтня 2011р.

136.САБАЛАЄВА Наталія Олегівна з вересня 2012р.

137.МУЩИНСЬКА Наталія Юріївна з вересня 2012р.

 

Харківський державний університет харчування та торгівлі

138.СЕРІК Максим Леонідовичз вересня 2012р.

 

Харківський національний університет  імені  В. Н. Каразіна

139.ШЕРСТЮК Сергій Олексійовичз вересня 2012р.

 

Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого

140.МОСКВИЧ Лідія  Миколаївна з жовтня 2011р.

 

Харківський національний економічний університет

141.СЕРГІЄНКО Олена Андріанівназ  вересня 2012р.

 

Українська інженерно-педагогічна академія

142.ЛАЗАРЄВА Тетяна Анатоліївна з жовтня 2011р.

143.ПЕРШИНА Юлія Ігорівна з жовтня 2011р.

144.ШУРІНОВА Олена Володимирівна з жовтня 2011р.

145.ТИХОНЕНКО Віра Вікторівна з вересня 2012р.

146.ФУРСОВА Тетяна Миколаївна з вересня 2012р.

 

Херсонський державний університет

147.МАНЬКО Наталія Володимирівна з жовтня 2011р.

 

Херсонська державна морська академія

148.НАЗАРОВА Вікторія Вікторівна з жовтня 2011р.

 

Хмельницький національний університет

149.ГОВОРУЩЕНКО Тетяна Олександрівна з жовтня 2011р.

150.ПАРАСКА Ольга Анатоліївназ вересня 2012р.

 

Кам’янець-Подільський  національний університетімені Івана Огієнка

151.АТАМАНЧУК Вікторія Петрівна з жовтня 2011р.

 

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького

152.ІВАНГОРОДСЬКИЙ Костянтин Васильович з жовтня 2011р.

153.КУЧАЙ Тетяна Петрівна з жовтня 2011р.

154.КУЧАЙ Олександр Володимирович з жовтня 2012р.

 

Черкаський  державний технологічний університет

155.БОНДАРЕНКО Максим Олексійович з жовтня 2011р.

156.УТКІНА Тетяна Юріївна з жовтня 2011р.

157.ФАУРЕ Еміль Віталійович з жовтня 2011р.

 

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини  

158.КРАВЧЕНКО Оксана Олексіївна з жовтня 2011р.

159.АВРАМЕНКО Олег Борисович з вересня 2012р.

 

Інститут іоносфери

160.БУРМАКА Віктор Петрович з вересня 2012р.

 

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича

161.МАЛИК Ігор Володимирович  з жовтня 2011р.

162.ХАЛАВКА Юрій Богданович з жовтня 2011р.

 

Чернігівський державний інститут економіки і управління

163.ЛАВРОВ Руслан Валерійович з жовтня 2011р.

 

Чернігівський державний технологічний університет

164.БОЙКО Сергій Васильович з жовтня 2011р.

 

Національна академія природоохоронного та курортного будівництва

165.БАХТІН Олександр Сергійович з жовтня 2012р.

 

 

Міністерство охорони здоров’я України

 

Буковинський державний медичний університет

1. ПАВЛЮКОВИЧ Наталія Дмитрівна з вересня 2012р.

2. МЕЛЕНКО Світлана Романівна з вересня 2012р.

 

Дніпропетровська  медична академія

3. КУЛІНІЧ Анна Олександрівна з вересня 2012р.

 

Донецький національний  медична університет ім. М.Горького

4. МАЛОВ Анатолій Євгенович з жовтня 2012р.

 

Запорізький державний медичний університет

5. ГОРБАЧОВА Світлана Василівна з вересня 2012р.

 

Запорізький медична академія післядипломної освіти  

6. МЕЛЬНИК Оксана Дмитрівна з жовтня 2012р.

 

Кримський державний медична університет ім. С.І. Георгієвського

7. ЛЯЩЕНКО Ольга Ігорівна з жовтня 2012р.

 

Одеський національний медичний університет

8. СМЕТЮК Олена Олексіївна з вересня 2012р.

9. МАЛИНОВСЬКИЙ Андрій Володимирович з жовтня 2012р.

 

Українська медична стоматологічна академія

10. САРИЧЕВ Ярослав Володимирович з вересня 2012р.

11. СУХОМЛИН Андрій Анатолійович з жовтня 2012р.

 

Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

12. КОРЖЕНЕВСЬЕ‎КИЙ Юрій Леонідович з вересня 2012р.

 

Луганський  державний медичний університет

13. ТКАЧЕНКО Євгенія Василівна з вересня 2012р.

14. ФОМІНА Ксенія Олександрівна з жовтня 2012р.

15. ШПУЛІНА Ольга Олександрівна з жовтня 2012р.

 

Харківський національний медичний університет

16. РИНДІНА Наталія Геннадіївна з вересня 2012р.

17. ГУБІН Микола Володимирович з вересня 2012р.

18. ВОЛКОВА Юлія Вікторівна з жовтня 2012р.

19. БУТОВ Дмитро Олександрович з жовтня 2012р.

 

Львівський   національний  медична університет ім. Данила Галицького

20. МЕДВІДЬ Юлія Олегівна з жовтня 2012р.

 

Національний  фармацевтичний  університет 

21. ЗДОРИК Олександр Анатолійович з жовтня 2012р.

 

ДУ «Український інститут стратегічних досліджень»

22. ЛИСЕНКО Павло Миколайович з вересня 2012р.

 

ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії»

23. ЧАСОВСЬКИЙ Кирило Сергійович з вересня 2012р.

 

ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології»

24. ГОЖЕНКО Ольга Анатоліївна з вересня 2012р.

 

ДУ «Український науково-дослідний інститут дитячої курортології та фізіотерапії»

25. ГУЗЬ Ірина Анатоліївна з вересня 2012р.

 

 Міністерство  аграрної політики та продовольства України 

 

Білоцерківський національний аграрний університет

1. МЕЛЬНИК Андрій Юрійович з жовтня 2011р.

2. ІВКО Юлія Олександрівна з жовтня 2012р.

3. ЧЕРНЮК Сергій Васильович з жовтня 2012р.

 

Дніпропетровський державний аграрний університет

4. ПУГАЧ Андрій Миколайович з жовтня 2011р.

 

Миколаївський державний аграрний університет

5. ЛИХАЧ Вадим Ярославович з жовтня 2011р.

6. ДУМЕНКО Костянтин Миколайович з жовтня 2011р.

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України

7. САМСОНОВА Вікторія Володимирівна з жовтня 2011р.

 

Уманський національний університет садівництва

8. МАЛЬОВАНИЙ Михайло Іванович з жовтня 2011р.

 

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка

9. ЛИСТОПАД Олександра Іванівна з жовтня 2011р.

10. ХАРЧЕНКО Сергій Олександрович з вересня 2012р.

11. БАКУМ Марія Миколаївна з вересня 2012р.

12. МАФТЕЙ Ірина Олександрівна з вересня 2012р.

 

Полтавська державна аграрна академія

13. БАТАШОВА Марія Євгенівна з вересня 2012р.

14. ПЛОТНИК Ольга Дмитрівна з вересня 2012р.

 

Сумський національний аграрний університет

15. СТОЯНЕЦЬ Наталія Валеріївна з вересня 2012р.

 

 

Національна академія аграрних наук України

 

ННЦ "Інститут аграрної економіки"

1. КОВАЛЬОВА Олена Вікторівна з жовтня 2011р.

 

Інститут водних проблем і меліорації

2. ПЕНДАК Наталія Володимирівна з жовтня 2011р.

3. БАБІЦЬКА Олена Анатоліївна з жовтня 2011р.

 

Національний науковий центр "Інститут грунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського"

4. СОЛОХА Максим Олександрович з жовтня 2011р.

 

Інститут зрошувального землеробства

5. ВОЙТАШЕНКО Дмитро Петрович з жовтня 2011р.

 

Інститут зрошувального садівництва ім.М.Ф.Сидоренка

6. МАЛЮК Тетяна Валеріївна з жовтня 2011р.

 

Інститут рису

7. СКИДАН Вадим Олександрович з жовтня 2011р.

 

Інститут рибного господарства

8. ХРИСТЕНКО Дмитро Сергійович з жовтня 2011р.

 

Інститут тваринництва

9. КУЛІБАБА Роман Олександрович з жовтня 2011р.

 

Інженерно-технологічний інститут "Біотехніка"

10. САПОЖНИКОВА Марія Миколаївна з жовтня 2011р.

 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"

11. МЕЛЬНИК Роман Васильович з жовтня 2011р.

 

Тернопільський інститут агропромислового виробництва

12. ДУТКА Галина Петрівна з жовтня 2011р.

 

Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення

13. ЧЕБОТАР Галина Олександрівна з жовтня 2011р.

 

Національна академії медичних  наук України

 

ДУ «Інститут гігієни та медичної екології ім.О.М.Марзєєва»

1. ПЕТРОСЯН Аріна Агасіївна з жовтня 2011р.

 

ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім.Л.В.Громашевського»

2. ПАНАСЮК Олена Леонідівна з жовтня 2011р.

 

ДУ «Науково-практичний центр ендоваскулярної нейрорентгенохірургії»

3. СВИРИДЮК Олег Євгенович з жовтня 2011р.

 

ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф.Чеботарьова»

4. КОЛЯДА Олександр Костянтинович з жовтня 2011р.

5. ТОМАРЕВСЬКА Олена Сергіївна з вересня 2012р.

 

ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім.. В.Я. Данилевського»

6. БОРІКОВ Олексій Юрійович з вересня 2012р.

 

ДУ «Інститут нейрохірургії ім.. А.П. Ромоданова»

7. ЗОЛОТОВЕРХ Олександр Михайлович з вересня 2012р.

 

ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини»

8. БАЗИЦЬ Костянтин Дмитрович з вересня 2012р.

 

ДУ «Інститут фармакології та токсикології»

9. НОВОХАЦЬКА Тетяна Василівна з вересня 2012р.

 

ДУ «Інститут спадкової патології »

10. ЛУЧАК Марта Володимирівна з вересня 2012р.

 

 

ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім.. В.Ф. Філатова»

11. НАСІННИК Іллі Олегович з вересня 2012р.

 

ДУ «Інститут дерматології та венерології»

12. ЗУЄВА Марина Ігорівна з вересня 2012р.

 

 

Національна академії педагогічних наук України

 

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання

1. ЗАПОРОЖЧЕНКО  Юлія Григорівна з вересня 2012р.

 

Інститут спеціальної педагогіки

2. РІБЦУН Юлія Валентинівна з жовтня 2011р.

 

Інститут педагогіки

3. ЛЕВЧЕНКО Надія Григорівна з жовтня 2011р.

 

Інститут психології імені Г.С.Костюка

4. ЛАТИШ Наталія Михайлівна з жовтня 2011р.

 

Інститут проблем виховання

5. МАЛИНОШЕВСЬКИЙ Руслан Васильович з жовтня 2011р.

 

Інститут соціальної та політичної психології

6. ЧЕРЕМНИХ Катерина Олегівна з жовтня 2011р.

 

 

Національна академія правових наук України

 

Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування

1. ОНУПРІЄНКО Алла Миколаївна з жовтня 2011р.

 

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності

2. ШТЕФАН Анна Сергіївна з вересня 2012р.

 

Науково-дослідний інститут приватного права і підприємства

3. КОРОЛЕНКО Віталій Михайлович з вересня 2012р.

4. КОЧИН Володимир Володимирович з вересня 2012р.

 

Інститут вивчення проблем злочинності 

5. КОЛОДЯЖНИ Максим Геннадійович з вересня 2012р.

 

 

Державне космічне агентство України

 

Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім.. М.К. Янгеля"

1. СТРЕЛЬЧЕНКО Олександр Юрійович з вересня 2012р.

 

Публічне акціонерне товариство "АТ Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань"

2. ЛУКАШУК Олена В’ячеславівна з вересня 2012р.

 

Науково-виробниче підприємство "Хартрон-Аркос"

3. ЛАБАЗОВ Олег Олександрович  з жовтня 2012р.

 

 

Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України

 

Науково-дослідний інститут "Миколаївська астрономічна обсерваторія"

1. ПОМАЗАН Антон Володимирович з жовтня 2012р.

 

Державна наукова установа «Державний центр інноваційних біотехнологій»

2. ГУЗИК Ольга Йосипівна з жовтня 2012р.

3. ЯВОРСЬКА Катерина Вадимівна з жовтня 2012р.

 

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова

4. СТРІМОВСЬКИЙ Сергій Вікторович з жовтня 2011р.

5. ДОЛЖЕНКО Іван Юрійович з вересня 2012р.

6. СОЛОВЙОВУ Володимиру Михайловичу з вересня 2012р.