Офіційний веб сайт

Список молодих учених, яким призначено та подовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених

Додаток

до Постанови  президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від 01 жовтня 2014 року № 4

 

СПИСОК

молодих учених, яким призначено та подовжено виплату

стипендій Кабінету Міністрів України  для молодих учених

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

1.                      ГОРОФ'ЯНЮК Інна Валентинівна

 

Вінницький національний технічний університет

2.                      ГАРНАГА Володимир Анатолійович

3.                      КРИЖАНОВСЬКИЙ Євгеній Миколайович

4.                      БОДНАР Лілія Анатоліївна

5.                      НІКІФОРОВА Лілія Олександрівна

6.                      КОЗЛОВСЬКА Тетяна Іванівна

 

Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету

7.                      КОВАЛЕНКО Надія Олегівна

8.                      КУЗЬМЕНКО Ольга Степанівна

 

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

9.                      ГЛАДЧЕНКО Анатолій Юрійович

10.                  ПИПКА Олександр Олександрович

11.                  ТРОЦЕНКО Олександра Владиславівна

12.                  ПАЛЬЧИКОВ Віталій Олександрович

 

Донбаська державна машинобудівна академія

13.                  ДРЕВАЛЬ Лія Олександрівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Донецький національний технічний університет"

14.                  САХНО Іван Георгійович

 

Донецький національний університет

15.                  ШАКУРА Ольга Олександрівна

16.                  УКРАЇНСЬКА Ольга Олександрівна

17.                  ТРОФИМЕНКО Ольга Дмитрівна

18.                  ЛЄХ Тетяна Анатоліївна

19.                  КАЗАК Олег Вікторович

20.                  ЖИЛЬЦОВА Світлана Віталіївна

21.                  АГІБАЛОВА Ганна Володимирівна

22.                  ГОВТА Микола Віталійович

23.                  ДРЕВАЛЬ Костянтин Григорович

24.                  БЕЗПАЛЬКО Юлія Миколаївна

25.                  КРАВЧЕНКО Володимир Миколайович

26.                  МЕДВЕДКІН Тарас Сергійович

 

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені  М. Туган-Барановського

27.                  СЕРГЄЄВА Олександра Валеріївна

 

Житомирський державний технологічний університет

28.                  МОРОЗОВ Андрій Васильович

 

Житомирський державний університет імені Івана Франка

29.                  КОРНІЙЧУК Наталія Миколаївна

 

Запорізький національний технічний університет

30.                  ГОЛТВЯНИЦЯ Володимир Сергійович

31.                  КУЛАГІН Дмитро Олександрович

32.                  КОЦУР Михайло Ігорович

33.                  СКРУПСЬКИЙ Степан Юрійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Запорізький національний університет"

34.                  ЧЕРЕП  Олександр Григорович

35.                  ЛЮТІКОВ Павло Сергійович

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

36.                  БІЩАК Роман Теодорович

 

Інститут іоносфери НАН України та МОН України

37.                  КОТОВ Дмитро Володимирович

38.                  ЛЯШЕНКО Михайло Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

39.                  БАРАНОВ Андрій Леонідович

 

Київський національний торговельно-економічний університет

40.                  ШЕЄНКОВА  Катерина Андріївна

41.                  АНДРІЄВСЬКА Людмила Валентинівна

42.                  ЗУБКО Олена Віталіївна

43.                  МОТУЗКА Юлія Миколаївна

44.                  РОМАНЕНКО Роман Петрович

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

45.                  ГРИГОРЕНКО Олександр Олегович

46.                  КОРОЛЬОВ Ігор Русланович

47.                  МЕНЬШОВ Олександр Ігоревич

48.                  РОЗЛАЧ Захар Валерійович

49.                  ГУРАЛЬСЬКИЙ Ілля Олександрович

 

Київський національний університет технологій та дизайну

50.                  МЕЛЬНИК Ірина Анатоліївна

51.                  СКІДАН Владислава Валентинівна

52.                  ГАРАНІНА Ольга  Олександрівна

 

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

53.                  ТКАЧЕНКО Ірина Анатоліївна

54.                  ФОКА Марія Володимирівна

55.                  ТРИФОНОВА Олена Михайлівна

 

Кіровоградський національний технічний університет

56.                  МАЦУЙ Анатолій Миколайович

57.                  ТИХИЙ Андрій Анатолійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет"

58.                  ВАЛОВОЙ Максим Олександрович

 

Державний заклад "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

59.                  СВИРИДОВА Катерина Антонівна

 

Маріупольський державний університет

60.                  ТРОФИМЕНКО Микола Валерійович

61.                  ПРОЦЕНКО Олена Борисівна

 

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

62.                  БОНДАРЕНКО Анатолій Ігорович

63.                  ЛАРІН Олексій Олександрович

64.                  ВОДОРІЗ Ольга Станіславівна

 

Національна металургійна академія України

65.                  ВЕРХОВСЬКА Аліна Олександрівна

 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

66.                  УВАРОВА Олена Олександрівна

67.                  ШЕХОВЦОВ Володимир Володимирович

68.                  ЄВСЄЄВ Олександр Петрович

 

Національний університет "Одеська юридична академія"

69.                  АНДРЕЙЧЕНКО Світлана Сергіївна

 

Національний університет водного господарства та природокористування

70.                  ГАРАЩЕНКО Олексій В'ячеславович

71.                  ГРОМАЧЕНКО Сергій Юрійович

72.                  МАЛАНЧУК Євгеній Зіновійович

73.                  ПІНЧУК Олег Леонідович

 

Національний авіаційний університет

74.                  ГЕЄЦЬ Ірина Олегівна

75.                  КРЕДЕНЦАР Світлана Максимівна

76.                  ЮЦКЕВИЧ Святослав Сергійович

77.                  ОДАРЧЕНКО Роман Сергійович

78.                  ЩЕГЕЛЬ Ганна Олексіївна

 

Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

79.                  БОЙКО Тетяна Сергіївна

80.                  КАЛАЙТАН Наталя Леонтіївна

81.                  КОНДРАТЬЄВ Андрій Валерійович

82.                  ЛИСИЦЯ Олексій Юрійович

83.                  ШИРІНСЬКИЙ Семен Володимирович

84.                  ПАВЛІКОВ Володимир Володимирович

85.                  РЕВЕНКО Даніїл Сергійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет"

86.                  ЛОЖНІКОВ Олексій Володимирович

87.                  РАСЦВЄТАЄВ Валерій Олександрович

88.                  ЧЕБЕРЯЧКО Юрій Іванович

89.                  ТЕРЕХОВ Євген Володимирович

 

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

90.                   КИСЕЛЬОВА Ольга Геннадіївна

91.                   НОВОГРУДСЬКА Ріна Леонідівна

92.                   СТЕПАНЕНКО Олександр Олександрович

93.                   ЧИРКА Тарас Всеволодович

94.                   АНТОНЕНКО  Лариса Олександрівна

95.                   ЖУЧЕНКО Олексій Анатолійович

96.                   МАТВІЙЧУК Анна Олегівна

97.                   НЕДАШКІВСЬКА Надія Іванівна

 

Національний університет "Львівська політехніка"

98.                  СТАСЕВИЧ Марина Володимирівна

99.                  БУЧИН Микола Антонович

100.              КУСЬНЕЖ Віктор Вацлавович

101.              НЕБЕСНИЙ Роман Володимирович

 

Київський національний університет будівництва і архітектури

102.              ГРИГОР'ЄВА Людмила Олександрівна

103.              МІНАЄВА Юлія Іванівна

104.              МАЧИШИН Григорій Миколайович

105.              ЦЮЦЮРА Микола Ігорович

 

Національний університет харчових технологій

106.              ГРИЩЕНКО Анна Миколаївна

107.              НАУМЕНКО Ксенія Андріївна

108.              ТОКАРЧУК Сергій Володимирович

109.              ДЕРЕНІВСЬКА Анастасія Василівна

110.              КАЛІНОВСЬКА Тетяна Віталіївна.

111.              РАЛКО Олександра Сергіївна

 

Одеська державна академія будівництва та архітектури

112.              КОВТУНЕНКО Олексій Володимирович

 

Одеська національна академія харчових технологій

113.              КАПЕТУЛА Світлана Михайлівна

114.              КАПУСТЯН Антоніна Іванівна

115.              ТРУФКАТІ Людмила Вікторівна

 

Одеський державний екологічний університет

116.              ФЛОРКО Тетяна Олександрівна

 

Одеський національний морський університет

117.              АЛЕКСАНДРОВСЬКА Надія Ігорівна

118.              ЄГОРОВ Олександр Геннадійович

119.              СТОВПЕЦЬ Олександр Васильович

 

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова

120.              ТРАЧ В'ячеслав Анатолійович

121.              ЧЕХОНАДСЬКИХ Федір Анатолійович

122.              КОБЕРНІК Альона Олександрівна

123.              КОРОТАЄВА Надія Володимирівна

 

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського

124.              ОКОРОКОВА Віра Вікторівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

125.              ПРИСЯЖНИЙ Андрій Григорович

126.              ЛАВРОВА Олена Володимирівна

127.              БАЛАЛАЄВА Олена Юріївна

128.              ПОДНЕБЕННА Світлана Костянтинівна

129.              ФЕДОСОВ Андрій Васильович

 

Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

130.              ГУРГУЛА Галина Ярославівна

131.              ЛУЩАК Олег Володимирович

 

Сумський державний університет

132.              ДЕМИДЕНКО Максим Геннадійович

133.              ІЛЛЯШЕНКО Наталія Сергіївна

134.              КОСТЕНКО Андріана Миколаївна

135.              МОСКАЛЕНКО Роман Андрійович

136.              МЕЛЕЙЧУК Станіслав Станіславович

137.              ШКАРУПА Олена Василівна

138.              ІВАНОВ Віталій Олександрович

139.              КЛОЧКО Альона Миколаївна

140.              КОСЯК Володимир Володимирович

141.              КУЗЕНКО Євген Вікторович

142.              ШКОЛА Вікторія Юріївна

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

143.              КЛІПАКОВ Микола Вікторович

144.              КУДРЯВЦЕВ Сергій Олександрович

145.              КОВТАНЕЦЬ Максим Володимирович

146.              ЛІХОНОСОВА Ганна Сергіївна

 

Тернопільський національний економічний університет

147.              ПИСЬМЕННИЙ Віталій Валерійович

 

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

148.              ДЗЮРА Володимир Олексійович

149.              МИХАЛИК Дмитро Михайлович

150.              СТРУТИНСЬКА Ірина Володимирівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

151.              КАЛІЙ Василь Васильович

152.              МАЛАХОВСЬКА-РОСОХА Тетяна Олександрівна

153.              ЗИМОМРЯ  Іван Миколайович

154.              КОЗЬМА Антон Антонович

155.              ПАНТЬО Валерій Валерійович

 

Українська інженерно-педагогічна академія

156.              ІСЬЄМІНІ Ілля Ігорович

157.              ЧОБІТОК Вікторія Іванівна

158.              ШМАТКОВ Даніїл Ігорович

159.              КІПОРЕНКО Ганна Сергіївна

160.              КОСЕНКО Оксана Ігорівна

161.              БАРСОВА Зоя Валеріївна

 

Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

162.              КАСЬЯН Ольга Іванівна

163.              ХОМЕНКО Олена Сергіївна

164.              ВАСИЛЕНКО Інна Анатоліївна

165.              ВОРОБЙОВА Маргарита Іванівна

166.              КУМАНЬОВ Сергій Олександрович

 

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

167.              ПОНЕДІЛЬЧУК (КОМАР) Тетяна Василівна

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

168.              КУШ Євген Іванович

 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

169.              ПОНОМАРЕНКО Ігор Володимирович

 

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

170.              ЧАНКІНА Ірина Володимирівна

171.              ЧАГОВЕЦЬ Любов Олексіївна

172.              ЯСТРЕБОВА Ганна Сергіївна

 

Харківський національний університет будівництва та архітектури

173.              БУГАЙ Володимир Сергійович

174.              ГУЗЕНКО Сергій Олександрович

175.              МІХЄЄВ Іван Андрійович

176.              АНІЩЕНКО Анна Ігорівна

 

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

177.              СУХОВ Руслан Володимирович

178.              ФРОЛОВА Євгенія Валеріївна

179.              КОТ Юрій Григорович

 

Харківський національний університет радіоелектроніки

180.              ЖОЛУДОВ Юрій Тимофійович

181.              КУКУШ Віталій Дмитрович

182.              СНІЖКО Дмитро Вікторович

183.              МУЗИКА Катерина Миколаївна

 

Харківська державний університет харчування і торгівлі

184.              БОЧУЛЯ Тетяна Володимирівна

 

Херсонський державний університет

185.              КОТОВА Ольга Володимирівна

 

Херсонський національний технічний університет

186.              ГОЛОВЕНКО Тетяна Миколаївна

187.              СЕМЕШКО Ольга Яківна

188.              СОБОЛЕВ Олег Анатолійович

189.              БОЙКО Галина Анатоліївна

 

Хмельницький національний університет

190.              СКИБА (БОРСУК) Катерина Миколаївна

 

Черкаський державний технологічний університет

191.              БІЛОКІНЬ Світлана Олександрівна

192.              САЛОГОР (КОВАЛЕНКО) Анна Михайлівна

193.              ТКАЧЕНКО Юлія Володимирівна

194.              ЗАЇКА Василь Михайлович

 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

195.              БАРИШНІКОВ Гліб Володимирович

196.              ДЕНИСЕНКО Віктор Сергійович

197.              ІВАЩЕНКО Віктор Анатолійович

198.              ЛИТВИН Валентина Анатоліївна

 

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

199.              СЕТІ Юлія Олександрівна

200.              ШМАРАКОВ Ігор Олександрович

 

Дніпродзержинський державний технічний університет

201.              ІВАНЧЕНКО Анна Володимирівна

202.              РОМАНЮК Роман Ярославович

203.              ТИЩЕНКО Євген Вікторович

204.              ЯЛОВА Катерина Миколаївна

205.              ЯШИНА Ксенія Володимирівна

206.              ЗАВГОРОДНІЙ Валерій Вікторович

 

Державний економіко-технологічний університет транспорту

209.              ПОПЛАВСЬКИЙ Олександр Анатолійович

 

Національний транспортний університет

210.              БУГАЙЧУК Олександр Сергійович

211.              ЛЕМЕШКО Юрій Сергійович

212.              МІРОНОВА Вікторія Леонідівна

 

Національний університет фізичного виховання і спорту України

213.              ГОНЧАРЕНКО Євген Володимирович

 

Державне підприємство "Український науковий центр розвитку інформаційних технологій"

214.              ЗАПІСОЦЬКИЙ Роберт Петрович

 

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

215.              КИЦЮК Ірина Василівна

216.              МИТКО Антоніна Миколаївна

 

Луцький національний технічний університет

217.              ВОЛИНЧУК Юлія Вікторівна

218.              ГЕРАСИМЯК Неля Вікторівна

219.              МАТВІЙЧУК Людмила Юріївна

220.              ПАНАСЮК Наталія Леонідівна

 

Львівський національний університет імені Івана Франка

221.              ЛИТВИН Роман Зіновійович

 

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

222.              ІЛЬНИЦЬКИЙ Василь Іванович

 

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

223.              БЛІНЦОВ  Олександр Володимирович

224.              КОРОБКО Олексій Володимирович

225.              РАДЧЕНКО Роман Миколайович

 

Полтавський національний педагогічний університет  імені  В. Г. Короленка

226.              КРАЩЕНКО Юрій Петрович

 

Кременчуцький національний  університет імені Михайла Остроградського

227.              ОГАРЬ Віта Олександрівна

228.              ХОВРАК Інна Вікторівна

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

229.              ДІДИК Наталія Михайлівна

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

 

ДУ "Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії"

230.              ОСТРАСЬ Олексій Віталійович

 

ДУ "Львівський НДІ епідеміології та гігієни"

231.              ЛОГІНОВ Юрій Олександрович

 

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика

232.              РИМАР Максим Вікторович

233.              МАЛЕЦЬКА Зоряна Володимирівна

 

Національний інститут раку

234.              БУРЛАКА Антон Анатолійович

235.              СТАХОВСЬКИЙ Олександр Едуардович

 

Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології

236.              ШУМ Сергій Сергійович

237.              СУХОВІЙ Олексій Олексійович

 

Буковинський державний медичний університет

238.              ГАРАС Микола Несторович

239.              ФІЛІПЕЦЬ Олена Олексіївна

 

ДЗ "Дніпропетровська медична академія"

240.              ГУТНІК Ігор Олександрович

 

Запорізький державний медичний університет

241.              ПРУГЛО Євген Сергійович

 

Одеський національний медичний університет

242.              МУРАВЙОВ Петро Тадеушович

243.              АМОСОВА Альона Володимирівна

 

ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія"

244.              ІЛЕНКО Наталія Володимирівна

 

Харківський національний медичний університет

245.              ЛЕЩИНА Ірина Володимирівна

246.              КУФТЕРІНА Наталія Сергіївна

 

Національний фармацевтичний університет

247.              ДАНИЛЬЧЕНКО Світлана Юріївна

248.              ГУСАРОВ Віктор Ігорович

 

ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти"

249.              ШАПОВАЛ Ольга Сергіївна

 

ДУ "Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології"

250.              УСЕНКО Олена Анатоліївна

251.              ІЖА Ганна Миколаївна

 

ДУ "Український інститут стратегічних досліджень"

252.              КУДРЯ Андрій Віталійович

 

Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова

253.              ВІЛЬЦАНЮК Оксана Олександрівна

254.              КРАВЕЦЬ Ростислав Анатолійович

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

Білоцерківський національний аграрний університет

255.              РУДИЧ Оксана Олександрівна

256.              АНДРІЄЦЬ Володимир Григорович

 

Житомирський національний агроекологічний університет

257.              ЛИТВИНЧУК Ірина Леонідівна

 

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького

258.              МАЦУСЬКА Оксана Василівна

259.              ЛЕНЬО Юрій Михайлович

 

Миколаївський національний аграрний університет

260.              ЖОРОВА Алла Миколаївна

261.              ГАЛІМОВ Сергій Миколаїович

262.              ПІЮРЕНКО Ілона Олексіївна

263.              ШАРАТА Наталія Григорівна

 

Уманський національний університет садівництва

264.              УЛЯНИЧ Юлія Василівна

265.              ЛИСЯНСЬКИЙ Олександр Леонідович

266.              ПРОКОПЧУК Олена Тодорівна

267.              ПРИТУЛЯК Руслан Миколайович

 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені П.Василенка

268.              КРАВЦОВА Наталя Володимирівна

 

Сумський національний аграрний університет

269.              КОВАЛЕНКО Владислав Миколайович

270.              ЗУБКО Владислав Миколайович

 

Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів

271.              ГАВРАСЬЄВА Наталія Володимирівна

272.              МАЧУСЬКИЙ Олександр Вікторович

 

Львівський національний аграрний університет

273.              СХІДНИЦЬКА Галина Володимирівна

274.              ТОМ'ЮК Василь Васильович

 

 

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 

ДУ "Інститут гігієни та медичної екології імені О.М. Марзєєва"

275.              ОСТАШ Ольга Михайлівна

 

ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії імені В.Т. Зайцева"

276.              МУШЕНКО Євгеній Володимирович

 

ДУ "Інститут медицини праці"

277.              КАЛЬЧЕНКО Андрій Микитович

 

ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології"

278.              ВОЛОШИН-ГАПОНОВ Іван Костянтинович

 

ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім.В.Я.Данилевського"

279.              ЧЕРНЯЄВА Анна Олександрівна

 

ДУ "Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої"

280.              ЧИРВА Ольга Володимирівна

 

ДУ "Інститут травматології та ортопедії"

281.              ФІЩЕНКО Яків Віталійович

 

ДУ "Інститут нейрохірургії імені акад. А.П. Ромоданова"

282.              РОЗУМЕНКО Артем Володимирович

 

ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка"

283.              ПУШКАРЬОВ Віктор Володимирович

 

ДУ "Інститут медичної радіології імені С.П. Грирор'єва"

284.              СИПКО Тетяна Сергіївна

 

ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова"

285.              ФЕДОРОВ Денис Олександрович

 

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології"

286.              ГОРБАНЬ Наталія Євгенівна

 

ДУ "Інститут гастроентерології"

287.              ОШМЯНСЬКА Наталія Юріївна

 

ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків"

288.              ГОЛУБНИЧА Галина Ігорівна

 

ДУ "Інститут патології хребта та суглобів імені проф. М.І. Ситенка"

289.              ЄРШОВ Дмитро Валерійович

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

 

Інститут агроекології і природокористування

290.              ШКУРАТОВ Олексій Іванович

 

Інститут біології тварин

291.              КИСЦІВ Володимир Орестович

 

Інститут водних проблем і меліорації

292.              ШЕВЧУК Сергій Анатолійович

 

Інститут зрошувального землеробства

293.              БІДНИНА Ірина Олександрівна

 

Державна установа Інститут сільського господарства степової зони

294.              ПЕДАШ Олександр Олександрович

 

Національний науковий центр "Інститут ґрунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського"

295.              ДРОЗД Олена Миколаївна

 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"

296.              ПОГОРІЛИЙ Сергій Петрович

 

Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"

297.   ДУХНИЦЬКИЙ Богдан Володимирович

 

Інститут тваринництва

298.              БОЙКО Наталія Володимирівна

 

Інститут овочівництва і баштанництва

299.              КУЦ Олександр Володимирович

 

Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла

300.              ГУДЗЕНКО Володимир Миколайович

 

Інститут тваринництва степових районів імені М.Ф. Іванова "Асканія-Нова" національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства

301.              ЄФРЕМОВ Дмитро Вікторович

 

Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини"

302.              СТЕГНІЙ Антон Борисович

 

Дослідна станція луб'яних культур Інститут сільського господарства Північного Сходу

303.              МІЩЕНКО Сергій Володимирович

 

Національний науковий центр "Інститут землеробства"

304.              ЗВЕДЕНЮК Тетяна Борисівна

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 

ДВНЗ "Університет менеджменту освіти"

305.              КАТЮК Ярослава Леонідівна

 

Інститут педагогіки

306.              НАУМЕНКО Світлана Олександрівна

 

Інститут психології імені Г.С.Костюка

307.              НАЗАР Максим Миколайович

 

Інститут соціальної та політичної психології

308.              СИДОРКІНА Марина Юріївна

 

Інститут спеціальної педагогіки

309.              ІЛЬЯНА Валентина Михайлівна

 

Інститут професійно-технічної освіти

310.              ТОРЧЕВСЬКА Наталія Вікторівна

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ

 

Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування

311.              ЛЯЛЮК Олексій Юрійович

 

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності

312.              ПАДУЧАК Богдан Михайлович

 

Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку

313.              ЄФРЕМОВА Катерина Вікторівна

 

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені акад. В.В. Сташиса

314.              ШЕПІТЬКО Михайло Валерійович

 

Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва імені акад. Ф.Г. Бурчака

315.              ПЛЕНЮК Мар'яна Дмитрівна

 

ДЕРЖАВНЕ КОСМІЧНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ

 

Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" імені М.К.Янгеля"

316.              ВЄСКОВ Євген Валерійович

 

Державне підприємство "Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування"

317.              ЛЕБІДЬ Владислав Олександрович

 

Державне науково-виробниче підприємство "Об'єднання Комунар"

318.              ТОЛКУНОВА Юлія Миколаївна

 

Національний центр управління та випробувань космічних засобів

319.              ОЖІНСЬКИЙ Віктор Васильович

 

Львівський центр Інституту космічних досліджень

320.              СОРОКА Ольга Сільвестівна