Офіційний веб сайт

Список молодих учених, яким призначено та подовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених

Додаток

до Постанови  президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від 7 травня 2014 року № 2

СПИСОК

молодих учених,  яким призначено та подовжено виплату

 стипендій Кабінету Міністрів України  для молодих учених

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

1. ГОРОФ'ЯНЮК Інна Валентинівна

 

Вінницький національний технічний університет

2. МАЛІНОВСЬКИЙ Вадим Ігорович

3. ГАРНАГА Володимир Анатолійович

4. КРИЖАНОВСЬКИЙ Євгеній Миколайович

 

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

5. КАЛЬЧУК Інна Володимирівна

 

Кіровоградська льотна академія Національного авіаційного університету

6. ЦИГАНКОВ Олександр Валерійович

7. КОВАЛЕНКО Надія Олегівна

 

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

8. ПРОХОДА Олександр Сергійович

9. СКОРОХОДОВ Дмитро Сергійович

10. ГЛАДЧЕНКО Анатолій Юрійович

11. ПИПКА Олександр Олександрович

12. ТРОЦЕНКО Олександра Владиславівна

 

Донбаська державна машинобудівна академія

13. КОРЧАК Олена Сергіївна

14. ДРЕВАЛЬ Лія Олександрівна

 

Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського

15. ЖДАНОВ Іван В'ячеславович

 

Державний вищий навчальний заклад "Донецький національний технічний університет"

16. САХНО Іван Георгійович

 

Донецький національний університет

17. ДЕШКО Людмила Миколаївна

18. РАКША Олена Володимирівна

19. САФОНОВ Андрій Іванович

20. ШАКУРА Ольга Олександрівна

21. УКРАЇНСЬКА Ольга Олександрівна

22. ТРОФИМЕНКО Ольга Дмитрівна

23. ЛЄХ Тетяна Анатоліївна

24. КАЗАК Олег Вікторович

25. ЖИЛЬЦОВА Світлана Віталіївна

26. АГІБАЛОВА Ганна Володимирівна

27. ГОВТА Микола Віталійович

28. ДРЕВАЛЬ Костянтин Григорович

 

Житомирський державний технологічний університет

29. МОРОЗОВ Андрій Васильович

 

Житомирський державний університет імені Івана Франка

30. КОРНІЙЧУК Наталія Миколаївна

31. ПАВЛЮЧЕНКО Олеся Вікторівна

 

Запорізька державна інженерна академія

32. КОВАЛЕНКО Віктор Леонідович

 

Запорізький національний технічний університет

33. ГОЛТВЯНИЦЯ Володимир Сергійович

34. КУЛАГІН Дмитро Олександрович

35. КОЦУР Михайло Ігорович

36. СКРУПСЬКИЙ Степан Юрійович

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

37. БІЩАК Роман Теодорович

 

Інститут іоносфери

38. БУРМАКА Віктор Петрович

39. КОТОВ Дмитро Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

40. БАРАНОВ Андрій Леонідович

 

Київський національний торговельно-економічний університет

41. ГЕРАСИМЕНКО Анжеліка Григорівна

42. ІКСАРОВА Наталія Олександрівна

43. ЄСІПОВА Катерина Андріївна

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

44. БОНДАР Ксенія Михайлівна

45. МОМОТ Андрій Іванович

46. ГРИГОРЕНКО Олександр Олегович

47. ДОРОШЕНКО Ірина Юріївна

48. КОРОЛЬОВ Ігор Русланович

49. ЛИТВИНЕНКО Олександр Ігорович

50. МЕНЬШОВ Олександр Ігоревич

51. РОЗЛАЧ Захар Валерійович

 

Київський національний університет технологій та дизайну

52. ЯЦЕНКО Марина Володимирівна

53. МЕЛЬНИК Ірина Анатоліївна

54. СКІДАН Владислава Валентинівна

 

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

55. ТКАЧЕНКО Ірина Анатоліївна

56. Фока Марія Володимирівна

 

Кіровоградський національний технічний університет

57. МЕЛЕШКО Єлизавета Владиславівна

58. МАЦУЙ Анатолій Миколайович

 

Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет"

59. ДОЛГІХ Олександр Вікторович

60. ВАЛОВОЙ Максим Олександрович

 

Донбаський державний технічний університет

61. БОНДАРЕНКО Олександр Федорович

 

Одеська державна академія технічного регулювання та якості

62. ІВАНОВА (БАДЮЛ) Оксана Станіславівна

 

Державний заклад "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

63. МАРТИНЕНКО Олександр Валерійович

64. СВИРИДОВА Катерина Антонівна

 

Маріупольський державний університет

65. ТРОФИМЕНКО Микола Валерійович

66. ПРОЦЕНКО Олена Борисівна

 

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

67. БОНДАРЕНКО Анатолій Ігорович

68. ЛАРІН Олексій Олександрович

 

Національна металургійна академія України

69. ГОРДЄЄВА Інна Олександрівна

70. ВЕРХОВСЬКА Аліна Олександрівна

 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

71. УВАРОВА Олена Олександрівна

72. ШЕХОВЦОВ Володимир Володимирович

 

Національний університет "Одеська юридична академія"

73. АНДРЕЙЧЕНКО Світлана Сергіївна

 

Національний університет водного господарства та природокористування

74. ГУДЬ Володимир Миколайович

75. КУНДОСА Максим Григорович

76. ГАРАЩЕНКО Олексій В'ячеславович

77. ГРОМАЧЕНКО Сергій Юрійович

78. МАЛАНЧУК Євгеній Зіновійович

 

Національний авіаційний університет

79. МАРТИНОВА Оксана Петрівна

80. ЧЕБАНЮК Олена Вікторівна

81. ГЕЄЦЬ Ірина Олегівна

82. КРЕДЕНЦАР Світлана Максимівна

83. ЮЦКЕВИЧ Святослав Сергійович

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

84. СЕРЕДА Владислав Олександрович

85. БОЙКО Тетяна Сергіївна

86. КАЛАЙТАН Наталія Леонтіївна

87. КОНДРАТЬЄВ Андрій Валерійович

88. ЛИСИЦЯ Олексій Юрійович

89. ШИРІНСЬКИЙ Семен Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет"

90. ЯВОРСЬКА Олена Олександрівна

91. ЛОЖНІКОВ Олексій Володимирович

92. РАСЦВЄТАЄВ Валерій Олександрович

93. ЧЕБЕРЯЧКО Юрій Іванович

 

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут"

94. ПУЛІНЕЦЬ Ігор Валерійович

95. ПОРЄВ Геннадій Володимирович

96. КИСЕЛЬОВА Ольга Геннадіївна

97. НОВОГРУДСЬКА Ріна Леонідівна

98. СТЕПАНЕНКО Олександр Олександрович

99. ТЕРНОВОЙ Максим Юрійович

100. ЧИРКА Тарас Всеволодович

 

Національний університет "Львівська політехніка"

101. КЛИМ Галина Іванівна

102. ФЕДОРИШИН Роман Миронович

103. СТАСЕВИЧ Марина Володимирівна

 

Київський національний університет будівництва і архітектури

104. РАШКІВСЬКИЙ Володимир Павлович

105. ГРИГОР'ЄВА Людмила Олександрівна

106. МІНАЄВА Юлія Іванівна

107. ШУЛЬЦ Роман Володимирович

 

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

108. КОНОВАЛОВ Дмитро Вікторович

109. НІКІТІНА Олена Володимирівна

 

Національний університет харчових технологій

110. СОФІЛКАНИЧ Анна Павлівна

111. ГРИЩЕНКО Анна Миколаївна

112. НАУМЕНКО Ксенія Андріївна

113. ТОКАРЧУК Сергій Володимирович

 

Одеська державна академія будівництва та архітектури

114. КОВТУНЕНКО Олексій Володимирович

 

Одеська національна академія харчових технологій

115. ВОРОНА Ніна В'ячеславівна

116. КАПЕТУЛА Світлана Михайлівна

117. КАПУСТЯН Антоніна Іванівна

 

Одеський державний екологічний університет

118. ПРИХОДЬКО (КОРІНЕВСЬКА) Вероніка Юріївна

119. ФЛОРКО Тетяна Олександрівна

 

Одеський національний морський університет

120. АЛЕКСАНДРОВСЬКА Надія Ігорівна

121. ЄГОРОВ Олександр Геннадійович

122. СТОВПЕЦЬ Олександр Васильович

 

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

123. ТКАЧ В'ячеслав Анатолійович

124. ЧЕХОНАДСЬКИХ Федір Анатолійович

 

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського

125. ОКОРОКОВА Віра Вікторівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

126. ПРИСЯЖНИЙ Андрій Григорович

127. ЛАВРОВА Олена Володимирівна

128. БАЛАЛАЄВА Олена Юріївна

 

Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

129. ЯКУБІВ Валентина Михайлівна

130. ГУРГУЛА Галина Ярославівна

 

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

131. ЛАТІНА Ганна Олександрівна

 

Сумський державний університет

132. АРТЮХОВ Артем Євгенович

133. КУРБАТОВ Денис Ігорович

134. ЛЯШЕНКО Яків Олександрович

135. ДЕМИДЕНКО Максим Геннадійович

136. ІЛЛЯШЕНКО Наталія Сергіївна

137. КОСТЕНКО Андріана Миколаївна

138. МОСКАЛЕНКО Роман Андрійович

139. МЕЛЕЙЧУК Станіслав Станіславович

140. ШКАРУПА Олена Василівна

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

141. ЖУРБА Микола Анатолійович

142. КЛІПАКОВ Микола Вікторович

143. КУДРЯВЦЕВ Сергій Олександрович

 

Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя

144. ЯСНІЙ Олег Петрович

145. ДЗЮРА Володимир Олексійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

146. КАЛІЙ Василь Васильович

147. МАЛАХОВСЬКА-РОСОХА Тетяна Олександрівна

 

Українська інженерно-педагогічна академія

148. ФУРСОВА Тетяна Миколаївна

149. ІСЬЄМІНІ Ілля Ігорович

150. ЧОБІТОК Вікторія Іванівна

151. ШМАТКОВ Даніїл Ігорович

152. КІПОРЕНКО Ганна Сергіївна

153. КОСЕНКО Оксана Ігорівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

154. СВЕРДЛІКОВСЬКА Ольга Сергіївна

155. КАСЬЯН Ольга Іванівна

156. ХОМЕНКО Олена Сергіївна

 

 

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

157. АВРАМЕНКО Олег Борисович

158. ПОНЕДІЛЬЧУК (Комар) Тетяна Василівна

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

159. САБАЛАЄВА Наталія Олегівна

160. МУЩИНСЬКА Наталія Юріївна

161. КУШ Євген Іванович

 

Харківський державний університет харчування та торгівлі

162. СЕРІК Максим Леонідович

 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

163. ПОНОМАРЕНКО Ігор Володимирович

 

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

164. СЕРГІЄНКО Олена Андріанівна

165. ЧАНКІНА Ірина Володимирівна

166. ЧАГОВЕЦЬ Любов Олексіївна

167. ЯСТРЕБОВА Ганна Сергіївна

 

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

168. ЖИТЄНЬОВА Наталя Василівна

 

Харківський національний університет будівництва та архітектури

169. БЛАЖКО Володимир Володимирович

170. КИЛЬНИЦЬКА (ДУБРОВСЬКА) Євгенія Володимирівна

171. БУГАЙ Володимир Сергійович

172. ГУЗЕНКО Сергій Олександрович

173. МІХЄЄВ Іван Андрійович

 

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

174. ШЕРСТЮК Сергій Олексійович

175. СУХОВ Руслан Володимирович

176. ФРОЛОВА Євгенія Валеріївна

 

Харківський національний університет радіоелектроніки

177. ЕКЕЗЛІ Андрій Ігорович

178. ЖОЛУДОВ Юрій Тимофійович

179. КУКУШ Віталій Дмитрович

180. СНІЖКО Дмитро Вікторович

 

Херсонський державний університет

181. КОТОВА Ольга Володимирівна

 

Херсонський національний технічний університет

182. ГОЛОВЕНКО Тетяна Миколаївна

183. СЕМЕШКО Ольга Яківна

184. СОБОЛЕВ Олег Анатолійович

 

Хмельницький національний університет

185. ПАРАСКА Ольга Анатоліївна

186. СКИБА (БОРСУК) Катерина Миколаївна

 

Черкаський державний технологічний університет

187. БІЛОКІНЬ Світлана Олександрівна

188. КОВАЛЕНКО Анна Михайлівна

189. ТКАЧЕНКО Юлія Володимирівна

 

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького

190. КУЧАЙ Олександр Володимирович

191. БАРИШНІКОВ Гліб Володимирович

192. ДЕНИСЕНКО Віктор Сергійович

193. ІВАЩЕНКО Віктор Анатолійович

 

Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича

194. СЕТІ Юлія Олександрівна

195. ШМАРАКОВ Ігор Олександрович

 

Чернігівський національний технологічний університет

196. ЗАБАШТАНСЬКИЙ Максим Миколайович

 

Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського

197. ЛИСЕНКОВ Едуард Анатолійович

 

Кримська астрофізична обсерваторія Київського національного університету імені Тараса Шевченка

198. БАКЛАНОВА Діляра Наілівна

 

Дніпродзержинський державний технічний університет

199. ІВАНЧЕНКО Анна Володимирівна

200. РОМАНЮК Роман Ярославович

201. ТИЩЕНКО Євген Вікторович

202. ЯЛОВА Катерина Миколаївна

203. ЯШИНА Ксенія Володимирівна

 

Державний економіко-технологічний університет транспорту

204. ПОПЛАВСЬКИЙ Олександр Анатолійович

 

Національний транспортний університет

205. БУГАЙЧУК Олександр Сергійович

206. ЛЕМЕШКО Юрій Сергійович

207. МІРОНОВА Вікторія Леонідівна

 

Національний університет фізичного виховання і спорту України

208. ГОНЧАРЕНКО Євген Володимирович

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

 

ДУ "Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії"

1. ЧАСОВСЬКИЙ Кирило Сергійович

 

Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

2. КОРЖЕНЕВСЬ‎КИЙ Юрій Леонідович

3. МАЛЕЦЬКА Зоряна Володимирівна

 

ВДНЗУ"Буковинський державний медичний університет"

4. ПАВЛЮКОВИЧ Наталія Дмитрівна

5. МЕЛЕНКО Світлана Романівна

 

ДЗ "Дніпропетровська медична академія"

6. КУЛІНІЧ Анна Олександрівна

7. ГУТНІК Ігор Олександрович

 

Донецький національний медичний університет імені М.Горького

8. МАЛОВ Анатолій Євгенович

 

Запорізький державний медичний університет

9. ГОРБАЧОВА Світлана Василівна

 

ДУ "Кримський державний медичний університет імені С.І.Георгієвського"

10. ЛЯЩЕНКО Ольга Ігорівна

 

Одеський національний медичний університет

11. СМЕТЮК Олена Олексіївна

12. МАЛИНОВСЬКИЙ Андрій Володимирович

 

ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія"

13. СУХОМЛИН Андрій Анатолійович

 

Харківський національний медичний університет

14. РИНДІНА Наталія Геннадіївна

15. ГУБІН Микола Володимирович

16. ВОЛКОВА Юлія Вікторівна

17. БУТОВ Дмитро Олександрович

18. КУФТЕРІНА Наталія Сергіївна

 

Національний фармацевтичний університет

19. ЗДОРИК Олександр Анатолійович

 

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького

20. МЕДВІДЬ Юлія Олегівна

 

ДУ "Український науково-дослідний інститут дитячої курортології та фізіотерапії"

21. ПОЛЕНОК (ГУЗЬ) Ірина Анатоліївна

 

ДУ "Український інститут стратегічних досліджень"

22. ЛИСЕНКО Павло Миколайович

 

ДЗ "Луганський державний медичний університет"

23. ТКАЧЕНКО Євгенія Василівна

24. ФОМІНА Ксенія Олександрівна

25. ШПУЛІНА Ольга Олександрівна

 

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

 

Білоцерківський національний аграрний університет

1. ІВКО Юлія Олександрівна

2. ЧЕРНЮК Сергій Васильович

3. РУДИЧ Оксана Олександрівна

4. АНДРІЄЦЬ Володимир Григорович

 

Житомирський національний агроекологічний університет

5. ЛИТВИНЧУК Ірина Леонідівна

 

Луганський національний аграрний університет

6. ДОБРИЦЬКИЙ Олександр Олександрович

7. БОРДЮГОВА Світлана Сергіївна

 

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького

8. МАЦУСЬКА Оксана Василівна

9. ЛЕНЬО Юрій Михайлович

 

Миколаївський національний аграрний університет

10. ПІЮРЕНКО Ілона Олексіївна

11. ШАРАТА Наталія Григорівна

 

Таврійський державний агротехнологічний університет

12. КАШКАРЬОВ Антон Олександрович

 

Уманський національний університет садівництва

13. ПРОКОПЧУК Олена Тодорівна

14. ПРИТУЛЯК Руслан Миколайович

 

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка

15. БАКУМ Марія Миколаївна

 

Сумський національний аграрний університет

16. СТОЯНЕЦЬ Наталія Валеріївна

 

Полтавська державна аграрна академія

17. ДИВНИЧ (ПЛОТНИК) Ольга Дмитрівна

 

Державний науково-контрольний інститут біотехнології і штамів мікроорганізмів

18. ГАВРАСЬЄВА Наталія Володимирівна

19. МАЧУСЬКИЙ Олександр Вікторович

 

Український науково-дослідний інститут продуктивності агропромислового комплексу

20. ІВАНЕНКО Віктор Федорович

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 

ДУ "Інститут геронтології ім. Д.Ф.Чеботарьова"

1. ТОМАРЕВСЬКА Олена Сергіївна

 

ДУ "Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва"

2. ОСТАШ Ольга Михайлівна

 

ДУ "Інститут медицини праці"

3. КАЛЬЧЕНКО Андрій Микитович

 

ДУ "Інститут мікробіології та імунології ім. І.І.Мечникова"

4. РИЖКОВА Тетяна Анатоліївна

 

ДУ "Інститут неврології, психіатрії та наркології"

5. ВОЛОШИН-ГАПОНОВ Іван Костянтинович

 

ДУ "Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої"

6. КАМЕНІР Вікторія Михайлівна

 

ДУ "Інститут травматології та ортопедії"

7. ФІЩЕНКО Яків Віталійович

 

ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.Ф. Філатова"

8. НАСІННИК Ілля Олегович

 

ДУ "Інститут спадкової патології"

9. ЛУЧАК Марта Володимирівна

 

ДУ "Інститут фармакології та токсикології"

10. НОВОХАЦЬКА Тетяна Василівна

 

ДУ "Національний науковий центр радіаційної медицини"

11. БАЗИКА Костянтин Дмитрович

 

ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка"

12. ПУШКАРЬОВ Віктор Володимирович

 

ДУ "Інститут медичної радіології ім. С.П. Грирор'єва"

13. СИПКО Тетяна Сергіївна

 

ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова"

14. ФЕДОРОВ Денис Олександрович

 

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології"

15. ГОРБАНЬ Наталія Євгенівна

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

 

Інститут агроекології і природокористування

1. ШКУРАТОВ Олексій Іванович

 

Інститут біології тварин

2. КИСЦІВ Володимир Орестович

 

Інститут водних проблем і меліорації

3. ШЕВЧУК Сергій Анатолійович

 

Інститут зрошувального землеробства

4. БІДНИНА Ірина Олександрівна

 

Державна установа Інститут сільського господарства степової зони

5. ПЕДАШ Олександр Олександрович

 

Національний науковий центр "Інститут грунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського"

6. ДРОЗД Олена Миколаївна

 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"

7. ПОГОРІЛИЙ Сергій Петрович

 

Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"

8. Духницький Богдан Володимирович

 

Інститут тваринництва

9. БОЙКО Наталія Володимирівна

 

Інститут овочівництва і баштанництва

10. КУЦ Олександр Володимирович

 

Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла

11. ГУДЗЕНКО Володимир Миколайович

 

Інститут тваринництва степових районів імені М.Ф. Іванова "Асканія-Нова" національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства

12. ЄФРЕМОВ Дмитро Вікторович

 

Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини"

13. СТЕГНІЙ Антон Борисович

 

Дослідна станція луб'яних культур Інститут сільського господарства Північного Сходу

14. МІЩЕНКО Сергій Володимирович

 

Національний науковий центр "Інститут землеробства"

15. ЗВЕДЕНЮК Тетяна Борисівна

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання

1. ЗАПОРОЖЧЕНКО Юлія Григорівна

 

Інститут педагогіки

2. НАУМЕНКО Світлана Олександрівна

 

Інститут психології імені Г.С.Костюка

3. НАЗАР Максим Миколайович

 

Інститут соціальної та політичної психології

4. СИДОРКІНА Марина Юрівна

 

Інститут професійно-технічної освіти

5. Торчевська Наталія Вікторівна

 

Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих

6. ВОВК Мирослава Петрівна

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ

 

Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування

1. ЛЯЛЮК Олексій Юрійович

 

Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку

2. ЄФРЕМОВА Катерина Вікторівна

 

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності

3. КОЛОДЯЖНИК Максим Геннадійович

 

Науково-дослідний інститут приватного права і підприємства

4. КОРОЛЕНКО Віталій Михайлович

5. КОЧИН Володимир Володимирович

 

ДЕРЖАВНЕ КОСМІЧНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ

 

Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К.Янгеля"

1. СТРЕЛЬЧЕНКО Олександр Юрійович

 

Державне підприємство "Науково-дослідний технологічний інститут приладобудування"

2. ЛЕБІДЬ Владислав Олександрович

 

Публічне акціонерне товариство "АТ Науково-дослідний інститут радіотехнічних вимірювань"

3. ЛУКАШУК Олена В’ячеславівна

 

Державне науково-виробниче підприємство "Об'єднання Комунар"

4. ТОЛКУНОВА Юлія Миколаївна

 

Головний центр спеціального контролю

5. АНДРУЩЕНКО Юрій Анатоліїович

 

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ УКРАЇНИ

 

Науково-дослідний інститут "Миколаївська астрономічна обсерваторія"

1. ПОМАЗАН Антон Володимирович

 

Державне підприємство "Український науковий центр розвитку інформаційних технологій"

2. ЗАПІСОЦЬКИЙ Роберт Петрович

 

Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О.Морозова

3. ДОЛЖЕНКО Іван Юрійович

4. СОЛОВЙОВ Володимир Михайлович