Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих вчених Національної академії наук України, які успішно пройшли атестацію та яким подовжено виплату стипендій Президента України для молодих вчених

Інститут математики НАН України

1.             Горюнов Андрій Сергійович

2.             Романюк Наталія Миколаївна

3.             Раєвська Ірина Юріївна

4.             Раєвська Марина Юріївна

5.             Янченко Сергій Якович

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

6.             Афанасьєва Олена Сергіївна

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України

7.             Бешлей Василь Володимирович

8.             Чумак Костянтин Андрійович

Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України

9.             Аралова Альбіна Андріївна

10.         Багацький Олексій Валентинович

11.         Білецький Борис Олександрович

12.         Білоус Максим Володимирович

13.         Гальчина Наталія Ігорівна

14.         Головинський Андрій Леонідович

15.         Маленко Андрій Леонідович

16.         Марченко Віталій Анатолійович

17.         Мелащенко Андрій Олегович

18.         Ніколаєвська Олена Анатоліївна

19.         Пономаренко Роман Миколайович

20.         Роганов В’ячеслав Юрійович

21.         Чайка Дарія Олександрівна

Інститут програмних систем НАН України

22.         Чуруброва Світлана Миколаївна

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

23.         Горбов Іван Васильович

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України

24.         Колотій Андрій Всеволодович

25.         Мельничук Сергій Вікторович

26.         Парновський Олексій Сергійович

27.         Черемних Сергій Олегович

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

28.         Волков Олександр Євгенович

29.         Дорош Олег Ігорович

30.         Комар Микола Миколайович

Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України

31.         Вовкодав Оксана Василівна

32.         Іванов Ігор Львович

33.         Павлюк Ярослав Вікторович

Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України

34.         Василів Степан Степанович

35.         Маслова Анна Іванівна

36.         Тернова Катерина Віталіївна

Інститут проблем міцності ім. Г.С. Писаренка НАН України

37.         Кабанник Сергій Миколайович

38.         Куліш Віталій Миколайович

39.         Приходько Руслан Павлович

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України

40.         Задерій Володимир Васильович

41.         Костиря Сергій Володимирович

42.         Малєєв Євгеній Володимирович

43.         Ягнюкова Ірина Володимирівна

Інститут гідромеханіки НАН України

44.         Димитрієва Наталія Федорівна

45.         Котельнікова Анна Сергіївна

46.         Чала Ольга Миколаївна

Інститут транспортних систем і технологій НАН України

47.         Іванов Володимир Анатолійович

Інститут фізики НАН України

48.         Буківський Анатолій Петрович

49.         Лопатіна Ярослава Юріївна

50.         Мельник Віктор Вікторович

51.         Ходько Аліна Андріївна

Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України

52.         Головинський Сергій Леонідович

53.         Капуш Ольга Анатоліївна

54.         Кривий Сергій Борисович

55.         Носенко Валентина Володимирівна

56.         Сафрюк Надія Володимирівна

Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України

57.         Баскова Олександра Ігорівна

58.         Василик Ярослав Вікторович

59.         Дякін Максим Володимирович

60.         Міка Тарас Мирославович

61.         Михайлова Галина Юріївна

62.         Носенко Антон Вікторович

Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України

63.         П’ятницький Дмитро Валерійович

64.         Сагун Віолетта Василівна

65.         СтародубІван Олексійович

66.         Челноков Володимир Олексійович

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

67.         Бовчалюк Андрій Павлович

68.         Василенко Анатолій Андрійович

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

69.         Верба Роман Володимирович

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України

70.         Карачевцева Анна Валентинівна

71.         Коверя Валентин Петрович

72.         Романцова Олеся Олегівна

73.         Хлистюк Марія Валентинівна

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я. Усикова НАН України

74.         Бекіров Бекір Емірович

75.         Веселовська Ганна Богданівна

76.         Ковшов Юрій Сергійович

77.         Кривонос Олексій Петрович

78.         Мальцев Валентин Петрович

Радіоастрономічний інститут НАН України

79.         Кравцов Ігор Петрович

80.         Милостна Кристина Юріївна

81.         Патока Олексій Миколайович

Донецький фізико-технічний інститут ім. О.О. Галкіна НАН України

82.         Бабкін Роман Юрійович

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

83.         Пронський Євген Олександрович

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

84.         Добуш Оксана Андріївна

85.         Добушовський Данило Андрійович

86.         Сарканич Петро Васильович

Інститут електронної фізики НАН України

87.         Генерал Андрій Андрійович

Інститут геологічних наук НАН України

88.         Охоліна Тетяна Вячеславівна

89.         Яременко Ольга Віталіївна

ДУ «Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України»

90.         Пєстова Ірина Олександрівна

91.         Томченко Ольга Володимирівна

Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

92.         Гіщук Ольга Василівна

93.         Семенова Юлія Володимирівна

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

94.         Обідіна Ольга Олександрівна

95.         Павлова Анастасія Юріївна

Інститут географії НАН України

96.         Западнюк Світлана Олександрівна

97.         Лейберюк Олександр Михайлович

98.         Чемерис Світлана Леонідівна

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України

99.         Бельський Володимир Миколайович

100.     Злобіна Катерина Сергіївна

101.     Луньов Євген Сергійович

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

102.     Герльовський Юрій Ярославович

103.     Марчак Марія Михайлівна

104.     Сенів Оксана Романівна

ДНУ «Відділення морської геології та осадочного рудоутворення НАН України»

105.     Стеценко Альона Ігорівна

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

106.     Бабінець Анатолій Анатолійович

107.     Волченков Євгеній Олександрович

108.     Завдовєєв Анатолій Вікторович

109.     Калашник Дмитро Олександрович

110.     Костеневич Олена Сергіївна

111.     Кравчук Марія Василівна

112.     Лендєл Іван Володимирович

113.     Лісова Людмила Олександрівна

114.     Майданчук Тарас Борисович

115.     Молтасов Андрій Валерійович

Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України

116.     Бродніковська Ірина Володимирівна

117.     Васільєв Олександр Олексійович

118.     Іванова Ольга Михайлівна

119.     Євтушенко Арсеній Іванович

120.     Каверинський Владислав Володимирович

121.     Петраш Костянтин Миколайович

122.     Полярус Олена Миколаївна

123.     Сич Олена Євгеніївна

124.     Чудінович Ольга Василівна

Інститут надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля НАН України

125.     Клепко Олександра Юріївна

126.     Клименко Сергій Анатолійович

127.     Лисовенко Сергій Олександрович

128.     Романенко Ярослав Михайлович

Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України

129.     Дрозд Євген Олександрович

130.     Кізілова Анастасія Юріївна

131.     Паренюк Олександр Анатолійович

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України

132.     Гвоздецький Володимир Миколайович

133.     Ленковський Тарас Михайлович

134.     Лисак Юрій Васильович

135.     Проскурняк Роман Васильович

136.     Франкевич Людмила Франківна

ДНУ „НТК Інститут монокристалів” НАН України

137.     Беспалова Ірина Ігорівна

138.     Ворона Ігор Олегович

139.     Д'яков Максим Юрійович

140.     Костенюкова Олена Ігорівна

141.     Креч Антон Владиславович

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

142.     Зайченко Андрій Дмитрович

Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України

143.     Кононенко Ганна Андріївна

144.     Цюпа Кирило Сергійович

145.     Шумельчик Євген Ігоровича

Інститут  термоелектрики  НАН України та МОН  України

146.     Кобилянський Роман Романович

Інститут технічної теплофізики НАН України

147.     Шматок Олександр Іванович

148.     Панченко Надія Анатоліївна

149.     Сергієнко Роман Володимирович

150.     Гончарук Світлана Михайлівна

Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України

151.     Мележик Ірина Іванівна

152.     Альохіна Світлана Вікторівна

153.     Сенецький Олександр Володимирович

154.     Бояршинов Олексій Юрійович

155.     Боков Ігор Петрович

156.     Хлуд Ольга Михайлівна

157.     Бабаєв Артем Іванович

Інститут електродинаміки НАН України

158.     Зайцев Євген Олександрович

159.     Паньків Володимир Ігорович

160.     Крищук Роман Сергійович

161.     Герасименко Павло Юрійович

162.     Гончаренко Ігор Станіславович

163.     Бондар Олексій Ігорович

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім.Г. Є. Пухова НАН України

164.     Артемчук Володимир Олександрович

Інститут газу НАН України

165.     Марасін Олексій Володимирович

166.     Якимович Марія Володимирівна

167.     Гудков Микола Миколайович

ДУ «Інститут технічних проблем магнетизму НАН України»

168.     Чуніхін Костянтин Вадимович

169.     Волошко Олександр Валерійович

Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут»

170.     Дудка Оксана Валеріївна

171.     Загоскін Тарас Вікторович

172.     Кириллін Ігор Володимирович

173.     Комір Антон Ігорович

174.     Кургуз Ігор Володимирович

175.     Місірук Іван Олександрович

176.     Саруханян Георг Едуардович

177.     Федорівська Ольга Вікторівна

Інститут ядерних досліджень НАН України

178.     Бурдо Олена Олегівна

179.     Геращенко Олег Васильович

180.     Горпинченко Дмитро Володимирович

181.     Конорева Оксана Володимирівна

182.     Поліщук Оксана Григорівна

183.     Степаненко Юрій Миколайович

Інститут прикладної фізики НАН України

184.     Лебедь Олександр Анатолійович

ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України»

185.     Кошлякова Тетяна Олексіївна

186.     Юськів Юлія Володимирівна

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

187.     Донець Станіслав Євгенович

188.     Мила Діана Євгенівна

Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України

189.     Попович Наталія Олексіївна

190.     Гродзюк Галина Ярославівна

191.     Міхальова Олена Анатоліївна

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України

192.     Міщенко Артем Максимович

193.     Репіч Гліб Геннадійович

Інститут органічної хімії НАН України

194.     Засуха Сергій Васильович

195.     Безгубенко Людмила Валеріївна

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

196.     Гончар Олексій Миколайович

197.     Кобзар Ярослав Леонідович

198.     Радченко Олена Анатоліївна

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України

199.     Толкунов Андрій Сергійович

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім .А.В. Думанського НАН України

200.     Корж Євген Олександрович

201.     Мамаєнко Олександр Віталійович

202.     Садовський Дмитро Юрійович

Фізико-хімічний інститут ім. О.В. Богатського НАН України

203.     Кошкіна Лілія Федорівна

204.     Корнилов Олександр Юрійович

205.     Валіводзь Ірина Петрівна

Інститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України

206.     Гаврилюк Олександр Олександрович

207.     Муха Юлія Петрівна

208.     Філоненко Оксана В’ячеславівна

209.     Пилипчук Євген Володимирович

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

210.     Сидоров Дмитро Олександрович

211.     Чумаченко Світлана Анатоліївна

212.     Абдурахманова Есма Рустемівна

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

213.     Олексієвець Альона Михайлівна

214.     Редькіна Антоніна Володимирівна

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України

215.     Гудзь Єгор Анатолійович

216.     Чернишенко Володимир Олександрович

217.     Успенська Катерина Романівна

Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

218.     Котик Олена Адамівна

219.     Будько Аліна Юріївна

220.     Рибачук Оксана Андріївна

Міжнародний центр молекулярної фізіології НАН України

221.     Шаропов Біжан Рашидович

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України

222.     Абдуліна Дарина Ренатівна

223.     Кушкіна Алла Іванівна

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

224.     Скороход Олександр Миколайович

225.     Марченко Світлана Володимирівна

226.     Мошинець Олена Володимирівна

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України

227.     Борікун Тетяна Вікторівна

228.     Вовк Анастасія Вікторівна

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

229.     Юрчук Таїсія Олександрівна

230.     Юхта Марія Сергіївна

231.     Рогульська Олена Юріївна

Інститут біології клітини НАН України

232.     Стасюк Наталія Євгенівна

233.     Василишин Роксолана Василівна

Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України

234.     Зикова Марія Олександрівна

235.     Клименко Олена Миколаївна

236.     Барсуков Олексій Олександрович

Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України

237.     Яригін Олександр Миколайович

238.     Жовнерчук Ольга Валентиніна

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

239.     Мельник Вікторія Миколаївна

240.     Починок Віталій Михайлович

241.     Веселовська Лілія Ігорівна

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

242.     Соколова Дарина Олександрівна

243.     Жук Владислав Вікторович

Інститут гідробіології НАН України

244.     Ганжа Христина Дмитрівна

ДУ «Інститут морської біології НАН України»

245.     Соколов Євген Володимирович

Інститут екології Карпат НАН України

246.     Рожак Володимир Петрович

ДУ «Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України»

247.     Андріяш Ганна Сергіївна

248.     Демкович Андрій Євгенович

Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України

249.     Скрипка Ганна Іванівна

250.     Росицька Надія Василівна

Національний науково-природничий музей НАН України

251.     Мартинов Олександр Володимирович

252.     Ковальчук Олександр Миколайович

ДУ «Інститут еволюційної екології НАН України»

253.     Стукалюк Станіслав Володимирович

ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»

254.     Дячук Олександр Анатолійович

255.     Горін Назар Олегович

256.     Щегель Світлана Миколаївна

257.     Стасюк Ольга Миколаївна

Інститут економіки промисловості НАН України

258.     Маісурадзе Марина Юріївна

259.     Вієцька Олеся Віталіївна

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

260.     Гудіма Тетяна Степанівна

Інститут проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України

261.     Єрмакова Ольга Анатоліївна

ДУ «Інститут регіональних досліджень ім. М.І.Долішнього НАН України»

262.     Цимбаліста Наталія Андріївна

263.     Бачинська Марія Володимирівна

Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України

264.     Горемикіна Юлія Володимирівна

265.     Краєвська Галина Олександрівна

266.     Когатько Юрій Леонідович

Інститут історії України НАН України

267.     Скальський Віталій Валерійович

268.     Кашеварова Наталія Григорівна

269.     Кононенко Василь Петрович

Інститут української археографії та джерелознавства
ім. М.С. Грушевського НАН України

270.     Фелонюк Андрій Васильович

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

271.     Муравський Олег Іванович

Інститут сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України

272.     Вертієнко Ганна Володимирівна

ДУ «Інститут всесвітньої історії НАН України»

273.     Годлюк Альона Миколаївна

Інститут філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України

274.     Самчук Роман Володимирович

Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України

275.     Базик Дмитро Васильович

Інститут соціології НАН України

276.     Жуленьова Оксана Вадимівна

277.     Курас Артем Іванович

Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України

278.     Губар Катерина Анатоліївна

279.     Худояр Леся Вікторівна

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського

280.     Булгаков Юрій Володимирович

Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України

281.     Карпінчук Галина Володимирівна

282.     Михед Олександр Павлович

Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні НАН України

283.     Гончаренко Аліна Володимирівна

Інститут української мови НАН України

284.     Коца Руслана Олександрівна

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України

285.     Халюк Леся Миколаївна

286.     Сауляк Богдан Михайлович

287.     Ставицька Ярина Віталіївна

Інститут народознавства НАН України

288.     Лесів Андрій Петрович

Інститут проблем математичних машин та систем НАН України

289.     Хурцилава Костянтин Вікторович

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

290.     Артемюк Віктор Анатолійович

291.     Фузік Катерина Вячеславівна

Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України

292.     Новохацька Наталя Анатоліївна

Центр гуманітарної освіти НАН України

293.     Середюк Наталія Григорівна