Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих вчених НАН України, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих вчених 2018

Додаток 1

до Постанови президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від 23 травня 2018 року № 3

СПИСОК

молодих вчених НАН України,  яким призначено стипендії  та подовжено виплату стипендійПрезидента України для молодих вчених

Інститут математики НАН України

  1. Акбергенов Абдивалі Абдигалійович
  2. Раєвська Ірина Юріївна
  3. Раєвська Марина Юріївна
  4. Романюк Наталія Миколаївна
  5. Рябов Георгій Валентинович

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

  1. Нєсмєлова Ольга Володимирівна

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України

  1. Бешлей Василь Володимирович
  2. Рабош Роман Васильович

Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України

  1. Аралова Альбіна Андріївна
  2. Гупал Микита Анатолійович
  3. Білецький Борис Олександрович
  4. Дунаєвський Максим Сергійович
  5. Маленко Андрій Леонідович
  6. Марченко Віталій Анатолійович
  7. Мелащенко Андрій Олегович
  8. Островський Олексій Вікторович
  9. Пономаренко Роман Миколайович
  10. Роганов В’ячеслав Юрійович
  11. Сидорук Володимир Антонович
  12. Хом’як Ольга Миколаївна
  13. Шило Петро Володимирович

Інститут програмних систем НАН України

  1. Стеняшин Андрій Юрійович

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

  1. Балагура Ірина Валеріївна

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України

  1. Власов Дмитро Ігорович
  2. Мельничук Сергій Вікторович
  3. Парновський Олексій Сергійович
  4. Яйлимов Богдан Ялкапович

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

  1. Волков Олександр Євгенович
  2. Майданюк Надія Володимирівна
  3. Куцяк Олександр Анатолійович

Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України

  1. Довжик Михайло Вікторович
  2. Павлюк Ярослав Вікторович
  3. Рагуліна Віра Сергіївна

Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України

  1. Лапханов Ерік Олександрович
  2. Маслова Анна Іванівна
  3. Первій Богдан Андрійович

Інститут проблем міцності ім. Г.С. Писаренка НАН України

  1. Бялонович Андрій Володимирович
  2. Круц Вадим Олексійович
  3. Куліш Віталій Миколайович
  4. Онищенко Євгенія Олександрівна

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України

  1. Дудля Катерина Євгеніївна
  2. Змієвська Крістіна Олегівна
  3. Малєєв Євгеній Володимирович
  4. Наривський Роман Миколайович
  5. Притула Роман Миколайович

Інститут гідромеханіки НАН України

  1. Димитрієва Наталія Федорівна
  2. Печук Євгеній Дмитрович

Інститут фізики НАН України

  1. Балакін Дмитро Юрійович
  2. Куценко Валерія Євгеніївна
  3. Микитюк Тарас Володимирович
  4. Уклеїн Андрій Володимирович

Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України

  1. Гаврилюк Євгеній Олегович
  2. Головинський Сергій Леонідович
  3. Кривий Сергій Борисович
  4. Курчак Анатолій Іванович
  5. Носенко Валентина Володимирівна

Інститут металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України

  1. Ващук Денис Леонідович
  2. Груб’як Андрій Богданович
  3. Міка Тарас Мирославович
  4. Михайлова Галина Юріївна
  5. Носенко Антон Вікторович
  6. Хріпта Наталія Ігорівна

Інститут теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України

  1. Єршов Костянтин Васильович
  2. П’ятницький Дмитро Валерійович
  3. Рудаковський Антон Володимирович
  4. Шаповал Володимир Миколайович

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

  1. Василенко Анатолій Андрійович
  2. Добричева Дар’я Вікторівна
  3. Іщенко Марина Вікторівна

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

  1. Бондаренко Артем Васильович
  2. Верба Роман Володимирович

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України

  1. Афанасьєв Євгеній Володимирович
  2. Бірченко Олександр Петрович
  3. Лаптєв Денис Володимирович
  4. Легенька Анастасія Олександрівна
  5. Романцова Олеся Олегівна

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я. Усикова НАН України

  1. Бекіров Бекір Емірович
  2. Вакула Артур Сергійович
  3. Житнікова Марія Юріївна
  4. Майборода Максим Віталійович
  5. Мальцев Валентин Петрович

Радіоастрономічний інститут НАН України

  1. Васильківський Євген Володимирович
  2. Кравцов Ігор Петрович
  3. Патока Олексій Миколайович

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

  1. Пічка Тетяна Володимирівна

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

  1. Добушовський Данило Андрійович
  2. Пальчиков Василь Володимирович
  3. Сарканич Петро Васильович

Інститут електронної фізики НАН України

  1. Роман Вікторія Іванівна

Інститут геологічних наук НАН України

  1. Бондар Галина Михайлівна
  2. Ганжа Олена Анатоліївна
  3. Глонь Віталій Анатолійович

ДУ "Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України"

  1. Лубський Микола Сергійович

ДНУ "Відділення морської геології та осадочного рудоутворення НАН України"

  1. Стеценко Альона Ігорівна

Інститут геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

  1. Поляченко Євген Броніславович
  2. Тополюк Оксана Володимирівна

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України

  1. Михайлова (Обідіна) Ольга Олександрівна

Інститут географії НАН України

  1. Дорошкевич Сергій Петрович
  2. Покляцький Сергій Анатолійович
  3. Западнюк Світлана Олександрівна

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України

  1. Бельський Володимир Миколайович
  2. Злобіна Катерина Сергіївна
  3. Карли Захар Вадимович

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

  1. Герльовський Юрій Ярославович
  2. Марчак Марія Михайлівна

Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України

  1. Бабінець Анатолій Анатолійович
  2. Веретільник Олександр Віталійович
  3. Завдовєєв Анатолій Вікторович
  4. Євдокименко Антон Сергійович
  5. Єрмоленко Дмитро Юрійович
  6. Калашник Дмитро Олександрович
  7. Колісник Роман Валерійович
  8. Костеневич Олена Сергіївна
  9. Кулініч (Кравчук) Марія Василівна
  10. Майданчук Тарас Борисович

Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України

  1. Бродніковська Ірина Володимирівна
  2. Іванова Ольга Михайлівна
  3. Євтушенко Арсеній Іванович
  4. Каверинський Владислав Володимирович
  5. Коваленко Ольга Анатоліївна
  6. Корабльов Дмитро Сергійович
  7. Полярус Олена Миколаївна
  8. Сич Олена Євгеніївна
  9. Стороженко Марина Сергіївна

Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України

  1. Євдокимова Ольга В'ячеславівна
  2. Клепко Олександра Юріївна
  3. Лисовенко Сергій Олександрович
  4. Романенко Ярослав Михайлович

Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України

  1. Афанасієв Марія Володимирівна
  2. Кучеренко Павло Миколайович
  3. Мосенцова Людмила Вікторівна
  4. Паренюк Олександр Анатолійович

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України

  1. Ленковський Тарас Михайлович
  2. Лисечко Віктор Олегович
  3. Мандзій Теодор Стефанович
  4. Франкевич Людмила Франківна
  5. Хабурський Ярослав Мирославович

ДНУ "НТК Інститут монокристалів"НАН України

  1. Бейник Тетяна Геннадієвна
  2. Горбачова Тетяна Євгенівна
  3. Звягін Євген Миколайович
  4. Мурликіна Марина Володимирівна
  5. Таранець Юлія Володимирівна

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

  1. Присташ Микола Сергійович

Інститут чорної металургії ім. З.І. Некрасова НАН України

  1. Голуб Тетяна Сергіївна
  2. Сагура Людмила Володимирівна
  3. Цюпа Наталія Олександрівна

Інститут термоелектрики НАН України та МОН України

  1. Лисько Валентин Валерійович

Інститут технічної теплофізики НАН України

  1. Шматок Олексій Іванович
  2. Панченко Надія Анатоліївна
  3. Іванов Сергій Олександрович
  4. Кравчук Олександр Вікторович

Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України

  1. Місюра Сергій Юрійович
  2. Успенський Борис Валерійович
  3. Сенецький Олександр Володимирович
  4. Бояршинов Олексій Юрійович
  5. Боков Ігор Петрович
  6. Хлуд Ольга Михайлівна
  7. Бабаєв Артем Іванович

Інститут електродинаміки НАН України

  1. Герцик Сергій Миколайович
  2. Гречко Вячеслав Вадимович
  3. Кучанський Владислав Володимирович
  4. Танкевич Сергій Євгенович
  5. Гончаренко Ігор Станіславович
  6. Бондар Олексій Ігорович

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України

  1. Артемчук Володимир Олександрович

Інститут газу НАН України

  1. Корольов Владислав Сергійович
  2. Сидоренко Микола Андрійович
  3. Гудков Микола Миколайович

ДУ "Інститут технічних проблем магнетизму НАН України"

  1. Кундіус Катерина Дмитрівна

Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України

  1. Купріянчук Сергій Володимирович

Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"

  1. Князєв Роман Романович
  2. Кутній Ксенія Володимирівна
  3. Леонович Андрій Володимирович
  4. Скорик Ольга Олександрівна
  5. Старченко Ігор Володимирович

Інститут ядерних досліджень НАН України

  1. Бурдо Олена Олегівна
  2. Касперович Дмитро Васильович
  3. Колієв Сергій Миколайович
  4. Романюк Марія В’ячеславівна
  5. Рамазанов Дмитро Миколайович
  6. Хомич Ігор Анатолійович
  7. Чаплинський Роман Юрійович
  8. Черкас Костянтин Андрійович

Інститут прикладної фізики НАН України

  1. Дяченко Михайло Михайлович
  2. Лебедь Олександр Анатолійович
  3. Коломієць Володимир Миколайович
  4. Кузнецов Володимир Миколайович

ДУ "Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України"

  1. Ковач Валерія Омелянівна
  2. Щербак Олеся Віталіївна

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

  1. Колєнов Іван Володимирович

Інститут фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України

  1. Філоненко Світлана Миколаївна
  2. Гродзюк Галина Ярославівна
  3. Міхальова Олена Анатоліївна

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України

  1. Ходикіна Марія Олегівна
  2. Погоренко Юлія Володимирівна
  3. Репіч Гліб Геннадійович

Інститут органічної хімії НАН України

  1. Станько Олег Володимирович
  2. Цизорик Назар Михайлович

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

  1. Стрюцький Олександр Васильович
  2. Кобзар Ярослав Леонідович
  3. Радченко Олена Анатоліївна

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України

  1. Толкунов Андрій Сергійович

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім .А.В. Думанського НАН України

  1. Димитрюк Тетяна Миколаївна
  2. Корнієнко Іван Володимирович
  3. Яцик Богдан Петрович

Фізико-хімічний інститут ім. О.В. Богатського НАН України

  1. Кікоть Леонід Станіславович
  2. Шестеренко Євгенія Аркадіївна
  3. Валіводзь Ірина Петрівна

Інститут хімії поверхні ім. О.О. Чуйка НАН України

  1. Сігарьова Надія Володимирівна
  2. Головань Аліна Петрівна
  3. Гаврилюк Олександр Олександрович
  4. Пилипчук Євген Володимирович

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

  1. Дерев'янчук Михайло Вікторович
  2. Хімач Наталія Юріївна
  3. Абдурахманова Есма Рустемівна

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

  1. Самсоненко Марія Миколаївна
  2. Ісаєва Євгенія В’ячеславівна

Інститут біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України

  1. Криніна Ольга Ігорівна
  2. Чернишенко Володимир Олександрович
  3. Успенська Катерина Романівна

Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

  1. Болдирєв Олексій Ігорович
  2. Савотченко Аліна Володимирівна
  3. Драчук Костянтин Олегович
  4. Гошовська Юлія Володимирівна

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України

  1. Бабенко Лідія Павлівна
  2. Чуєнко Андрій Ігорович

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

  1. Скороход Олександр Миколайович
  2. Саяпіна Ольга Ярославівна
  3. Старосила Сергій Анатолійович

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України

  1. Борікун Тетяна Вікторівна
  2. Колесник Денис Леонідович

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

  1. Юрчук Таїсія Олександрівна
  2. Юхта Марія Сергіївна
  3. Сидоренко Ольга Сергіївна

Інститут біології клітини НАН України

  1. Фінюк Наталія Степанівна
  2. Куриленко Олена Олександрівна

Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України

  1. Бриков Василь Олександрович
  2. Винокуров Денис Сергійович
  3. Барсуков Олексій Олександрович

Інститут зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України

  1. Яригін Олександр Миколайович
  2. Варга Олександр Олександрович

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

  1. Мельник Вікторія Миколаївна
  2. Сичук Анна Михайлівна

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

  1. Соколова Дарина Олександрівна
  2. Жук Владислав Вікторович

Інститут гідробіології НАН України

  1. Ганжа Христина Дмитрівна

Інститут екології Карпат НАН України

  1. Рожак Володимир Петрович

ДУ "Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України"

  1. Андріяш Ганна Сергіївна
  2. Тігунова Олена Олександрівна

ДУ "Інститут еволюційної екології НАН України"

  1. Конякін Сергій Миколайович
  2. Олійник Мар’ян Петрович

Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України

  1. Скрипка Ганна Іванівна
  2. Теслюк Максим Григорович

Криворізький ботанічний сад НАН України

  1. Гусейнова Ельвіра Рафіківна

Національний науково-природничий музей НАН України

  1. Руденко Ксенія Вадимівна

Державний природознавчий музей НАН України

  1. Струс Юрій Михайлович

ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України"

  1. Тітар Іван Олександрович
  2. Горін Назар Олегович
  3. Щегель Світлана Миколаївна
  4. Стасюк Ольга Миколаївна

Інститут економіки промисловості НАН України

  1. Турлакова Світлана Сергіївна
  2. Вишневський Олександр Сергійович

ДУ "Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України"

  1. Мандзик Валерій Миколайович

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

  1. Рогозян Юлія Сергіївна

ДУ "Інститут регіональних досліджень ім. М.І. Долішнього НАН України"

  1. Бас-Юрчишин Мар`яна Андріївна
  2. Бачинська Марія Володимирівна

Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України

  1. Заяць В`ячеслав Сергійович
  2. Кримова Марія Олександрівна
  3. Когатько Юрій Леонідович

Інститут історії України НАН України

  1. Грищенко Юлія Володимирівна
  2. Милько Володимир Іванович
  3. Скальський Віталій Валерійович

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України

  1. Фелонюк Андрій Васильович

Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України

  1. Пасіцька Оксана Ігорівна

Інститут сходознавства ім. А.Ю. Кримського НАН України

  1. Вертієнко Ганна Володимирівна

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України

  1. Зорич Оксана Остапівна

ДУ "Інститут всесвітньої історії НАН України"

  1. Пугачова-Лакішик Дар’я Володимирівна

Інститут філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України

  1. Самчук Роман Володимирович

Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України

  1. Базик Дмитро Васильович

Інститут соціології НАН України

  1. Курас Артем Іванович

Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України

  1. Батрин Станіслав Віталійович
  2. Гурова Анна Михайлівна

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського

  1. Булгаков Юрій Володимирович

Інститут літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України

  1. Карпінчук Галина Володимирівна
  2. Михед Олександр Павлович

Інститут мовознавства ім. О.О. Потебні НАН України

  1. Гончаренко Аліна Володимирівна

Інститут української мови НАН України

  1. Дідун Лілія Іванівна

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України

  1. Юрченко Віталіна Олександрівна
  2. Іванчишен Віталій Романович
  3. Вовковічер Тетяна Михайлівна

Інститут народознавства НАН України

  1. Конопко Володимир Михайлович.

Інститут проблем математичних машин та систем НАН України

  1. Луговський Юрій Олександрович
  2. Чернодуб Артем Миколайович

Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України

  1. Новохацька Наталя Анатоліївна

ДУ "Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва"НАН України

  1. Жабін Сергій Олександрович
  2. Живаго Оксана Василівна
  3. Корецький Антон Ігорович

Центр гуманітарної освіти НАН України

  1. Драпогуз Василь Петрович
  2. Середюк Наталія Григорівна

Центр наукових досліджень та викладання іноземних мов НАН України

  1. Миронюк Тетяна Михайлівна