Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих вчених, які успішно пройшли атестацію та яким подовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених

Міністерство освіти і науки України

 

Бердянський державний педагогічний університет

1.         Петровська Катерина Володимирівна

2.         Розумна Тетяна Сергіївна

 

Вінницький національний технічний університет

3.         Коваль Костянтин Олегович

4.         Петрук Роман Васильович

5.         Ящолт Андрій Русланович

 

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

6.         Івашко Олена Анатоліївна

7.         Єлисєєва Людмила Володимирівна

8.         Шматковська Тетяна Олександрівна

9.         Коленда Наталія Вікторівна

10.     Павлович Ольга Сергіївна

 

Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

11.     Луценко Олена Іванівна

 

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

12.     Горбань Вадим Анатолійович

 

Донбаська державна машинобудівна академія

13.     Руденко Наталія Олександрівна

14.     Таган Любов Вікторівна

 

Донецький національний університет імені Василя Стуса

15.     Леонова Наталя Геннадіївна

16.     Подунай Валерія Валеріївна

17.     Пуніна Ольга Василівна

18.     Жильцова Світлана Віталіївна

 

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

19.     Лазорак Богдан Орестович

20.     Карпенко Ореста Євгенівна

 

Житомирський державний технологічний університет

21.      Толкач Олександр Миколайович

 

Житомирський державний університет імені Івана Франка

22.     Вакалюк Тетяна Анатоліївна

23.     Новицький Сергій Вадимович

 

Житомирський національний агроекологічний університет

24.     Молодецька- Гринчук Катерина Валеріївна

 

Запорізька державна інженерна академія

25.     Бєлоконь Юрій Олександрович

26.     Воденнікова Оксана Сергіївна

 

Запорізький національний університет

27.     Чопоров Сергій Вікторович

 

Запорізький національний технічний університет

28.     Безхлібна Анастасія Павлівна

29.     Кузьмін Віктор Володимирович

30.     Яримбаш Дмитро Сергійович

 

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

31.     Богославець Володимир Васильович

32.     Юрич Андрій Романович

 

Інститут іоносфери НАН України та МОН

33.     Богомаз Олександр Вікторович

34.     Кацко Софія Валеріївна

 

Інститут фізичної оптики імені О.Г.Влоха

35.     Васильків Юрій Васильович

36.     Запека Богдан Євгенович

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

37.     Білик Роман Миколайович

38.     Юрчишин Юрій Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

39.     Поліщук Євгенія Анатоліївна

40.     Сибірянська Юлія Володимирівна

41.     Усик Віра Іванівна

 

Київський національний торговельно-економічний університет

42.     Кіслов Денис Васильович

43.     Пугачевська Катерина Сергіївна

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

44.     Сизонов Дмитро Юрійович

45.     Охрамович Михайло Миколайович

46.     Денисенко Олена Олександрівна

47.     Косенко Дмитро Васильович

48.     Москвіна Вікторія Сергіївна

49.     Ральченко Костянтин Володимирович

50.     Курилюк Василь Васильович

51.     Лоза Віталій Миколайович

52.     Пономаренко Василь Олександрович

 

Київський національний університет технологій та дизайну

53.     Скідан Владислава Валентинівна

54.     Колосніченко Олена Володимирівна

55.     Майстренко Леся Анатоліївна

56.     Курганський Андрій Володимирович

57.     Сова Надія Володимирівна

58.     Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна

 

Кропивницький національний технічний університет

59.     Петренко Дмитро Іванович

60.     Гриньків Андрій Вікторович

61.      Кузик Олександр Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет"

62.     Кривенко Андрій Юрійович

63.     Музика Іван Олегович

64.     Тронь Віталій Валерійович

65.     Олійник Максим Олегович

 

Державний вищий навчальний заклад "Криворізький державний педагогічний університет"

66.     Шляхтич Роман Петрович

 

Луцький національний технічний університет

67.      Лютак Олена Миколаївна

68.     Пушкарчук Ірина Миколаївна

69.     Ткачук Валентина Віталіївна

70.     Пастернак Ярослав Михайлович

 

Львівський національний університет імені Івана Франка

71.     Шпотюк Ярослав Олегович

72.     Литвин Віталій Сергійович

73.      Переверзєва Тетяна Георгіївна

74.     Горбенко Юлія Юріївна

75.     Шийка Ольга Ярославівна

 

Маріупольський державний університет

76.     Захарова Ольга Володимирівна

77.     Рудницька Ганна  Валеріївна

 

Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут"

78.     Водка Олексій Олександрович

79.     Ларін Олексій Олександрович

80.     Зайцев Роман Валентинович

 

Національна металургійна академія України

81.     Кавац Олена Олександрівна

82.     Пополов Дмитро Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний лісотехнічний університет України"

83.     Лісовий Микола Миколайович

 

Національний університет водного господарства та природокористування

84.     Куницький Сергій Олегович

85.     Мороз Микола Володимирович        

86.     Стрілець Олег Романович

87.     Волк Павло Павлович

 

Національний авіаційний університет

88.     Яковлєва Анна Валеріївна

89.     Дрейс Юрій Олександрович

90.     Казмірук Світлана Володимирівна

91.     Ланцедова Юлія Олександрівна

92.     Гнатюк Сергій Олександрович

 

 

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

93.     Морозова Ольга Ігорівна       

94.     Татар Марина Сергіївна

95.     Жила Семен Сергійович

96.     Каратанов Олександр Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет"

97.     Соцков Вадим Олександрович

98.     Тимошенко Євген Вікторович

99.     Деревягіна Наталія Іванівна

100.          Трегуб Микола Володимирович

 

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

101.Кухар Людмила Олександрівна

102.Нікіфоров Роман Олексійович

 

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорского"

103.Борис Руслан Степанович

104.Лавренко Ярослав Іванович

105.Маркіна Ольга Миколаївна

106.Павловський Олексій Михайлович

107.Васильєв Георгій Степанович

108.Гришко Ігор Анатолійович

109.Івіцький Ігор Ігорович

110.Кисельова Анна Геннадіївна

111.Скулиш Марія Анатоліївна

 

Національний університет "Львівська політехніка"

112.Кулиняк Ігор Ярославович

113.Костів Юрій Михайлович

114.Шпотюк Михайло Володимирович

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України

115.Банний Олександр Олександрович

116.Лакида Іван Петрович

117.Махно Костянтин Іванович

118.Муштрук Михайло Михайлович

119.Наконечна Ольга Володимирівна

120.Строкаль Віта Петрівна

121.Галат Марина Владиславівна

122.Ромасевич Юрій Олександрович

123.Павленко Максим Юрійович

124.Шаванова Катерина Євгенівна

 

Київський національний університет будівництва і архітектури

125.Ластівка Олесь Васильович

 

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

126.Лабарткава Олександр Володимирович

127.Гончарова Наталія Олександрівна

128.Козлов Олексій Валерійович

 

Національний університет харчових технологій

129.Галенко Олег Олександрович

130.Берегова Христина Андріївна

131.Соколовська Ірина Олександрівна

 

Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя

132.Наконечна Марія Миколаївна

 

Одеська державна академія будівництва та архітектури

133.Постернак Олександр Олексійович

 

Одеська національна академія харчових технологій

134.Кузьменко Юлія Яковлівна

135.Хвостенко Катерина Володимирівна

 

Одеський державний екологічний університет

136.Прокоф’єв Олег Мирославович

 

Одеський національний морський університет

137.Бреус Віталій Віталійович

 

Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова

138.Бритавський Євген Вікторович

139.Орловський Богдан Михайлович

140.Чабаненко Олена Анатоліївна

141.Черненко Олександр Сергійович

142.Нестеркіна Марія Володимирівна

 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

143.Тітко Іван Андрійович

 

Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського

144.Ручкіна Маріанна Миколаївна

 

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

145.Блоха Ярослав Євгенійович

146.Кращенко Юрій Петрович

 

Полтавський національний технічний  університет імені Юрія Кондратюка

147.Чичуліна Ксенія Вікторівна

148.Харченко Максим Олександрович

 

Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

149.Рассохін Дмитро Олександрович

 

Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

150.Горічок Ігор Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури"

151.Бабенко Марина Михайлівна

 

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

152.Дєнєжніков Сергій Сергійович

153.Пшеничний Роман Миколайович

 

Сумський державний університет

154.Артюхов Артем Євгенович

155.Кмита Владислава Володимирівна

156.Курбатов Денис Ігорович

157.Кузьменко Ольга Віталіївна

158.Павленко Іван Володимирович

159.Кубатко Олександр Васильович

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

160.Просвірова Ольга Вікторівна

161.Кара Сергій Віталійович

 

Тернопільський національний економічний університет

162.Маршалок Тарас Ярославович

163.Щирба Ірина Маркіянівна

164.Рудан Віталій Ярославович

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

165.Ящик Наталія Романівна

166.Шульга Ірина Мирославівна

 

Тернопільський  національний технічний університет імені Івана Пулюя

167.Дзюра Володимир  Олексійович

168.Рибак Ольга Миколаївна

169.Ясній Олег Петрович

 

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

170.Погодін Артем Ігорович

171.Симканич Олеся Іванівна

172.Філеп Михайло Йосипович

173.Ізай Віталій Юрійович

174.Фізер Максим Михайлович

 

Українська інженерно-педагогічна академія

175.Ярмош Олена Віталіївна

176.Скоркін Антон Олегович

177.Самчук  Володимир Володимирович

178.Фурсова  Тетяна Миколаївна

 

Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

179.Шмичкова Олеся Борисівна

 

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

180.Чучалін Олександр Петрович

181.Кравцова Ірина Віталіївна

182.Олійник Катерина Андріївна

 

Уманський національний університет садівництва

183.Халахур Юлія Леонідівна

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

184.Вотінов Максим Алекович

185.Шевченко Тамара Олександрівна

186.Єсіна Валерія Олександрівна

187.Смірнова Ольга В’ячеславівна

188.Табачніков Сергій Володимирович

 

 

Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва

189.Станкевич Сергій Володимирович

190.Степаненко Тетяна Олександрівна

 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

191.Шевченко Інна Юріївна

 

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

192.Ачкасова Світлана Анатоліївна

 

Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

193.Трубчанінов Микола Анатолійович

 

Харківський національний університет будівництва та архітектури

194.Бабенко Світлана Петрівна

 

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна

195.Гірка Олексій Ігорович

196.Пантелеймонов Антон Віталійович

197.Сегіда Катерина Юріївна

198.Камнєва Ніка Миколаївна

199.Сінна Олена Іванівна

 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

200.Бойко Денис Іванович

201.Грідін Олександр Володимирович

 

Херсонська державна морська академія

202.Сапронов Олександр Олександрович

203.Браїло Микола Володимирович

 

Херсонський національний технічний університет

204.Жосан Ганна Володимирівна

205.Куник Олександра Миколаївна

206.Новіков Всеволод Олександрович

 

Хмельницький національний університет

207.Надопта Тетяна Анатоліївна

208.Лисенко Сергій Миколайович

 

Черкаський державний технологічний університет

209.Бабенко Віра Григорівна

210.Герасименко Інна Володимирівна

 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

211.Карауш Наталія Миколаївна

212.Тараненко Олег Миколайович

213.Баришніков Гліб Володимирович

 

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

214.Лукашів Тарас Олегович

 

Чернігівський національний технологічний університет

215.Дубина Максим Вікторович

216.Степенко Сергій Анатолійович

217.Лисенко Ірина Володимирівна

 

Чорноморський державний університет імені Петра Могили

218.Швед Альона Володимирівна

 

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

219.Симонова Анастасія Андріївна

220.Харламова Олена Володимирівна

 

Дніпродзержинський державний технічний університет

221.Бєлянська Олександра Ростиславівна

222.Іванченко Анна Володимирівна

 

Державний економіко-технологічний університет транспорту

223.Голуб Галина Михайлівна

 

Білоцерківський національний аграрний університет

224.Шаганенко Володимир Сергійович

 

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

225.Білько Денис Іванович

226.Колесник Ірина Сергіївна

 

Сумський національний аграрний університет

227.Лозинська Інна Віталіївна

228.Пономарьова Людмила Миколаївна

229.Бідюк Дмитро Олегович

 

Державний вищий навчальний заклад "Херсонський державний аграрний університет"

230.Лавренко Наталія Миколаївна

 

Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

231.Безус Роман Миколайович

 

Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту

232.Самошкіна Анастасія Владленівна

 

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

233.Демченко Євген Борисович

234.Гордєєва Інна Олександрівна

235.Дорош Андрій Сергійович

236.Божок Наталія Олексіївна

237.           Музикін Михайло Ігорович

 

Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет"

238.Ступак Оксана Юріївна

 

Київський національний торговельно-економічний університет Чернівецький торговельно-економічний інститут

239.Маначинська Юлія Анатоліївна

 

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

240.Волошенюк Дмитро Олександрович

 

 

Львівський державний університет фізичної культури

241.Павлова Юлія Олександрівна

 

Одеський державний аграрний університет

242.Найда Ірина Станіславівна

 

Міністерство охорони здоров'я

 

ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України"

1. Микичак Ярослав Богданович

 

Національний інститут раку

2. Філоненко Катерина Сергіївна

3. Костюк Віктор Юрійович

 

ДУ "Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України"

4. Гончар Юлія Олександрівна

 

Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України

5. Дубовик Костянтин Володимирович

6. Здорик Ірина Федорівна

 

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

7. Дінець Андрій Володимирович

 

ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України"

8. Кравченко Наталія Костянтинівна

9. Потоцька Ольга Юріївна

 

Донецький національний медичний університет імені М.Горького

10. Жаріков Станіслав Олегович

 

Запорізький державний медичний університет

11. Олійник Тетяна Вікторівна

 

Одеський національний медичний університет

12. Мазуренко Ганна Іванівна

 

ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія"

13. Лисанець Юлія Валеріївна

 

Харківський національний медичний університет

14. Кривенко Людмила Станіславівна

15. Мирошниченко Михайло Сергійович

 

ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України"

16. Коваленко Вікторія Анатоліївна

 

ДУ "Український інститут стратегічних досліджень Міністерство охорони здоров'я України"

17. Коваленко Ольга Олександрівна

 

ДВНЗ "Івано-Франківський національний медичний університет"

18. Юрчишин Оксана Іванівна

 

 

Національна академія медичних наук України

 

ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України"

1. Мадич Софія Євгенівна

 

ДУ "Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова"

2. Скачкова Наталія Олександрівна

 

ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України"

3. Стеблій Наталія Миколаївна

 

ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. .Л.В. Громашевського"

4. Говорова Дар'я Володимирівна

 

ДУ "Інститут медицини праці"

5. Гвоздецький Віктор Анатолійович

 

ДУ "Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я.Данилевського НАМН України"

6. Дунаєва Інна Павлівна

 

ДУ "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України"

7. Лебедєва Єлізавета Олегівна

 

ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. Філатова НАМН України"

8. Левицький Іван Михайлович

 

ДУ "Інститут спадкової патології"

9. Ткач Ірина Романівна

 

ДУ "Національний науковий центр радіаційної медицини"

10. Ватліцова Ольга Станіславівна

 

ДУ "Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор'єва НАМН України"

11. Сімбірьова Анна Сергіївна

 

ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків"

12. Волкова Юлія Василівна

 

Національна академія аграрних наук України

 

Інститут агроекології і природокористування

1. Кипоренко Віктор Васильович

 

Інститут біології тварин

2. Сирватка Василь Ярославович

 

Інститут рибного господарства

3. Рудь Юрій Петрович

 

Інститут рослинництва ім. В.Я.Юр’єва

4. Солонечний Павло Миколайович

 

ДУ "Інститут зернових культур"

5. Деркач Катерина Вікторівна

 

Національний науковий центр "Інститут ґрунтознавства і агрохімії імені О.Н.Соколовського"

6. Ревтьє Аліна Вікторівна

 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"

7. Швидя Віктор Олександрович

8. Днесь Віктор Ігорович

 

Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"

9. Столярчук Надія Миколаївна

 

Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення

10. Сліщук Георгій Іванович

11. Доброва Ганна Олександрівна

 

Інститут овочівництва і баштанництва

12. Мозговський Олександр Федорович

 

Національний науковий центр "Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини"

13. Гадзевич Ольга Вікторівна

 

Національна наукова сільськогосподарська бібліотека

14. Грищенко Тетяна Рубілівна

 

Національна академія педагогічних наук України

 

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання

1. Яцишин Анна Володимирівна

 

Інститут педагогіки

2. Васильєва Дарина Володимирівна

 

Інститут соціальної та політичної психології

3. Чаплінська Юлія Сергіївна

 

Інститут обдарованої дитини

4. Міленіна Мілєна Михайлівна

 

Національна академія правових наук України

 

Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування

1. Саннікова Марина Вікторівна

 

Науково-дослідний інститут правового забезпечення інноваційного розвитку

2. Калініченко Альона Іозівна

 

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім. академіка В.В. Сташиса

3. Нетеса Наталія Володимирівна

 

Національна академія правових наук України

4. Гетьман Євген Анатолійович

 

Державне космічне агентство України

 

Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К.Янгеля"

1. Кушніренко Сергій Іванович

2. Рева Вадим Сергійович

 

Національний центр управління та випробувань космічних засобів

3. Мамарєв Віктор Миколайович

 

Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України

1. Шехлович Андріана Михайлівна