Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих вчених, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених 2018

Додаток 2

до Постанови президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від 23 травня 2018 року №3

СПИСОК

молодих вчених, яким призначено стипендії  та подовжено виплату стипендій

Кабінету Міністрів України  для молодих вчених

 

Міністерство освіти і науки України

 

Бердянський державний педагогічний університет

1. Онищенко Сергій Вікторович

 

Вінницький національний аграрний університет

2. Рубаненко Олена Олександрівна

3. Янович Віталій Петрович

 

Вінницький національний технічний університет

4. Петрук Роман Васильович

5. Граняк Валерій Федорович

6. Джеджула В'ячеслав Васильович

7. Михалевський Дмитро Валерійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Донецький національний технічний університет"

8. Лактіонов Іван Сергійович

 

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

9. Усик Віра Іванівна

10. Поліщук Євгенія Анатоліївна

11. Гарафонова Ольга Іванівна

12. Іващенко Алла Іванівна

13. Токар Володимир Володимирович

 

Державний вищий навчальний заклад "Національний гірничий університет"

14. Трегуб Микола Володимирович

15. Деревягіна Наталія Іванівна

16. Лозинський Василь Григорович

17. Саїк Павло Богданович

 

Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

18. Чабак Юлія Геннадіївна

 

Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

19. Воробець Олексій Дмитрович

20. Лущак Олег Володимирович

21. Рачій Богдан Іванович

 

Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

22. Фізер Максим Михайлович

23. Ізай Віталій Юрійович

24. Гончарук-Хомин Мирослав Юрійович

25. Когутич Антон Антонович

26. Малініна Антоніна Олександрівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

27. Кітик Анна Адамівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет"

28. Олійник Максим Олегович

 

Державний вищий навчальний заклад "Придніпровська державна академія будівництва та архітектури"

29. Бабенко Марина Михайлівна

 

Державний вищий навчальний заклад "Херсонський державний аграрний університет"

30. Лавренко Наталія Миколаївна

31. Домарацький Євгеній Олександрович

 

Державний заклад "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

32. Галич Артем Олександрович

 

Державний університет інфраструктури та технологій

33. Фомін Олексій Вікторович

 

Дніпровський державний технічний університет

34. Іванченко Анна Володимирівна

35. Набережна Ольга Олександрівна

36. Єрьоміна Катерина Андріївна

 

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

37. Гвініашвілі Тетяна Зурабівна

38. Маренков Олег Миколайович

39. Сімахова Анастасія Олексіївна

 

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

40. Музикін Михайло Ігорович

41. Божок Наталія Олексіївна

 

Донецький національний університет імені Василя Стуса

42. Жильцова Світлана Віталіївна

 

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

43. Горіна Ганна Олександрівна

 

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

44. Карпенко Ореста Євгенівна

45. Ільницький Василь Іванович

 

Житомирський державний технологічний університет

46. Ткачук Андрій Геннадійович

47. Шиманська Катерина Володимирівна

 

Житомирський державний університет імені Івана Франка

48. Новицький Сергій Вадимович

49. Стельникович Сергій Володимирович

 

Запорізька державна інженерна академія

50. Бєлоконь Каріна Володимирівна

51. Чейлитко Андрій Олександрович

 

Запорізький національний технічний університет

52. Кулагін Дмитро Олександрович

53. Яримбаш Дмитро Сергійович

 

Запорізький національний університет

54. Чопоров Сергій Вікторович

55. Литвиненко Раїса Олександрівна

 

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

56. Опалюк Тетяна Леонідівна

57. Боднарчук Тетяна Леонідівна

 

Київський національний торговельно-економічний університет

58. Пугачевська Катерина Сергіївна

59. Мороз Ірина Олегівна

60. Пасічний Микола Дмитрович

 

Київський національний торговельно-економічний університет Харківський торговельно-економічний інститут

61. Запаренко Ганна Володимирівна

 

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

62. Пономаренко Василь Олександрович

63. Лоза Віталій Миколайович

 

Київський національний університет будівництва і архітектури

64. Маценко Олександра В’ячеславівна

 

Київський національний університет технологій та дизайну

65. Сова Надія Володимирівна

66. Винничук Марія Степанівна

67. Кисіль Світлана Сергіївна

68. Ніфатова Олена Михайлівна

 

Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

69. Малякова Марія Сергіївна

 

Луцький національний технічний університет

70. Пастернак Ярослав Михайлович

71. Пастернак Вікторія Валентинівна

72. Смолич Дарія Валеріївна

 

Львівський національний аграрний університет

73. Пташник Вадим Вікторович

 

Львівський національний університет імені Івана Франка

74. Шийка Ольга Ярославівна

75. Горбенко Юлія Юріївна

76. Гнатенко Христина Павлівна

77. Сенишин Оксана Степанівна

78. Тарнавський Роман Богданович

79. Юркевич Юрій Миколайович

 

Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького

80. Мусій Любов Ярославівна

 

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

81. Комар Микола Миколайович

 

Маріупольський державний університет

82. Трифонова (Рудницька) Ганна Валеріївна

 

Нацiональний технiчний унiверситет "Харківський політехнічний інститут"

83. Зайцев Роман Валентинович

84. Заковоротний Олександр Юрійович

85. Носирєв Олександр Олександрович

 

Національна металургійна академія України

86. Пополов Дмитро Володимирович

87. Синегін Євген Володимирович

 

Національний університет водного господарства та природокористування

88. Волк Павло Павлович

89. Василець Святослав Володимирович

90. Осадча Ольга Олексіївна

91. Приходько Наталія Володимирівна

 

Національний авіаційний університет

92. Гнатюк Сергій Олександрович

93. Гнатюк Віктор Олександрович

94. Гізун Андрій Іванович

95. Корченко Анна Олександрівна

 

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

96. Свириденко Денис Борисович

 

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

97. Скулиш Марія Анатоліївна

98. Кисельова Анна Геннадіївна

99. Івіцький Ігор Ігорович

100. Васильєв Георгій Степанович

101. Веремійчук Юрій Андрійович

102. Солодкий Євген Васильович

103. Трус Інна Миколаївна

104. Шибецький Владислав Юрійович

 

Національний транспортний університет

105. Дудник Олексій Сергійович

106. Шуба Євгеній Васильович

 

Національний університет "Львівська політехніка"

107. Шпотюк Михайло Володимирович

108. Дорошкевич Катерина Олегівна

109. Нічкало Степан Ігорович

 

Національний університет "Острозька академія"

110. Аверкина Марина Федорівна

 

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка

111. Матвійчук Людмила Анатоліївна

 

Національний університет біоресурсів і природокористування України

112. Галат Марина Владиславівна

113. Павленко Максим Юрійович

114. Ромасевич Юрій Олександрович

115. Вороненко Ірина Вікторівна

116. Грищенко Сергій Миколайович

117. Кравченко Ольга Олександрівна

118. Леонова Богдана Ігорівна

119. Савченко Віталій Васильович

 

Національний університет харчових технологій

120. Берегова Христина Андріївна

121. Соколовська Ірина Олександрівна

122. Рачок Віталій Вікторович

 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

123. Тітко Іван Андрійович

 

Одеська державна академія будівництва та архітектури

124. Ажаман Ірина Анатоліївна

125. Луцкін Євген Сергійович

 

Одеська національна академія харчових технологій

126. Кустов Ігор Олександрович

 

Одеський державний екологічний університет

127. Буяджи Василь Володимирович

 

Одеський національний політехнічний університет

128. Нестеркіна Марія Володимирівна

 

Полтавська державна аграрна академія

129. Яснолоб Ілона Олександрівна

 

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

130. Кращенко Юрій Петрович

131. Боловацька Юлія Ігорівна

 

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

132. Харченко Максим Олександрович

133. Чичуліна Ксенія Вікторівна

134. Маслій Олександра Анатоліївна

 

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка

135. Омельяненко Віталій Анатолійович

 

Сумський державний університет

136. Кубатко Олександр Васильович

137. Линдін Микола Сергійович

138. Пластун Олексій Леонідович

 

Сумський національний аграрний університет

139. Бідюк Дмитро Олегович

140. Данько Юрій Іванович

141. Медвідь Вікторія Юріївна

 

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

142. Павлович Ольга Сергіївна

143. Матвійчук Наталія Миколаївна

144. Митко Антоніна Миколаївна

145. Павлов Костянтин Володимирович

 

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

146. Кара Сергій Віталійович

147. Івченко Євген Анатолійович

 

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

148. Ясній Олег Петрович

149. Крупа (Рибак) Ольга Миколаївна

150. Клендій Володимир Миколайович

151. Мариненко Наталія Юріївна

 

Тернопільський національний економічний університет

152. Рудан Віталій Ярославович

153. Щирба Ірина Маркіянівна

154. Борисова Тетяна Михайлівна

 

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

155. Шульга Ірина Мирославівна

156. Боднар Оксана Ігорівна

 

Українська інженерно-педагогічна академія

157. Фурсова Тетяна Миколаївна

158. Шматков Даніїл Ігорович

 

Українська академія друкарства

159. Базилюк Володимир Богданович

160. Бегень Петро Ігорович

 

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

161. Кравченко Оксана Олексіївна

162. Чирва Ольга Григорівна

 

Уманський національний університет садівництва

163. Любич Віталій Володимирович

 

Харківський державний університет харчування та торгівлі

164. Гринченко Наталя Геннадіївна

165. Нестеренко Оксана Олександрівна

 

Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

166. Василішин Станіслав Ігорович

 

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

167. Нікітіна Аліна Вадимівна

 

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

168. Ачкасова Світлана Анатоліївна

 

Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

169. Грідін Олександр Володимирович

170. Мандич Олександра Валеріївна

171. Шуляк Михайло Леонідович

 

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

172. Сінна Олена Іванівна

173. Камнєва Ніка Миколаївна

174. Мінєнков Олексій Олександрович

175. Сегіда Катерина Юріївна

176. Трусова Валерія Михайлівна

 

Харківський національний університет будівництва та архітектури

177. Алейнікова Алевтина Ігорівна

178. Лебедєва Олена Сергіївна

179. Чайка Денис Олегович

 

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

180. Табачніков Сергій Володимирович

181. Смірнова Ольга В’ячеславівна

182. Єсіна Валерія Олександрівна

183. Галкін Андрій Сергійович

184. Рудаченко Ольга Олександрівна

185. Сухонос Марія Костянтинівна

 

Херсонська державна морська академія

186. Богдан Юрій Олександрович

 

Херсонський державний університет

187. Дармостук Валерій Вікторович

 

Херсонський національний технічний університет

188. Новіков Всеволод Олександрович

189. Асаулюк Тетяна Сергіївна

190. Савін Станіслав Юрійович

 

 Центральноукраїнський національний технічний університет

191. Кузик Олександр Володимирович

192. Гриньків Андрій Вікторович

 

Черкаський державний технологічний університет

193. Герасименко Інна Володимирівна

 

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

194. Баришніков Гліб Володимирович

195. Іващенко Віктор Анатолійович

196. Литвин Валентина Анатоліївна

197. Мельниченко Олександр Віталійович

 

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

198. Горохолінська Ірина Володимирівна

199. Карлова Олена Олексіївна

 

Чернігівський національний технологічний університет

200. Лисенко Ірина Володимирівна

 

Міністерство охорони здоров'я України

 

ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія"

1. Лисанець Юлія Валеріївна

2. Мороховець Галина Юріївна

 

ДВНЗ "Івано-Франківський національний медичний університет"

3. Юрчишин Оксана Іванівна

 

ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України"

4. Кравченко Наталія Костянтинівна

 

Донецький національний медичний університет

5. Лівенцова Катерина Валентинівна

 

ДУ "Інститут серця Міністерства охорони здоров’я"

6. Іванюк Наталія Борисівна

 

ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України"

7. Микичак Ярослав Богданович

 

ДУ "Український державний науково-дослідний інститут медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України"

8. Гончар Юлія Олександрівна

 

Запорізький державний медичний університет

9. Ясінський Роман Миколайович

 

Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика

10. Аугунас Сабіна Валеріївна

 

Національний фармацевтичний університет

11. Товчига Ольга Володимирівна

 

Національний інститут раку

12. Філоненко Катерина Сергіївна

13. Костюк Віктор Юрійович

14. Горбач Олександр Ігорович

 

Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця

15. Дінець Андрій Володимирович

 

Український науково-дослідний інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України

16. Дубовик Костянтин Володимирович

 

Харківська медична академія післядипломної освіти

17. Руденко Тетяна Анатоліївна

18. Лісова Євгенія Володимирівна

 

Харківський національний медичний університет

19. Кривенко Людмила Станіславівна

20. Савєльєва Наталія Миколаївна

  

Національна академія медичних наук України

 

ДУ "Інститут гастроентерології НАМН України"

1. Лук'яненко Ольга Юріївна

 

ДУ "Інститут генетичної та регенеративної медицини НАМН України"

2. Горбатюк Оксана Борисівна

 

ДУ "Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України"

3. Стеблій Наталія Миколаївна

 

ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України"

4. Лукашеня Оксана Сергіївна

 

ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім.Л.В.Громашевського НАМН України"

5. Клюс Вікторія Юріївна

 

ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України"

6. Малоштан Андрій Олександрович

 

ДУ "Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова НАМН України"

7. Погоріла Марина Сергіївна

 

ДУ "Інститут медичної радіології ім. С.П. Григор'єва НАМН України"

8. Сімбірьова (Нестеренко) Анна Сергіївна

 

ДУ "Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова"

9. Волощук Олександр Сергійович

 

ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України"

10. Щербакова Олена Олександрівна

 

ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України"

11. Мадич Софія Євгенівна

 

 

ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології  імені О.М. Лук'янової НАМН України"

12. Крат Вікторія Василівна

 

ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"

13. Гайович Ігор Володимирович

 

ДУ "Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України"

14. Меденцева Олена Олександрівна

 

ДУ "Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України"

15. Куц Костянтин Володимирович

 

Національна академія аграрних наук України

 

Інститут ветеринарної медицини

1. Уховський Віталій Вікторович

 

Інститут водних проблем і меліорації НААН

2. Даниленко Юлія Юріївна

 

Інститут зрошувального землеробства

3. Пілярська Олена Олександрівна

 

Інститут олійних культур НААН

4. Алієв Ельчин Бахтияр огли

 

Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр’єва

5. Чернобай Сергій Володимирович

 

Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН

6. Партика Тетяна Володимирівна

 

Державна дослідна станція птахівництва НААН

7. Горбенко Захар Георгійович

 

Державна установа Інститут зернової культури

8. Кравець Сергій Станіславович

9. Гайдаш Олександр Леонідович

 

Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла

10. Федоренко Марина Вікторівна

 

Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"

11. Нечитайло Вероніка Володимирівна

 

Національний науковий центр "Інститут землеробства НААН"

12. Борис Наталія Євгенівна

 

Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"

13. Бригас Олексій Володимирович

 

Національний науковий центр "Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського"

14. Гладкіх Євгенія Юріївна

 

Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення

15. Погребнюк Олена Олександрівна

 

Національна академія педагогічних наук України

 

Інститут інформаційних технологій і засобів навчання

1. Попель Майя Володимирівна

 

Інститут педагогіки

2. Васильєва Дарина Володимирівна

 

Інститут соціальної та політичної психології

3. Чаплінська Юлія Сергіївна

 

Національна академія правових наук України

 

Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності

1. Улітіна Ольга Володимирівна

 

Національна академія правових наук України

2. Гетьман Євген Анатолійович

 

Державне космічне агентство України

 

Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля"

1. Рева Вадим Сергійович

2. Каляпін Михайло Дмитрович

 

Укркоопспілка

Львівський торговельно-економічний університет

1. Марценюк Роман Анатолійович

 

Вищий навчальний заклад Укоопспілки"Полтавський університет економіки і торгівлі"

2. Горобець Олександра Михайлівна

 

Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України

1. Шехлович Андріана Михайлівна