Офіційний веб сайт

Список стипендіатів Національної академії наук України 2010

 

ДОДАТОК № 1

                                   до Постанови №2    

      президії Комітету з Державних премій України

                          в галузі науки і техніки

                         від   28 квітня 2010 року

 

СПИСОК
молодих учених Національної академії наук України,

яким призначені стипендії Президента України для молодих учених

(травень - вересень 2010року)


Відділення математики НАН України

 

Інститут математики НАН України

  1. ІВАНОВА Наталія Миколаївна
  2. САМОЙЛЕНКО Ігор Валерійович
  3. СТАСЮК Сергій Андрійович
  4. ТЕСКО Володимир Анатолійович

 

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

  1. ВАСИЛЬЄВА Наталія Володимирівна
  2. ОЧАКОВСЬКА Оксана Олександрівна

 

Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України

  1. СНІТКО Галина Анатоліївна
  2. РОСТУН Микола Йосипович

 

Відділення інформатики НАН України

 

Інститут кібернетики ім. В.М.Глушкова НАН України

  1. БІЛОУС Максим Володимирович
  2. БИЦЬ Олексій Вікторович
  3. ВОЛОШИН Сергій Володимирович
  4. КНОПОВА Вікторія Павлівна
  5. КОШУЛЬКО Олексій Анатолійович
  6. МЕЛАЩЕНКО Андрій Олегович
  7. НАЗАРЕНКО Євген Володимирович
  8. НОСКОВ Олексій Миколайович
  9. ТЕРНОВ Антон Сергійович
  10. ЧИКРІЙ Кирило Аркадійович
  11. ШАТКОВСЬКИЙ Микола Миколайович

 

Інститут проблем математичних машин і систем НАН України

  1. БРОВЧЕНКО Ігор Олександрович
  2. КОЛОМІЄЦЬ Павло Сергійович

 

Інститут програмних систем НАН України

  1. ІГНАТЕНКО Олексій Петрович
  2. КУДІМ Кузьма Олексійович

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

  1. БЕЛЯК Євген В’ячеславович

 

Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України

  1. ГРИГА Віталій Юрійович
  2. ПИЛИПЧУК Оксана Олегівна

 

Інститут космічних досліджень НАН України та НКА України

  1. ПАРНОВСЬКИЙ Олексій Сергійович
  2. СКАКУН Сергій Васильович
  3. СКОРОХОД Тетяна Владиславівна

 

Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

  1. МІСУНО Іван Семенович
  2. ПОДЛАСОВ Євген Сергійович

 

Інститут проблем штучного інтелекту МОН України та  НАН України

  1. ШУШУРА Олексій Миколайович

 

Відділення механіки НАН України

 

Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України

  1. ТКАЧЕНКО Ярослав Володимирович
  2. ФЕРНАТІ Павло Вікторович
  3. ЯРЕМЧЕНКО Сергій Миколайович

 

Інститут технічної механіки НАН України і НКА України

  1. КЛИК Юлія Анатоліївна
  2. МЕЛАШИЧ Сергій Васильович
  3. ПОД’ЄЛЬНІКОВ Ігор Валерійович

 

Інститут проблем міцності ім. Г.С.Писаренка НАН України

  1. БОГДАН Андрій Васильович
  2. ДАНИЛЬЧУК Євген Леонідович
  3. ЧИЖИК Ганна Василівна

 

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С.Полякова НАН України

  1. БОБРОВ Владислав Борисович
  2. ГОЛОВ Костянтин Сергійович
  3. САМУСЯ Сергій Володимирович
  4. ХМЕЛЕНКО Інна Павлівна

 

Інститут гідромеханіки НАН України

  1. ЗАГУМЕННИЙ Ярослав Вікторович
  2. МАКАРЕНКОВА Анастасія Анатоліївна
  3. СОТНІКОВА Тетяна Анатоліївна

 

Інститут транспортних систем і технологій НАН України

  1. БУРИЛОВА Наталія Валентинівна

Відділення фізики і астрономії НАН України

 

Інститут фізики НАН України

  1. ЄГОРОВ Роман Ігоревич
  2. ПАВЛОВ Ігор Анатолійович
  3. ТИМОФІЄВ Андрій Олександрович
  4. УСКОВА Олена Володимирівна

 

Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова НАН України

  1. ВУЙЧИК Микола В’ячеславович
  2. КУПЧАК Ігор Мирославович
  3. КУЧУК Андріан Володимирович
  4. НІКОЛЕНКО Андрій Сергійович
  5. ШИНКАРЕНКО Володимир Вікторович

 

Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України

  1. БЕКЕНЬОВ Лев Валерійович
  2. ДМІТРІЄВ Сергій Васильович
  3. РЕШЕТНИК Олег Васильович
  4. РУДНИЦЬКА Ірина Іванівна
  5. СЕГІДА Олена Олександрівна
  6. ФІЛАТОВА Віра Сергіївна

 

Інститут теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України

  1. КАПІТАНЧУК Олексій Леонідович
  2. КРАВЧУК Володимир Петрович
  3. РЕБЕШ Анастасія Петрівна

 

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

  1. КОСТОГРИЗ Надія Михайлівна
  2. НИКИТЮК Тетяна Вікторівна

 

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

  1. ДАНИЛЕВИЧ Олександр Геннадійович

 

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України

  1. ГРЕЧНЄВ Олексій Геннадійович
  2. МИРОНЮК Маргарита Вячеславівна
  3. НАСЄДКІН Костянтин Анатолійович
  4. ТЕРЕХОВ Андрій Валерійович
  5. ХРАБУСТОВСЬКИЙ Андрій Володимирович

 

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я.Усикова НАН України

  1. БЄЛОБРОВ Володимир Олександрович
  2. ДУХОПЕЛЬНИКОВ Євген Володимирович
  3. КОВАЛЕНКО Ольга Іванівна
  4. СТЕШЕНКО Сергій Олександрович
  5. ХАРЧЕНКО Ганна Олександрівна

 

Радіоастрономічний інститут НАН України

  1. БАННІКОВА Олена Юріївна
  2. СЕКРЕТАРЬОВ Станіслав Сергійович
  3. ЯРКО Катерина Олегівна

 

Донецький фізико-технічний інститут ім. О.О.Галкіна НАН України

  1. ДВОРНІКОВ Євген Олександрович
  2. ПРОКОФ’ЄВА Оксана Вікторівна

 

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

  1. ВОЛОШИНА Наталія Ігорівна

 

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

  1. ДУДКА Максим Леонідович
  2. ЛІСНИЙ Богдан Михайлович
  3. ПРИТУЛА Орест Олегович

 

Інститут електронної фізики НАН України

  1. ОВЧАРЕНКО Євгеній Вікторович

 

Відділення наук про землю НАН України

 

Інститут геологічних наук НАН України

  1. КЛЮШИНА Ганна-Христина Володимирівна
  2. ФІГУРА Любов Андріївна

 

Науковий центр аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАН України

  1. КОЗЛОВА Ганна Олександрівна

 

Інститут геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

  1. ДУБОВЕНКО Юрій Іванович
  2. МАРЧЕНКО Андрій Вікторович
  3. МИРОНЦОВ Микита Леонідович
  4. КИШМАН-ЛАВАНОВА Тамара Миколаївна
  5. СУМАРУК Тарас Петрович

 

Карпатське відділення Інституту геофізики ім. С.І.Субботіна НАН України

  1. ХИТРЯК Ольга Ігорівна

 

Інститут географії НАН України

  1. ДЯЧЕВСЬКА Любов Петрівна

 

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка НАН України

  1. ДОНСЬКИЙ Микола Олександрович
  2. ЗЛОБІНА Катерина Сергіївна
  3. ПАВЛЮК Олександра Вячеславівна

 

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

  1. БОНДАР Роман Андрійович
  2. ГАЙДУК Тарас Володимирович

 

Морський гідрофізичний  інститут НАН України

  1. АЛЕКСЄЄВ Дмитро Володимирович
  2. КОРИНЕНКО Олександр Євгенович
  3. НОСОВА Ганна Володимирівна

 

Відділення морської геології та осадочного рудоутворення НАН України

  1. ДЕЯК Михайло Антонович
  2. ПАРИШЕВ Олександр Олександрович

 

Відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України

 

Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України

  1. БЕРЕЗОС Володимир Олександрович
  2. БЕРНАЦЬКИЙ Артемій Володимирович
  3. ІГНАТЕНКО Олексій Вікторович
  4. КУНКІН Дмитро Дмитрович
  5. ЛЯПІНА Кіра Володимирівна
  6. МІЛЕНІН Олексій Сергійович
  7. НЕЙЛО Юрій Сергійович
  8. НИКИТЕНКО Юрій Олександрович
  9. ПЕТРУШИНЕЦЬ Лідія Вячеславівна
  10. РЯБЦЕВ Ігор Ігоревич

 

Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України

  1. БРОДНІКОВСЬКИЙ Дмитро Миколайович
  2. БРОДНІКОВСЬКИЙ Єгор Миколайович
  3. ЄВТУШЕНКО Арсеній Іванович
  4. ЄЛІСЄЄВА Олена Миколаївна
  5. КІЗЬ Максим Миколайович
  6. КУЗЬМОВ Андрій Васильович
  7. СИДОРЧУК Олег Миколайович
  8. ТКАЧЕНКО Сергій Васильович
  9. ХАЧАТРЯН Айк Вачаганович

 

Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М.Бакуля НАН України

  1. ГНАТЕНКО Ірина Олександрівна
  2. ЛАЖЕВСЬКА Ольга Вікторівна
  3. НАЗАРЧУК Сергій Миколайович
  4. СМОКВИНА Володимир Віталійович

 

Фізико-технологічний інститут металів і сплавів НАН України

  1. ГЛАДКОВ Андрій Сергійович
  2. КОРОЛЕНКО Дмитро Миколайович
  3. НЕДУЖИЙ Артем Миколайович
  4. РАТУШНЯК Володимир Юрійович

 

Фізико-механічний інститут ім. Г.В.Карпенка НАН України

  1. АРЕНДАР Любомир Анатолійович
  2. ВАРЕЦЬКИЙ Андрій Дмитрович
  3. КРАВЕЦЬ Ігор Богданович
  4. МАРКОВ Андрій Дмитрович
  5. ТРОСТЯНЧИН Андрій Миколайович

 

Державна наукова установа "Науково-технологічний комплекс "Інститут монокристалів" НАН України

  1. БОНДАРЕНКО Яна Анатоліївна
  2. КАЛТАЄВ Халіл Шамсаддин-огли
  3. КОСІНОВА Анна Володимирівна
  4. МАСАЛОВ Андрій Олександрович
  5. ПАРХОМЕНКО Сергій Володимирович

 

Інститут чорної металургії ім. З.І.Некрасова НАН України

  1. БАЮЛ Костянтин Васильович
  2. ТОКМАКОВ Павло Вадимович
  3. ЧУЙКО Ігор Михайлович

 

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

  1. МАЛЮШЕВСЬКА Антоніна Павлівна

 

Інститут термоелектрики НАН України та МОН України

  1. ЛИСЬКО Валентин Валерійович

 

Відділення фізико-технічних проблем енергетики НАН України
 

Інститут технічної теплофізики НАН України

  1. НЕДБАЙЛО Олександр Миколайович
  2. КОНИК Аліна Василівна
  3. СЕРЕБРЯНСЬКИЙ Дмитро Олександрович

 

Інститут проблем машинобудування ім. А.М.Підгорного НАН України

  1. АЛЬОХІНА Світлана Вікторівна
  2. АНДРІЄНКО Катерина Юріївна
  3. МЯГКОХЛІБ Костянтин Борисович
  4. АВРАМЕНКО Андрій Миколайович
  5. ЧУГАЙ Марина Олександрівна
  6. ВАКУЛЕНКО Карина Володимирівна
  7. ЛЯШОК Світлана Вікторівна

 

Інститут електродинаміки НАН України

  1. БЛІНОВ Ігор Вікторович
  2. ГОЛОВАНЬ ІванВасильович
  3. ГЕРАСИМЕНКО Павло Юрійович
  4. ЗАЙЦЕВ Євген Олександрович
  5. СИСАК Роман Михайлович

 

Інститут вугільних енерготехнологій НАН України

  1. БЕЗЦЕННИЙ Ігор Валентинович

 

Інститут газу НАН України

  1. ІВАЧКІН Ярослав Олександрович

 

Інститут загальної енергетики НАН України

  1. МАКСИМЕЦЬ Олена Олександрівна
  2. ГРИГОР΄ЄВ Родіон Віталійович
  3. СТАНИЦІНА Валентина Володимирівна

 

Науково-технічний центр магнетизму технічних об‘єктів НАН України

  1. КРАМЧАНІН Євген Геннадійович

 

Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України

  1. ВИНОГРАДСЬКА Вікторія Дмитрівна

 

Відділення гібридних моделюючих та керуючих систем  в енергетиці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України

  1. РИБНІКОВА Ганна Михайлівна

 

Відділення ядерної фізики та енергетики НАН України

 

Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"  НАН України

  1. БОРИСЕНКО Олександр Олексійович
  2. ВАЩЕНКО Марина Вікторівна
  3. ПЕЛЕТМИНСЬКИЙ Олександр Сергійович
  4. ПРОКОПЕНКО Олексій Володимирович
  5. ТІМЧЕНКО Ірина Сергіївна
  6. УВАРОВ Дмитро Вячеславович
  7. ЧЕРКАСЬКИЙ Віталій Олександрович
  8. ЩЕРБІНІН Віталій Ігорович

 

Інститут ядерних досліджень НАН України

  1. БОРИСОВА Марина Сергіївна
  2. ГРИМАЛО Анна Костянтинівна
  3. КУДОВБЕНКО Валентина Михайлівна
  4. ЛЕВ Сергій Богданович
  5. НЕСТЕРОВ Василь Олександрович
  6. ХУДЕНКО Олександра Олександрівна

 

Інститут прикладної фізики НАН України

  1. КРАМЧЕНКОВ Андрій Борисович
  2. ЛЕБЕДЬ Олександр Анатолійович

 

Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України та МНС України

  1. БОНДАРЕНКО Максим Германович
  2. КИЧАНЬ Наталія Володимирівна

 

 

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

  1. ДОНЕЦЬ Станіслав Євгенович
  2. ЄЛЕЦЬКИХ Іван Володимирович

 

Відділення хімії НАН України

 

Інститут фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України

  1. ЛИСЕНКО НаталіяДмитрівна
  2. КИРІЄНКО Павло Іванович
  3. ШВАЛАГІН ВіталійВасильович

 

Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І.Вернадського НАН України

  1. БОНЬ ВолодимирВасильович
  2. ГОНЧАРЕНКО Сергій Геннадійович
  3. ТКАЧЕНКОАннаВолодимирівна

 

Інститут органічної хімії НАН України

  1. ШАЛІМОВ Олександр Олександрович
  2. ШВИДЕНКО Костянтин Вікторович

 

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

  1. ГУДЗЕНКО НаталіяВасилівна
  2. КОБИЛІНСЬКИЙ СергійМиколайович
  3. ЛЕВЧЕНКО Володимир Володимирович

 

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії ім. Л.М. Литвиненка НАН України

  1. КИСЕЛЬОВ АртемВікторович
  2. ТОЛКУНОВ Валерій Сергійович

 

Інститут колоїдної хімії та хімії води ім. А.В.Думанського НАН України

  1. САВЧЕНКО Ольга Олександрівна
  2. САПРИКІНА Марія Миколаївна
  3. ЮРЛОВА ЛюдмилаЮріївна

 

Фізико-хімічний інститут ім. О.В.Богатського НАН України

  1. КОСТЬ СвітланаСергіївна
  2. ТАРАСЕНКО СвітланаОлександрівна
  3. ШИБІНСЬКА Марина Олегівна

 

Інститут хімії поверхні ім. О.О.Чуйка НАН України

  1. ДУДАРКО Оксана Анатоліївна
  2. РОЇК НадіяВолодимирівна
  3. СТОРОЖУК Людмила Петрівна

 

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

     1.БУГАС РоманВалерійович

     2.ЖИЛА РоманСергійович

     3.КОНДРАТОВ ІванСергійович

 

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

  1. ЗАЙЦЕВА ГаннаОлександрівна
  2. ОЛЕКСІЄНКО Ольга Володимирівна

 

Відділення біохімії, фізіології і молекулярної біології НАН України

 

Інститут біохімії ім. О.В.Палладіна НАН України

  1. ШКРАБАК Олександр Анатолійович
  2. САМОЙЛЕНКО Анатолій Анатолійович
  3. КОВАЛЬ Людмила Миколаївна

 

Інститут фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України

  1. СТЕПАНЮК Андрій Русланович
  2. КОПАЧ Ольга Володимирівна
  3. КУЛИК Вячеслав Борисович

 

Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України

  1. ДАНКЕВИЧ Людмила Анатоліївна
  2. ОЛІШЕВСЬКА Сніжана Вікторівна

 

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

  1. ШКОТОВА Людмила Василівна
  2. ПОТЯГАЙЛО Андрій Любомирович
  3. ЯЦИШИНА Анна Петрівна

 

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України

  1. ЛУК‘ЯНОВА Наталія Юріївна
  2. КАРАМАН Ольга Михайлівна

 

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

  1. БАБІЙЧУК Владислав Георгійович
  2. ВОЛКОВА Наталія Олександрівна
  3. УСТИЧЕНКО Вікторія Дмитрівна

 

Інститут біології клітини НАН України

  1. ПАНЧУК Ростислав Русланович
  2. ДМИТРУК Костянтин Васильович

 

Міжнародний центр молекулярної фізіології НАН України

  1. РОМАНЕНКО Сергій Вячеславович

 

Відділення загальної біології НАН України

 

Інститут ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України

  1. НАДЄІНА Ольга Володимирівна
  2. АРТЕМЕНКО Ольга Анатоліївна
  3. ОПТАСЮК Ольга Михайлівна

 

Інститут зоології ім. І.І.Шмальгаузена НАН України

  1. СЛІВІНСЬКА Катерина Андріївна

 

Інститут гідробіології НАН України

  1. ЖЕЖЕРЯ Владислав Анатолійович
  2. МИРОНЮК Марина Олександрівна

 

Інститут біології південних морів ім. О.О.Ковалевського НАН України

  1. ГОСТЮХІНА Ольга Леонідівна

 

Одеський філіал Інституту біології південних морів ім. О.О.Ковалевського НАН України

  1. ГОНЧАРОВ Олександр Юрійович

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

  1. ГЕРАСИМЕНКО Ірина Михайлівна

 

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

  1. МАМЕНКО Тетяна Павлівна
  2. ВОЛКОГОН Микола Віталійович
  3. МИХАЛКІВ Людмила Миронівна

 

Державна установа "Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України"

  1. ПІРКО Надія Миколаївна
  2. КРАСИЛЕНКО Юлія Андріївна
  3. СПІВАК Світлана Ігорівна

 

Національний ботанічний сад ім. М.М.Гришка НАН України

  1. МАШКОВСЬКА Світлана Петрівна
  2. ГНАТЮК Алла Миколаївна

 

Донецький ботанічний сад НАН України

  1. ІБАТУЛІНА Юлія Валеріївна

 

Державний природознавчий музей НАН України

  1. ОРЛОВ Олег Леонідович
  2. БАКАЄВА Софія Геннадіївна

 

Національний дендрологічний парк "Софіївка"НАН України

  1. ГОРОБЕЦЬ Надія Василівна

 

Відділення економіки НАН України

 

Державна установа "Інститут економіки та прогнозування НАН України"

  1. ВЕНГЕР Віталій Васильович
  2. БОБУХ Ірина Миколаївна
  3. КРИЧЕВСЬКА Тетяна Олександрівна

 

Рада по вивченню продуктивних сил України НАН України

  1. КОВАЛЕНКО Андрій Олексійович
  2. ЖАРОВА Любов Валеріївна
  3. ФАЩЕВСЬКА Ольга Миколаївна
  4. ПИЛИПІВ Віталій Володимирович

 

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

  1. ЖДАНКО Єлизавета Сергіївна

 

Інститут регіональних досліджень НАН України

  1. ЩЕГЛЮК Світлана Дмитрівна

 

Інститут світової економіки і міжнародних відносин НАН України

  1. ЛАКІШИКДмитро Михайлович

 

Інститут економіки промисловості  НАН України

  1. КОТОВ Євген Валерійович

 

Інститут демографії та соціальних дослідженьім. М.В.Птухи НАН України

  1. МАЙДАНІК Ірина Петрівна
  2. ОГАЙ Марина Юріївна

 

Відділення історії, філософії та права НАН України

 

Інститут історії України НАН України

  1. ДМИТРУК Володимир Іванович
  2. ЗЕМА Валерій Євгенович
  3. КРУПИНА Віктор Олександрович

 

Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України

  1. КОВАЛЬЧУК Володимир Миколайович
  2. СИНЯК Іван Леонідович

 

Інститут українознавства ім. І.Крип’якевича НАН України

  1. РУДА Оксана Василівна

 

Інститут археології НАН України

  1. МОГИЛОВ Олександр Дмитрович

 

Інститут сходознавства ім. А.Ю.Кримського НАН України

  1. ПЕТРОВА Юлія Іванівна

 

Інститут політичних і етнонаціональнихдосліджень ім. І.Ф.Кураса НАН України

  1. КОВАЛЕВСЬКИЙ Владислав Олегович
  2. КУЧЕРЕНКО Ірина Миколаївна

 

Інститут філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України

  1. СИМЧИЧ Микола Васильович

 

Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України

  1. ГАВРІЛОВА Наталія Сергіївна
  2. КИСЕЛЬОВ Олег Сергійович

 

Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України

  1. ЧОРНОУС Олександра Володимирівна

 

Національна бібліотека України ім. В.І.Вернадського

  1. УДОВИК Володимир Миколайович

 

Відділення літератури, мови та мистецтвознавства НАН України
 

Інститут літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України

  1. ПОЛІЩУК Олена Борисівна
  2. ОСАДЧА Юлія Володимирівна

 

Інститут мовознавства ім. О.О.Потебні НАН України

  1. СЕЛІГЕЙ Пилип Олександрович

 

Інститут української мови НАН України

  1. ІВАНЕНКО Олександр Володимирович

 

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського НАН України

  1. КОВАЛЬ-ФУЧИЛО Ірина Мирославівна
  2. МИКИТЧУК Сергій Пантелович

 

Інститут народознавства НАН України

  1. ГОРОШКО Леся Миронівна

 

Український мовно-інформаційний фонд НАН України

  1. СИДОРЧУК Надія Миколаївна

 

Наукові установи при Президії НАН України

 

Фізико-технічний навчально-науковий центр НАН України

  1. ЄВТУШИНСЬКИЙ Даніїл Валер’янович
  2. САВЧЕНКО Ганна Анатоліївна