Офіційний веб сайт

Відбулася офіційна церемонія вручення нагород лауреатам Державної премії України в галузі науки і техніки 2015 року.

Відкрив церемонію голова Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, президент Національної академії наук України Борис Євгенович ПАТОН. "Підтримуючи науку сьогодні, ми інвестуємо в майбутнє України. Тому що процвітають ті країни, які засновують свою економіку, своє виробництво на нових знаннях.  А щоб знання з'являлися потрібні вчені. Тільки наука здатна рухати Україну вперед! Науковці – це люди майбутнього!"– відзначив Б.Є.Патон.

Дипломи і нагрудні знаки лауреатам вручив заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Миколайович Павленко.

Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна ГРИНЕВИЧ привітала лауреатів з цією високою  нагородою. "Незважаючи на дуже складні часи наука не втратила свій потенціал, вона може бути конкурентоздатною у світовому просторі, нам її потрібно підтримати. І своєю працею ви демонструєте, зокрема і керівництву держави,  що сьогодні  увага має бути прикута до розвитку науки і технологій, якщо ми хочемо вийти на новий якісний рівень. Дякую Вам за це!"-  відмітила Л.М.Гриневич.