Official website

Secretariat of the Committee of State prizes of Ukraine in science and technology

Заступник голови -

учений секретар Комітету
Стогній Вадим Сергійович
(044)246-73-38
АТС10 59-33

Vadim_Stogny@kdpu-nt.gov.ua

Заступник ученого секретаря Комітету
Жданенко Олена Іванівна

(044)246-78-19
lena_zd@kdpu-nt.gov.ua

Головний бухгалтер Комітету
Тригуб Олена Володимирівна

(044) 246-62-89

 

 

 

Головний спеціаліст Комітету
Бабич Марія Євгенівна

(044)246-62-89

Завідувач сектору комітету
Савченко Алла Вячеславівна

(044)246-63-00

Головний спеціаліст Комітету
Маруня Олена Володимирівна

(044)246-63-00

 

Основні функції та завдання:

 

Секретаріат Комітету забезпечує діяльність Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Секретаріат Комітету у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, положеннями про Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки, про Президію Комітету, про Державну премію України в галузі науки і техніки та про щорічну премію Президента України для молодих вчених.

 

Секретаріат:

1. Розробляє нормативні документи стосовно організації діяльності роботи Комітету та його Секретаріату.

2. Проводить консультації та прийом робіт на здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки та щорічних премій Президента України для молодих вчених.

3. Організовує роботу спеціалізованих секцій Комітету.

4. Готує матеріали і документи до засідання секцій, президії та пленумів Комітету.

5. Організовує своєчасне рецензування, експертний розгляд та громадське обговорення робіт.

6. Готує інформаційні матеріали для Секретаріату Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та засобів масової інформації.

7. Готує проекти Указів Президента України про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки та премій Президента України для молодих вчених.

8. Організовує підготовку та бере участь у проведенні урочистостей із вручення Дипломів і Почесних знаків лауреатам Державних премій України в галузі науки і техніки та Свідоцтв і Почесних знаків лауреатам премії Президента України для молодих вчених.

9. Організовує виплату лауреатам грошової частини Державної премій України в галузі науки і техніки, премій Президента України для молодих вчених. та стипендій Президента України, Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

10. Контролює правильність оформлення та прийом документів, згідно положення про конкурс на здобуття стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих учених. Подає документи для розгляду на засідання Президії Комітету про присудження стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих учених. Щомісячно перераховує їх кожному стипендіату за місцем його основної роботи. Контролює виплату стипендій.