Ви є тут

Особливості росту і розвитку інтродукованих видів дерев’янистих ліан та перспективи їх використання в озелененні м. Києва


Номер роботи - M 76 ПОДАНА

Автори:


 Багацкая О. М. BagackayaO. M.


 

Автор: Багацька О. М., к.с.г.н.

Представлена  Національним університетом біоресурсів і природокористування України

 

Основною метою досліджень є проведення аналізу сучасного стану вертикального озеленення в м. Києві, оцінка успішності адаптації різних видів дерев’янистих ліан за комплексом ознак і визначення перспективних високодекоративних видів дерев’янистих ліан для використання в умовах урбанізованого середовища.

В  роботі наведено результати досліджень біологічних та екологічних властивостей інтродукованих дерев’янистих ліан у м. Києві та вивчено перспективний асортимент рослин. Висвітлено можливості їх використання і   обґрунтувано рекомендації для виробництва щодо застосування перспективних видів дерев’янистих ліан у міському озелененні з врахуванням особливостей функціональних типів насаджень.

Рекомендації щодо використання культивованих дерев’янистих ліан у вертикальному озелененні м. Києва передано для впровадження у Київське комунальне об’єднання зеленого будівництва і експлуатації зелених насаджень міста “Київзеленбуд”.

Кількість публікацій:    5   статей.