Ви є тут

Прогнозування ефективності системного лікування метастатичного раку молочної залози у хворих в менопаузі


Номер роботи - M 29 НАГОРОДЖЕНА

Автори:


 Прогнозирование ефективности системного лечения метастатического рака молочной железы у больных в менопаузеАвтор:АсеевА. И. Forecasting efficiency of metastatic breast cancer systemic therapy in menopausal patientsAuthor: Aseyev O. I.


 

Автор:Асєєв О. І., к.м.н.

 

 Представлена  Дніпропетровською державною медичною академією.

 

Автором запропоновано вірішення  важливої науково-технічної проблеми – виділення комплексу клінічних, інструментальних і лабораторних ознак, який дозволяє, з високим ступенем точності, передказувати ефективність системної хіміо- або гормонотерапії у хворих на гормонзалежний метастатичний рак молочної залози в менопаузі.

Розроблено наукові засади та методологію, яка на основі прогнозування результатів хіміо- або гормонотерапії дозволяє вибрати оптимальний метод системного лікування у хворих на гормонзалежний метастатичний рак молочної залози в менопаузі.

Розроблено і впроваджено оригінальний спосіб визначення  тактики лікування метастатичного раку молочної залози у хворих в менопаузі, який захищений деклараційним патентом України на винахід.

 Автором отримані гранти від Європейського товариства медичних онкологів (2008) та міжнародної організації Susan G. Komen for the Cure® (2010).

Застосування розробленого алгоритму призначення системної  терапії дозволяє значно зменшити вартість лікування у хворих на метастатичний рак молочної залози. За рахунок більш точного підбору оптимального лікування стає можливим досягнення лікувального ефекту з використанням меншої кількості циклів проведення системної терапії.

 

Кількість публікацій:    15 статей,1 патент.