Ви є тут

Сучасні технології в будівництві


Номер роботи - П 3 ДОПУЩЕНА ДО УЧАСТІ

 

Автори:

Менейлюк О.І., Дорофєєв В.С., Лукашенко Л.Е., Олійник Н.В., Москаленко В.І., Петровський А.Ф.

Представлений Міністерством освіти і науки України, висунутий Одеською державною академією будівництва та архітектури

Сучасні технології в будівництві. - Одеса: «Евен», 2009. – 536 с.,  іл.

Загальний тираж підручників складає 500  примірників.

 

Підручник узагальнює досвід участі авторів у реалізації сучасних будівельних проектів, а також викладанні варіативної навчальної дисципліни «Сучасні технології в будівництві» в Одеській державній академії будівництва та архітектури. При роботі над ним враховано досвід підготовки бакалаврів, фахівців і магістрів за допомогою серії навчальних посібників, підготовлених авторами у 2005-2008 роках, та результати обговорення з науково-педагогічними фахівцями у 2008-2009 роках.

У підручнику представлено класифікацію та опис сучасних конструктивно-технологічних рішень і матеріалів для покрівельних, фасадних і підлогових систем, внутрішньої обробки приміщень.

Підручник допомагає розібратися у різноманітності матеріалів і технологій, представлених на будівельному ринку. Відомості про інноваційні технології і матеріали з докладними ілюстраціями дозволяє вивчити їх сучасні особливості.

Підручник може використовуватися студентами усіх форм навчання та освітньо-кваліфікаційних рівнів за напрямками підготовки: «Будівництво» та «Архітектура», слухачами курсів підвищення кваліфікації і перекваліфікації фахівців, аспірантами і викладачами, фахівцями проектних і будівельних організацій.

Громадське обговорення підручника відбулося серпня 2013 року на засіданні Вченої ради Добаської національної академіїї будівництва і архітектури.