Ви є тут

Теоретико –методологічні основи синтезу органічних в’яжучих для отримання довговічних матеріалів для дорожнього будівництва


Номер роботи - M 0

Назва роботи та авторський колектив

 

Ким висунуто роботу

М81

Теоретико –методологічні    основи синтезу органічних в’яжучих для отримання довговічних матеріалів для дорожнього будівництва

 

Беспалов В.Л.

 

Донбаська національна академія будівництва і архітектури

 

 

 

    1 навальний посібник, 54  статей,   5  тез конференцій, 5-ТУ

У роботі  розглянуто комплекс факторів, що характеризують макро-, мезо- та мікроструктури бетонів на різних органічних в’яжучих речовинах. Виконано аналіз взаємозв'язку кількісних співвідношень між матрицею бетонів і структуроутворюючими компонентами. Наведено залежність між структурами і властивостями модифікованих асфальто- і дьогтебетонів.

Отримано асфальтобетони та дьогтебетони із заданими структурами і властивостями унаслідок встановлення кількісних співвідношень між компонентами мікро-, мезо- і макроструктур. Розглянуто процеси, що виникають на межі розділу фаз "бітум-мінеральний матеріал": хемосорбційні процеси; фільтрація бітуму і його компонентів у пори і капіляри мінеральних матеріалів.

Результати досліджень використовуються у навчальному процесі при підготовці фахівців із спеціальності "Автомобільні дороги та аеродроми" та в дорожньо-будівельних організаціях корпорації "Укравтодор" для будівництва нежорстких дорожніх одягів автомобільних доріг.