Офіційний веб сайт

Аудит

п5

Представлено Кіровоградським національним технічним університетом.

 

Автори: Давидов Г.М., Кужельний М.В., Назарова Г.Б., Пугаченко О.Б., ФомінаТ.В., Шалімова Н.С., ШелковніковаО.В.

 

Аудит: 2-ге вид., переробл. і доповн. - К. : Знання, 2009. - 495 с.

 

Загальний тираж підручника складає 1000 примірників.

 

У сучасних умовах розбудови вищої освіти в Україні, входження в загальноєвропейський науковий простір, науково-педагогічний процес має забезпечувати формування у студента комплексне розуміння особливостей розвитку аудиту та аудиторської діяльності, їх місця в системі соціально-економічних відносин та національного фінансового контролю.

Метою створення даного підручника є комплексне викладення теоретичних основ аудиту та аудиторської діяльності, організаційних та методичних положень виконання аудиту та інших аудиторських послуг в умовах застосування Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту. Підручник розрахований на студентів економічних спеціальностей, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, аудиторів-практиків в сфері незалежного та державного аудиту.

Новизна підручника полягає в тому, що вперше розглянуті не лише вимоги Міжнародних стандартів аудиту, а комплексно вимоги Міжнародних стандартів контролю якості, аудиту, огляду, іншого надання впевненості та етики.  Аудит та аудиторська діяльність представлена як комплексна система, що поєднує в собі наступні складові: вид підприємницької діяльності, професія, галузь економічної науки; розкриті організаційні і методичні положення виконання не лише завдань з аудиту, а всього комплексу аудиторських послуг з урахуванням введення поняття «завдання з надання впевненості» та його елементів.

Практична значимість підручника полягає в тому, що запропоновано удосконалені організаційні та методичні підходи до виконання завдань з аудиту окремих об’єктів, які полягають в стандартизованому представленні основних їх елементів та можуть бути використані при розробці рекомендацій з подальшого вдосконалення організаційно-методичних засад практики виконання аудиту, інших видів завдань з надання впевненості, супутніх та інших послуг.

Надіслати коментар

Коментарі

Хорунжак Надія Михайлівна, д.е.н., доц.

Безумовною цінністю підручника є його практична спрямованість. Автори у доступній формі, з урахуванням запитів практики, висвітлили організаційні й методичні основи аудиту. Оскільки якість будь-якого навчального видання доцільно оцінювати за критерієм корисності, слід зазнчити, що представлений підручник цілком заслужено віднесено до переліку найкращих.

Левицька Світлана Олексіївна

Знаю етапи підготовки підручника - практична спрямованість, професійний підхід до обгрунтування проблемних питань організації аудиту, цікавий фактажний матеріал дозволити по праву ввійти в перелік найбільш популярних навчально-практичних видань, що є настільною книгою як для студентв спеціальності "блік і аудит" (облік і оподаткування), так і фахівців-аудиторів. Мої вітання колегам за визнання потужних результатів, активної апробації. УСПІХІВ!!!

Крылов Николай

Очень рад, что нашёл книгу Давыдова "Аудит"
Прям спасла меня при подготовке к экзамену
Доступный выклад материала
Спасибо авторам
Рекомендую всем

Палюга Владислав

Впервые обратился к книге "Аудит" Давыдова около полугода назад, нужно было подготовиться к открытой паре по бух учету
В результате все получилось на отлично, теперь часто заглядываю в книгу
Спасибо авторам!

Наталія Остап'юк, д.е.н., проф.

Приємно гортати навчальний посібник,який підготовлено з урахуванням рівня користувачів: матеріал викладено доступно, з прикладами та в оптимальному обсязі. Важливо, що підручник враховує позиції міжнародних стандартів аудиту з поясненнями відповідно до національних традицій контролю

Бондар Василь

При підготовці до заліку виникли проблеми
Не міг знайти потрібний матеріал
Але все змінилось, коли я знайшов цей підручник
Завдяки авторам у мене все склалось добре
За що дуже вдячний авторам!

Малышев Фёдор

Авторы меня спасли!
Нужно было делать курсовую, но материала не много, книга очень выручила
Спасибо авторам!
Буду рекомендовать друзьям

Оксана Галенко, д.е.н., професор

Підручник корисний як для студентів, викладачів, так і для практикуючих аудиторів. Вцілому, підручник добре структуровано, вдало поєднано теоретичні та практичні питання аудиту. Дякую авторам за величезну роботу!

Олена Петрик, д.е.н., професор, завідувач кафедри аудиту

Підручник насправді заслуговує на увагу та підтримку. Його актуальність, змістовність, професійність підготовки, стиль, відповідність стандартам вищої школи - успішно пройшли випробування часом та підтверджені ефективністю використання у навчальному процесі. Важливо, що його автори мають значний практичний досвід та належний науковий рівень викладення матеріалу.

Єдинак Тетяна Сергіївна, доцент

Шановні автори та Григорію Миколайовичу особисто! Хочу подякувати Вам за таку грунтовну працю, яка, безумовно, дозволить поглибити теоретичні знання та практичні навички з питань аудиту не тільки студентів різних ВНЗ, а й практикуючих аудиторів, викладачів та всіх, хто бажає самостійно ознайомитись з організацією та методикою аудиту в Україні.

Марія Шигун, д.е.н., проф.

Позитивно відзначаючи представлене видання, варто зазначити про вагому роботу авторського колективу, який об'єднав фахівців високого рівня кваліфікації з практичним досвідом роботи у сфері аудиту й аудиторських послуг. У підручнику грунтовно висвітлено як теоретичні засади організації і проведення аудиту й аудиторських послуг, так і практичні особливості, характерні для вітчизняного ринку таких послуг. Підручник дійсно корисний для підготовки майбутніх фахівців у галузі обліку, аудиту й оподаткування.

Коток Юрий

Отличный учебник! Помог в написании реферата по дисциплине "Учёт и аудит". Все очень хорошо изложено и абсолютно понятно для меня, как для студента 3 курса, который только начал изучать данный предмет.
Спасибо всем авторам за то, что смогли так хорошо донести информацию для читателей.
Ваш учебник пользуется большим спросом в моей группе!

Высочин Николай

Данное учебное пособие будет полезно для изучения как студентами, так и практикующими аудиторами. Использование наглядного материала, систематизация и классификация информации, представленной в учебном пособии, позволят студентам получить знания по практическому аудиту в короткие сроки. Демонстрационный материал - содержит ссылки на нормативно-правовые документы, очень полезен и интересен

Вышняк Андрей

Круто
Спасибо авторам за то, что так упростили задачу людям желающим познать аудит
Буду советовать учебник всем знакомым!
Все очень круто изложенно и понятно
Авторы молодцы!

Річна Оксана

Підручник "Аудит"-справжній "скарб" для тих, хто вивчає аудит та аудиторську діяльність!
Для мене, як для починаючого спеціаліста-справжня "знахідка". Завдяки цьому підручнику дізналась для себе багато нового.
Дякую усім авторам за плідну працю над данною книгою.

Вареник Тетяна

Хочу погодитися з усіма позитивними відгуками про цей підручник!
Мені його порекомендував мій одногрупник. З першої ж сторінки дана книга мене зацікавила. Багато нової для мене інформації буду в ній. Книга чітко структурузована, що дає змогу швидко знайти потрібну інформацію!
Дякую кожному з авторів. Впевнена, що праця не пропала марно.

Крамаренко Людмила

Я-аудитор с 15 летним опытом работы. Недавно ко мне на практику пришёл на начинающий специалист в этой сфере. Я ему порекомендовала однозначно учебник "Аудит". Ведь именно в нем все раскрыто четко и доступно для любого читателя!
Спасибо авторам данной книги за материал, что они подготовили!

Доброволянская Марина

Отличный учебник!
Писала курсовую работу с дисциплины "Учёт и аудит". Безумно помогла данная книга. Весь материал очень хорошо написан. Все логично и четко.
Хочу поблагодарить каждого с авторов!
Порекомендовала всем знакомым и даже своему преподавателю.

Егоров Виктор

Добрый день!
Недавно ознакомился с Вашей книгой по совету одного с моих одногруппников! Впечатлила!
Все очень четко и доступно написано! Благодаря этому учебнику открыл для себя очень много новой информации про аудит и аудиторскую деятельность!
Спасибо каждому с автором за этот материал!

Оксана Михайлівна

Дякую всім, хто приклав своє серце до цієї чудової праці) Мені дуже сподобалось те, що в такій фінансовій діяльності як аудит, особливу уваги приділено соціальному аспекту контролю, а саме моральності та етичності, що з моєї точи зору становлять надзвичайно вагому частину якісної аудиторської даяльності, адже саме зараз людство починає розуміти важливість впровадження соціальних аспектів на всіх єтапах нашого життя. Особливо це стосується таких сфер людської діяльності як політика, економіка та соціум.

Максим Вікторович

Новизною цієї книги для мене стало те, що аудиторська діяльність представлена саме у вигляді певної чітко структурованної системи, що функціонує згідно з Міжнародними стандартами аудиту та стандартами аудиту України. Тут показано важливість етичного проведення аудиторської діяльності та важливість гарних людських відносин в будь-якій економічній діяльності. Саме через показ реальної ситуації в системі аудиту, я й почав цікавитись цим видом діяльності. Спасибі же всім авторам за новий досвід і нові відчуття)

Волкобой Карина

Добрый день!
Я учусь в Польше по специальности "Учёт и аудит". Недавно нам задали сравнительный анализ сделать про аудит и аудиторскую деятельность в Украине и в Польше. Пользовалась Вашим учебником. Информация написала очень понятно и доступно.
Спасибо авторам за эту книгу!

Оксана Любомир

Мої вітання всім хто приклав своє серце до цього видатного підручника з величезної літери. Насамперед, слід зауважити, що це не просто підручник з теорією аудиту, а в чомусь Біблія ефективної аудиторської діяльності. Текст викладено на надзвичайно високому рівні, аргументація фактів та використання наукових методів вводять мене в стан надзвичайної гордості та радості за таких працьовитих та наполегливих науковців. Мої щирі вітання всім створювачам цього шедевру. Дякую :-)

Олександр Рябовол

Цікава робата не лише для студентів вищих навчальних закладів, а й для прктикуючих аудиторів з метою покращення власних знань про предмет дослідження та новітніх методик якісних змін в цій досить не легкіх діяльності, адже без надійного та достовірного аудиту не можно побудувати продуктивну економіку в жодній країні світу.

Олексій Павлов

Під час знайомлення з цією книгою я відкрив для себе величезний світ новітніх методик та прийомів застосування аудиторської перевірки на практиці та методики його подальшого розвитку в мешах існуючої ринкової економічної системи нашої дедави і не тільки. Я надзвичайно задоволений, що мені довелось дізнатись такий великий об'єм корисної інформації. Мої щирі овації всім людям, що приклали свої руки для створення цього видатного підручника.

Бондини Арина

Добрый день!
Мне эту книгу порекомендовала знакомая, которая изучает аудит. Все оказалось даже лучше, чем она говорила. Весь материал написан просто и легко и человеку, который только начал изучать этот предмет, все будет понятно.
Теперь и я рекомендую эту книгу всем!
Спасибо каждому из авторов!

Друже Олекса

Розвиток ринкової економіки дає поштовх щодо необхідності даного виду діяльності, адже аудит, як один з елементів контролю є саме тим чинником що дозволяє вчасно виправляти помилки і запобігати шахрайству в будь-якій організації. Як же правильно застосовувати та використовувати ці механізми підкаже усім нам відома книга. "Ми маємо бути чесними по віднощенню до себе, щоби бути чесними по віднощенню до усього світу" - саме за таким принципом і має працювати сучасні економісти і працівники спеціальності аудит виступають в ролі дотримувачів за виконанням достовірності та чесності ведення підприємства в Українській державі.

Віталій Іванцов

Уряд зацікавлений в інформації, необхідної для розробки економічної політики, включаючи податкові заходи.
Компанії, в яких адміністрація і власники представлені одними і тими ж особами, тобто коли відсутній традиційний для великих компаній конфлікт інтересів, проводять аудит тому, що це забезпечує їм цілий ряд переваг, про які саме - ви зможете дізнатись в процесі ознайомлення з цією чудовою працею вітчизняних майстрів економіки та педагогіки України.

Патріот України

В умовах ринку підприємства, кредитні установи, інші господарюючі суб'єкти вступають у договірні відносини по використанню майна, коштів, проведення комерційних операцій та інвестицій. Довіра в таких відносинах повинна підкріплюватися можливістю для всіх учасників угод одержувати і використовувати фінансову інформацію. На аудиторів же лягає величезна відповідальність за контроль в цій сфері діяння і саме від їх рішень буде залежати в якій країні ми будемо жити і на який шлях розвитку ми будемо ставати і ця праця, як ніхто інша діє чітки рекомендації по таким важливим і водночас складним процесам.

Ганна Миргородська

В Україні поняття аудит існує не так давно, і про виникнення аудиту як цілісної системи можна говорити лише з 1993 року з прийняттям закону “Про аудиторську діяльність”. Наявність достовірної інформації дозволяє підвищити ефективність функціонування ринку капіталу і дає можливість оцінювати і прогнозувати наслідки різних економічних рішень. Проведення аудиторської перевірки навіть у тих випадках, коли вона не є обов'язковою, поза сумнівом, має важливе значення, адже виявлення певних помилок у фінансовій звітності дозволить керівництву вчасно усунути їх. Саме в цій книзі на високому рівні відбувається розвиток думки про необхідність аудиторської діяльності та державній зацікавленості якістю проведення цієї операції та усіх рівнях вітчизняної економіки.

Залишити новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Для запобігання від спаму, щоб залишити коментар введіть будь ласка символи,які зображені нижче. Дякуємо за розуміня.