Офіційний веб сайт

Динаміка особових імен Центральної Донеччини (кінець ХІХ – початок ХХІ ст.)

м59

Автор: Буга Т.В., к.ф.н.

Представлена Донецьким національним університетом.

Метою запропонованої праці є вивчення динаміки 317 чоловічих (88209 ім’явжитків) і 351 жіночого (81387 ім’явжитків) імені, що було надано в українських родинах, а також 447 чоловічих (11351 ім’явжиток) і 492 жіночих (14718 ім’явжитків) імен – в українсько-мішаних сім’ях сіл Центральної Донеччини.

Вперше в науковій літературі проведено кількісний і якісний аналіз сільського антропонімікону з 1890-х по 2000- і роки та встановлено особливості різних типів українсько-мішаного іменника порівняно з українським.

Практична цінність роботи полягає в можливості використання її положень і результатів у практиці викладання лексикології, ономастики, соціолінгвістики, етнолінгвістики, лінгвокраєзнавства у вищих навчальних закладах; для найменування новонароджених, укладання повного словника особових імен, довідників, навчальних посібників, атласів тощо

Кількість публікацій: 18, в т.ч. монографія, 17 статей.

Надіслати коментар

Коментарі

google apps login

There are various other programs determined by the same means of generating money through links but this kit is exclusive in its own way.
If Yahoo Plus 1 should be to Facebook's "Like", then Google Plus itself is to Facebook itself; that is Google's answer to the myspace or facebook.
Well I suppose that I will need to answer it for you
personally then.

Залишити новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Для запобігання від спаму, щоб залишити коментар введіть будь ласка символи,які зображені нижче. Дякуємо за розуміня.