Офіційний веб сайт

Організаційно-економічний механізм державного регулювання розвитку регіонів: теорія та практика

м78

Організаційно-економічний механізм державного регулювання розвитку регіонів: теорія та практика

Автор: Курмаєв П.Ю., д.е.н.

Представлена Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини

Досліджено теоретико-методологічні, методичні та науково-практичні аспекти реалізації процесу регулювання соціально-економічного розвитку на регіональному рівні.

Обґрунтовано сутність організаційно-економічного механізму регулювання розвитку регіонів. Запропоновано та обґрунтовано інноваційно-відтворювальний підхід до регулювання економічного розвитку на регіональному рівні.

Визначено основні елементи механізму підвищення ефективності функціонування регіонального інноваційного комплексу, удосконалено методичні підходи до оцінки соціально-економічного розвитку регіону. Розроблено методологічні положення до формування моделі державного регулювання соціального розвитку на регіональному рівні. Обґрунтовано методичні підходи та практичні заходи до побудови системи інформаційно-аналітичного забезпечення регулювання соціально-економічного розвитку на регіональному рівні на основі функціональної моделі. Розроблено методику формування моделі електронного урядування на регіональному рівні інформаційно-дозвільного типу. Пропозиції та рекомендації автора можуть бути використані у роботі органів державної влади та управління.

Кількість публікацій:91,  в т.ч.  за темою роботи – 55, з них:  одноосібна монографія, 7 колективних монографій, 31 – стаття у фахових виданнях з переліку МОНУ, 6 – статей у зарубіжних фахових виданнях, 10  тез доповідей.

Надіслати коментар

Коментарі

Гість

Тема циклу наукових праць, враховуючи сучасну ситуацію в Україні, є цікавою.
Сподіваюсь, що в роботі сформульовані пропозиції щодо мінімізації існуючих загроз національній безпеці, підвищення ефективності державного регулювання. Матеріал дослідження достатньо висвітлений у періодичних вітчизняних та зарубіжних фахових виданнях.

Курмаєв П.Ю.

Дякую за коментар.

Гість

Актуальна тема.
Цікава розробка інноваційно-відтворювального підходу, результат-орієнтованої моделі державного регулювання соціального розвитку на регіональному рівні.
Щодо публікацій. Добрий доробок. Понад 70 наукових праць.

Гість

Вразила кількість публікацій у фахових зарубіжних виданнях, Google Scholar показав, що це лише "Вектор науки" Тольятінського універститету(((

Курмаєв П.Ю.

Доброго вечора
Дякую за Ваш коментар, на жаль він анонімний, тому я не можу звернутися до Вас за ім'ям та по-батькові.

Дуже шкода, що Ви побачили лише "Вектор науки" Тольятінського універститету.

Я систематично публікуюсь у Nauki Ekonomiczne (PWSZ w Płock, ISSN 1644-888X), European Researcher (ISSN 2219-8229) та інших зарубіжних періодичних фахових виданнях.

З повагою, Курмаєв П.Ю.

Залишити новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Для запобігання від спаму, щоб залишити коментар введіть будь ласка символи,які зображені нижче. Дякуємо за розуміня.