Офіційний веб сайт

Створення та впровадження в експлуатацію сімейства цивільних важких транспортних літаків Ан-124-100М, Ан-124-100-150, Ан-124-100М-150

р46

Автори:

Габрук Г.І., Двейрін О.З, Добровольський М.К., Ермохін І.Г., Лагуткін О.М.,

Місан Л.Г., Панченко О.М., Рудюк Г.І., Стефанишин М.І.,Сурмач О.О.

 

Представлена Державним підприємством "АНТОНОВ".

 

Створено сімейство важких транспортних літаків Ан-124-100М, Ан-124-100-150, Ан-124-100М-150 з унікальними транспортними характеристиками, спроможних перевозити надважкі і габаритні вантажі, в тому числі вантажі вагою до 150т в усі регіони планети.

Збільшено проектні ресурси і терміни служби літаків, виконано посилення фюзеляжу, вдосконалена конструкція гондол і системи гальмування коліс, підвищена відмовобезпека системи випуску і прибирання механізації крила. Модернізовано пілотажно-навігаційний комплекс, системи відображення інформації і сигналізації відхилення від заданого ешелону. Встановлено ряд нових систем попередження зіткнення літаків у повітрі, раннього попередження наближення землі, супутникової системи навігації тощо.

Поява на ринку вантажоперевезень літаків сімейства стало етапним для світової авіації й сформувало новий сегмент ринку – перевезення переважно великогабаритних і надважких унікальних вантажів, які не можуть бути доставлені на великі відстані й за короткий термін жодним іншим видом транспорту.

Експлуатація літаків сімейства підтвердила високу надійність роботи систем літаків при здійсненні перевезень у всіх географічних широтах, вдень і вночі, у простих і складних метеорологічних умовах.

Загальний економічний ефект від застосування нових літаків склав понад 1,3 млрд. доларів США.

Офіційне громадське обговорення роботи відбудеться у Національному  аеіаційному унівеситеті 14 вересня 2010 року о 15.00, 1 корпус, конференц- зал.