Ви є тут

Обґрунтування, розробка та синтез інноваційної екосистеми робототехніки України на базі лабораторії FabLab MiRONAFT


Номер роботи - M 32 НАГОРОДЖЕНА

Представлено Інститутом прикладних систем управління Національної академії наук України.

Автори:
ЄГОРОВ Віктор Богданович - доктор технічних наук, виконуючий обов’язків заступника директора з науки Інституту прикладних систем управління НАН України.

Автором перше обґрунтована та розроблена концепція гарантування високого рівня якості показників продуктивності сучасних комплексів виробництва шляхом інтеграції автоматичних пробовідбірників в уніфіковані отвори дискретного контролю якості відбором проб для лабораторного аналізу.

 Вперше обґрунтовано та розроблено метод контролю параметрів технологічних процесів виробництва біополімерів із застосуванням додаткового каналу інформації для систем автоматичного управління технологічним процесом через візуальний контроль паттерну готового продукту спеціалізованою відеокамерою технічного зору.

Вперше обґрунтовано та розроблено метод контролю параметрів технологічного процесу змішування сипучих речовин із застосуванням додаткового каналу інформації для систем автоматичного управління технологічним процесом змішування шляхом використання інформації про рівномірність динамічних характеристик навантаження на окремих робочих органах змішувача.

Обґрунтовано та розроблено новий критерій оптимальності для параметричної оптимізації систем автоматичного управління технологічними процесами задля забезпечення діагностування та надійності роботи автоматичної системи керування.

На основі цих інновацій запропоновано новий підхід до організації інноваційних екосистем, як живих соціальних структур, з поглибленими типами фізичного прототипування, як невід’ємного етапу тестування інновації. Розроблені моделі і підходи інтегровані в роботу лабораторії прототипування «FabLab MiRONAFT».

Використання розроблених автором методів сприятиме оптимізації роботи науково-освітньої сфери, як одного з найбільших бенефіціарів трансферу технологій, та поглибленій інтеграції вивчення робототехніки на всіх освітніх рівнях, що в свою чергу призведе до розвитку цієї галузі в Україні та підвищенню рівня автоматизації вітчизняної промисловості.

Загальна кількість посилань на публікації авторів/h-індекс за останні 5 років

ЄГОРОВ Віктор: Scopus 1/1, Google Scholar 81/2

Кількість публікацій: одноосібна монографія, колективна монографія, 4 статті в журналах, включених до категорії "А" (у т.ч. 4 - у зарубіжних виданнях), 19 статей у журналах, включених до категорії "Б", 3 тези доповідей. Загальна кількість посилань на публікації авторів/h-індекс за роботою згідно з базами даних складає відповідно: Scopus 1/1, Google Scholar 81/2.

Коментарі