You are here

Discussion

До 100-річчя наукової стоматології та щелепно-лицевої хірургії в Україні

З нагоди 100-річчя наукової стоматології та щелепно-лицевої хірургії в Україні відбувся ряд визначних подій, які сколихнули громадськість. Одним із таких заходів став VI з’їзд Української асоціації черепнощелепно-лицевих хірургів, присвячений 100-ччю кафедри хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця. З’їзд – спілкування науковців, однодумців, обмін думками, був присвячений доповідям, які викликали неабиякий інтерес у наукової спільноти.

Міжнародне підтвердження рівня українських наукових розробок

Платформа RadICS (Радікс) є третім поколінням набору модулей, яка розродлена пза участі деяких авторів роботи "Забезпечення функціональної безпеки критичних інформаційно-керуючих систем" ( р10). иконаних з використанням технології програмовної логіки (FPGA). На базі таких платформ побудовано і впроваджено на атомних станціях України та інших країн (Болгарія, Бразилія, Аргентина та інш) понад 60 інформаційно-керуючих систем, важливих для безпеки АЕС.

Платформа RadICS з різними наборами модулів послідовно отримала міжнародні сертифікати від різних аудиторських компаній.

Обговорення досягнень вітчизняної стоматологічної науки

Обговорення досягнень вітчизняної стоматологічної науки до Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку
10 листопада, до Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку, відбулось обговорення сучасних наукових технологій збереження здоров’я порожнини рота в програмі «Медексперт» на телеканалі «Прямий».
В дискусії прийняли участь член-кореспондент НАМН України професор Маланчук В.О., професор ДУ «Інституту стоматології та щелепно-лицевої хіругії НАМН України» Дєньга О.В., професор НМАПО імені П.Л.Шупика Мазур І.П.

XX Національний конгрес кардіологів України

У роботі XX Національного конгресу кардіологів України взяли участь близько 3800 українських лікарів та науковців, фахівці з Німеччини, Литви, Польщі, Великої Британії, Білорусі , серед них і представники авторського колективу роботи "Попередження кардіо-церебральних ускладнень та раптової смерті ".

Презентація

 

Дискусія з конференції органічної та біоорганічної хімії

Передача луцького ТБ Аверс, яка була присвячена конференції з органічної та біоорганічної хімії, в якій брали участь два члени авторського колективу роботи Р18 (Високоселективні методи синтезу гетероциклічних сполук, компонентів функціональних матеріалів та створення нових лікарських засобів)