Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих вчених, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених 2018

Додаток 2

до Постанови президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від 05 листопада 2018 року №7

СПИСОК

молодих вчених, яким призначено стипендії  та подовжено виплату стипендій

Кабінету Міністрів України  для молодих вчених

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 Білоцерківський національний аграрний університет

1. Балацький Юрій Олександрович

 Бердянський державний педагогічний університет

2. Онищенко Сергій Вікторович

3. Цибуляк Наталя Юріївна

 Вінницький національний аграрний університет

4. Рубаненко Олена Олександрівна

5. Янович Віталій Петрович

6. Климчук Альона Олегівна

7. Луцяк Віталій Васильович

 Вінницький національний технічний університет

8. Граняк Валерій Федорович

9. Джеджула В'ячеслав Васильович

10. Михалевський Дмитро Валерійович

11. Васілевський Олександр Миколайович

12. Мокін Олександр Борисович

13. Слабкий Андрій Валентинович

 Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет"

14. Стьопкін Андрій Вікторович

 Державний вищий навчальний заклад "Донецький національний технічний університет"

15. Лактіонов Іван Сергійович

 Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

16. Гарафонова Ольга Іванівна

17. Іващенко Алла Іванівна

18. Токар Володимир Володимирович

19. Яценко Ольга Миколаївна

 Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет"

20. Козакевич Ігор Аркадійович

21. Тронь Віталій Валерійович

22. Ткачук Вікторія Василівна

 Державний вищий навчальний заклад "Приазовський державний технічний університет"

23. Чабак Юлія Геннадіївна

24. Лаврова Олена Володимирівна

25. Поднебенна Світлана Костянтинівна

 Державний вищий навчальний заклад "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника"

26. Воробець Олексій Дмитрович

27. Лущак Олег Володимирович

28. Рачій Богдан Іванович

29. Василишин Тарас Васильович

 Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

30. Гончарук-Хомин Мирослав Юрійович

31. Когутич Антон Антонович

32. Малініна Антоніна Олександрівна

33. Девіняк Олег Теодозійович

34. Делеган-Кокайко Світлана Василівна

 Державний вищий навчальний заклад "Український державний хіміко-технологічний університет"

35. Кітик Анна Адамівна

36. Варениченко Світлана Анатоліївна

37. Скиба Маргарита Іванівна

 Державний вищий навчальний заклад "Херсонський державний аграрний університет"

38. Домарацький Євгеній Олександрович

39. Карташова Ольга Григорівна

 Державний заклад "Луганський національний університет імені Тараса Шевченка"

40. Галич Артем Олександрович

41. Манько Альона Миколаївна

 Державний університет інфраструктури та технологій

42. Фомін Олексій Вікторович

43. Голуб Галина Михайлівна

 Дніпровський державний аграрно-економічний університет

44. Миколенко Світлана Юріївна

 Дніпровський державний технічний університет

45. Набережна Ольга Олександрівна

46. Єрьоміна Катерина Андріївна

47. Томіна Анна-Марія Вадимівна

48. Часов Дмитро Павлович

 Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

49. Гвініашвілі Тетяна Зурабівна

50. Маренков Олег Миколайович

51. Сімахова Анастасія Олексіївна

 Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна

52. Авраменко Світлана Ігорівна

53. Саблін Олег Ігорович

 Донецький національний університет імені Василя Стуса

54. Марійчак Олександра Юріївна

 Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського

55. Горіна Ганна Олександрівна

56. Слободянюк Наталя Олександрівна

 Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

57. Ільницький Василь Іванович

 Житомирський державний технологічний університет

58. Ткачук Андрій Геннадійович

59. Шиманська Катерина Володимирівна

60. Полчанов Андрій Юрійович

 Житомирський державний університет імені Івана Франка

61. Стельникович Сергій Володимирович

 Житомирський національний агроекологічний університет

62. Федонюк Тетяна Павлівна

 Запорізька державна інженерна академія

63. Бєлоконь Каріна Володимирівна

64. Чейлитко Андрій Олександрович

65. Юхименко Артем Ігорович

 Запорізький національний технічний університет

66. Кулагін Дмитро Олександрович

67. Яримбаш Дмитро Сергійович

68. Кириченко Юрій Вікторович

69. Петрищев Артем Станіславович

 Запорізький національний університет

70. Литвиненко Раїса Олександрівна

71. Шарая Анна Анатоліївна

 Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

72. Опалюк Тетяна Леонідівна

73. Боднарчук Тетяна Леонідівна

74. Боднар Аліна Олександрівна

 Київський національний торговельно-економічний університет

75. Мороз Ірина Олегівна

76. Пасічний Микола Дмитрович

 Київський національний торговельно-економічний університет Харківський торговельно-економічний інститут

77. Запаренко Ганна Володимирівна

 Київський національний університет імені Тараса Шевченка

78. Меньшов Олександр Ігорович

79. Солдаткін Олександр Олексійович

 Київський національний університет будівництва і архітектури

80. Маценко Олександра В’ячеславівна

81. Киричок Володимир Іванович

 Київський національний університет технологій та дизайну

82. Винничук Марія Степанівна

83. Кисіль Світлана Сергіївна

84. Ніфатова Олена Михайлівна

85. Ганущак-Єфіменко Людмила Михайлівна

86. Новак Дмитро Сергійович

87. Рубанка Алла Іванівна

 Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського

88. Малякова Марія Сергіївна

89. Ченчевой Володимир Віталійович

90. Шлик Сергій Вікторович

 Луцький національний технічний університет

91. Пастернак Вікторія Валентинівна

92. Смолич Дарія Валеріївна

93. Лорві Ірина Федорівна

94. Поліщук Микола Миколайович

 Львівський національний аграрний університет

95. Пташник Вадим Вікторович

96. Бойко Віталій Володимирович

 Львівський національний університет імені Івана Франка

97. Гнатенко Христина Павлівна

98. Сенишин Оксана Степанівна

99. Тарнавський Роман Богданович

100. Юркевич Юрій Миколайович

101. Начичко Віктор Олексійович

102. Сабадашка Марія Володимирівна

 Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького

103. Мусій Любов Ярославівна

 Льотна академія Національного авіаційного університету

104. Кузьменко Ольга Степанівна

 Міжнародний науково-навчальний центр інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

105. Комар Микола Миколайович

 Маріупольський державний університет

106. Смирнова Марія Сергіївна

107. Трофименко Анастасія Вікторівна

 Нацiональний технiчний унiверситет "Харківський полiтехнічний інститут"

108. Заковоротний Олександр Юрійович

109. Носирєв Олександр Олександрович

110. Кожушко Андрій Павлович

 Національна металургійна академія України

111. Синегін Євген Володимирович

 Національний університет водного господарства та природокористування

112. Василець Святослав Володимирович

113. Осадча Ольга Олексіївна

114. Приходько Наталія Володимирівна

115. Степасюк Юрій Олександрович

 Національний авіаційний університет

116. Гнатюк Віктор Олександрович

117. Гізун Андрій Іванович

118. Корченко Анна Олександрівна

 Національний аерокосмічний університет імені М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

119. Жила Семен Сергійович

120. Кондратьєв Андрій Валерійович

121. Павліков Володимир Володимирович

122. Середа Владислав Олександрович

 Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

123. Свириденко Денис Борисович

 Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського"

124. Веремійчук Юрій Андрійович

125. Солодкий Євген Васильович

126. Трус Інна Миколаївна

127. Шибецький Владислав Юрійович

128. Білоус Інна Юріївна

129. Васильєв Георгій Степанович

130. Владимирський Ігор Анатолійович

131. Івіцький Ігор Ігорович

132. Палійчук Лілія Сергіївна

 Національний транспортний університет

133. Дудник Олексій Сергійович

134. Шуба Євгеній Васильович

 Національний університет "Львівська політехніка"

135. Дорошкевич Катерина Олегівна

136. Нічкало Степан Ігорович

137. Балабан Оксана Василівна

138. Гумінілович Руслана Ростиславівна

139. Ізонін Іван Вікторович

140. Савчин Ігор Романович

141. Опірський Іван Романович

142. Яковів (Ференс) Марія Василівна

Національний університет "Острозька академія"

143. Аверкина Марина Федорівна

 Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка

144. Матвійчук Людмила Анатоліївна

Національний університет біоресурсів і природокористування України

145. Вороненко Ірина Вікторівна

146. Грищенко Сергій Миколайович

147. Кравченко Ольга Олександрівна

148. Леонова Богдана Ігорівна

149. Савченко Віталій Васильович

150. Білоус Світлана Юріївна

151. Гальчинська Юлія Миколаївна

152. Лещенко Олександра Юріївна

153. Мельник Олексій Олегович

154. Рудень Денис Миколайович

155. Тітова Людмила Леонідівна

Національний університет кораблебудування імені Адмірала Макарова

156. Бобров Максим Миколайович

157. Проскурін Аркадій Юрійович

 Національний університет харчових технологій

158. Рачок Віталій Вікторович

159. Ключка Лілія Вікторівна

160. Красуля Олена Олександрівна

161. Кузьмик Ульяна Геннадіївна

 Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

162. Тітко Іван Андрійович

 Національним технічним університетом "Дніпровська політехніка"

163. Лозинський Василь Григорович

164. Саїк Павло Богданович

165. Петльований Михайло Володимирович

166. Шустов Олександр Олександрович

 Одеська державна академія будівництва та архітектури

167. Ажаман Ірина Анатоліївна

168. Луцкін Євген Сергійович

169. Нікіфоров Олексій Леонідович

170. Сьоміна Юлія Анатоліївна

 Одеська національна академія харчових технологій

171. Кустов Ігор Олександрович

 Одеський державний аграрний університет

172. Півень Ольга Тарасівна

 Одеський державний екологічний університет

173. Буяджи Василь Володимирович

 Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д.Ушинського

174. Балакірєва Вікторія Анатоліївна

 Подільський державний аграрно-технічний університет

175. Горюк Юлія Вікторівна

 Полтавська державна аграрна академія

176. Яснолоб Ілона Олександрівна

 Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

177. Боловацька Юлія Ігорівна

178. Блоха Ярослав Євгенійович

 Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка

179. Маслій Олександра Анатоліївна

 Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка

180. Омельяненко Віталій Анатолійович

 Сумський державний університет

181. Линдін Микола Сергійович

182. Пластун Олексій Леонідович

183. Резнік Олег Миколайович

184. Черниш Єлізавета Юріївна

 

 Сумський національний аграрний університет

185. Данько Юрій Іванович

186. Медвідь Вікторія Юріївна

 Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

187. Матвійчук Наталія Миколаївна

188. Митко Антоніна Миколаївна

189. Павлов Костянтин Володимирович

190. Волинець Ірина Григорівна

191. Замуруєва Оксана Валеріївна

 Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

192. Івченко Євген Анатолійович

193. Сєрєбряк Ксеня Ігорівна

 Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя

194. Клендій Володимир Миколайович

195. Мариненко Наталія Юріївна

196. Конончук Олександр Петрович

197. Струтинська Ірина Володимирівна

198. Ясній Володимир Петрович

 Тернопільський національний економічний університет

199. Борисова Тетяна Михайлівна

200. Грубінко Андрій Васильович

201. Лизун Марія Володимирівна

202. Муравський Володимир Васильович

 Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

203. Боднар Оксана Ігорівна

 Українська інженерно-педагогічна академія

204. Шматков Даніїл Ігорович

205. Бондаренко Тетяна Сергіївна

206. Бровко Костянтин Юрійович

 Українська академія друкарства

207. Базилюк Володимир Богданович

208. Бегень Петро Ігорович

209. Терницький Сергій Вікторович

 Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

210. Кравченко Оксана Олексіївна

211. Чирва Ольга Григорівна

 Уманський національний університет садівництва

212. Любич Віталій Володимирович

 Університет митної справи та фінансів

213. Легеза Євген Олександрович

214. Міщенко Дмитро Анатолійович

 Харківський державний університет харчування та торгівлі

215. Гринченко Наталя Геннадіївна

216. Нестеренко Оксана Олександрівна

217. Зубков Сергій Олександрович

218. Касабова Катерина Рубенівна

 Харківський національний аграрний університет імені В.В.Докучаєва

219. Василішин Станіслав Ігорович

 Харківський національний автомобільно-дорожній університет

220. Нікітіна Аліна Вадимівна

221. Роговий Андрій Сергійович

 Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

222. Ачкасова Світлана Анатоліївна

223. Остапенко Вікторія Миколаївна

 Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка

224. Мандич Олександра Валеріївна

225. Шуляк Михайло Леонідович

226. Калінін Євген Іванович

 Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

227. Мінєнков Олексій Олександрович

228. Сегіда Катерина Юріївна

229. Трусова Валерія Михайлівна

230. Сінна Олена Іванівна

231. Вус Катерина Олександрівна

 Харківський національний університет будівництва та архітектури

232. Алейнікова Алевтина Ігорівна

233. Лебедєва Олена Сергіївна

234. Чайка Денис Олегович

235. Аванесова Ніна Едуардівна

 Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

236. Галкін Андрій Сергійович

237. Рудаченко Ольга Олександрівна

238. Сухонос Марія Костянтинівна

239. Галкіна Олена Павлівна

240. Резнік Петро Аркадійович

 Харківський національний університет радіоелектроніки

241. Єременко Олександра Сергіївна

 Херсонська державна морська академія

242. Браїло Микола Володимирович

243. Сапронов Олександр Олександрович

 Херсонський державний університет

244. Дармостук Валерій Вікторович

 Херсонський національний технічний університет

245. Асаулюк Тетяна Сергіївна

246. Савін Станіслав Юрійович

247. Новіков Всеволод Олександрович

248. Новосьолова Олена Сергіївна

 Хмельницький національний університет

249. Мудраков Віталій Вікторович

 Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

250. Іващенко Віктор Анатолійович

251. Литвин Валентина Анатоліївна

252. Мельниченко Олександр Віталійович

253. Білик Вікторія Вікторівна

254. Зачосова Наталія Володимирівна

 Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

255. Горохолінська Ірина Володимирівна

256. Карлова Олена Олексіївна

 Чернігівський національний технологічний університет

257. Хоменко Інна Олександрівна

 Чорноморський національний університет імені Петра Могили

258. Безсонов Євген Миколайович

259. Давиденко Євген Олександрович

260. Сіденко Євген Вікторович

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

 

 ВДНЗУ "Буковинський державний медичний університет"

261. Гараздюк Марта Славівна

262. Грозав Аліна Миколаївна

 ВДНЗУ "Українська медична стоматологічна академія"

263. Мороховець Галина Юріївна

264. Акімов Олег Євгенович

 ДЗ "Дніпропетровська медична академія МОЗ України"

265. Мархонь Наталя Олександрівна

 ДЗ "Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України"

266. Лисун Дмитро Миколайович

 Донецький національний медичний університет

267. Лівенцова Катерина Валентинівна

 ДУ "Інститут серця Міністерства охорони здоров’я"

268. Хартанович Максим Володимирович

 ДУ "Науково-дослідний інститут психіатрії Міністерства охорони здоров’я України"

269. Чепурна Аліна Миколаївна

 ДУ "Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології МОЗ України"

270. Шевченко-Бітенський Костянтин Валерійович

 Запорізький державний медичний університет

271. Ясінський Роман Миколайович

 Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

272. Сліпецький Роман Ростиславович

 Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л.Шупика

273. Аугунас Сабіна Валеріївна

274. Іванюк Наталія Борисівна

 Національний фармацевтичний університет

275. Товчига Ольга Володимирівна

 Національний інститут раку

276. Горбач Олександр Ігорович

 Харківська медична академія післядипломної освіти

277. Руденко Тетяна Анатоліївна

278. Лісова Євгенія Володимирівна

 Харківський національний медичний університет

279. Савєльєва Наталія Миколаївна

280. Шарлай Катерина Юріївна

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 ДУ "Інститут гастроентерології НАМН України"

281. Лук'яненко Ольга Юріївна

 ДУ "Інститут генетичної та регенеративної медицини НАМН України"

282. Горбатюк Оксана Борисівна

 ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України"

283. Лукашеня Оксана Сергіївна

 ДУ "Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського НАМН України"

284. Клюс Вікторія Юріївна

 ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України"

285. Малоштан Андрій Олександрович

 ДУ "Інститут мікробіології та імунології ім.І.І.Мечникова НАМН України"

286. Погоріла Марина Сергіївна

 

ДУ "Інститут медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України"

287. Мельник Наталія Андріївна

 ДУ "Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова"

288. Волощук Олександр Сергійович

 ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченко НАМН України"

289. Цвірінько Ірина Романівна

 ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків НАМН України"

290. Щербакова Олена Олександрівна

 ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекологіїімені академіка О.М. Лук'янової НАМН України"

291. Крат Вікторія Василівна

 ДУ "Інститут спадкової патології НАМН України"

292. Сосніна Катерина Олександрівна

 ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМН України"

293. Гайович Ігор Володимирович

 ДУ "Національний інститут терапії ім. Л.Т. Малої НАМН України"

294. Меденцева Олена Олександрівна

 ДУ "Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України"

295. Куц Костянтин Володимирович

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

 Інститут ветеринарної медицини

296. Уховський Віталій Вікторович

 Інститут водних проблем і меліорації НААН

297. Даниленко Юлія Юріївна

 Інститут зрошувального землеробства

298. Пілярська Олена Олександрівна

 Інститут олійних культур НААН

299. Алієв Ельчин Бахтияр огли

 Інститут рослинництва ім. В.Я.Юр’єва

300. Чернобай Сергій Володимирович

 Інститут сільського господарства Карпатського регіону НААН

301. Партика Тетяна Володимирівна

 Державна дослідна станція птахівництва НААН

302. Горбенко Захар Георгійович

 Державна установа Інститут зернової культури

303. Кравець Сергій Станіславович

304. Гайдаш Олександр Леонідович

 Миронівський інститут пшениці імені В.М. Ремесла

305. Федоренко Марина Вікторівна

 Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки"

306. Нечитайло Вероніка Володимирівна

 Національний науковий центр "Інститут землеробства НААН"

307. Борис Наталія Євгенівна

  Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства"

308. Бригас Олексій Володимирович

 Національний науковий центр "Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського"

309. Гладкіх Євгенія Юріївна

 Селекційно-генетичний інститут - Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення

310. Погребнюк Олена Олександрівна

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

 Інститут інформаційних технологій і засобів навчання

311. Попель Майя Володимирівна

 Інститут педагогіки

312. Надтока Віктор Олександрович

 Інститут соціальної та політичної психології

313. Дворник Марина Сергіївна

 

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРАВОВИХ НАУК УКРАЇНИ

 Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності

314. Улітіна Ольга Володимирівна

 Науково-дослідний інститут державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України

315. Петришин Олег Олександрович

 

 

ДЕРЖАВНЕ КОСМІЧНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ

 Державне підприємство "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К.Янгеля"

316. Каляпін Михайло Дмитрович

 КП СПБ "Арсенал"

317. Добровольська Катерина Володимірівна

 

УКРКООПСПІЛКА

 Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі"

318. Горобець Олександра Михайлівна

 Львівський торговельно-економічний університет

319. Марценюк Романа Анатолійович