Про головне

 • 12 листопада, 2020

  Повідомляємо, що з 30 листопада по 7 грудня 2020 року відбудуться засідання спеціалізованих секцій Комітету з порядком денним "Розгляд робіт і рекомендація на присудження Державної премії України в галузі науки і техніки 2020 року особам за відповідні роботи".

  Засідання відбудуться в приміщенні Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України (4 корпус) за адресою: м. Київ,  вул. Казимира Малевича, 11 (10 поверх, зала засідань Вченої ради).

  Членам секцій, які не будуть присутні на засіданні, буде надано можливість приєднатися до обговорення online. Веб-обговорення буде проведено на платформі "Google Мeet".

  Запрошуємо членів спеціалізованих секцій Комітету взяти участь у обговоренні робіт, які беруть участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України.

  розклад проведення засідань

 • 10 листопада, 2020

  Відбулися громадські обговорення робіт, які приймають участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки 2020 року на засіданнях вчених рад  відповідних організацій, визначених спеціалізованими секціями  Комітету.

  Секретаріат Комітету продовжує приймати відгуки, пропозиції та зауваження щодо змісту  робіт, які беруть участь у конкурсі на здобуття Державних премій та складу колективів виконавців.

  відеопрезентації робіт

 • 06 листопада, 2020

  Комітетом завершено розгляд робіт поданих на здобуття премій Президента України для молодих вчених 2020 року.


  За результатами таємного голосування президія Комітету пропонує присудити 40 премій Президента України для молодих вчених 2020 року.

  Проект указу Президента України про присудження премій Президента України для молодих вчених 2020 року подано в установленому порядку на розгляд Президента України.

  Рішенням президії Комітету призначено стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

 • 24 вересня, 2020

  Завершено перший етап розгляду робіт, які висунуто для участі у конкурсі зі здобуття Державних премій України  в галузі науки і техніки 2020 року.

  Рішенням пленуму Комітету до участі у конкурсі допущено 19 робіт.

 • 07 вересня, 2020

  Завершено перший етап розгляду робіт, які висунуто для участі у конкурсі зі здобуття премій Президента України для молодих вчених 2020 року.

  Рішенням президії Комітету до участі у конкурсі зі здобуття премій Президента України для молодих вчених 2020 року допущено 46 робіт.

  Комітет звертається до наукових та науково-технічних організацій, наукових установ, підприємств, вищих навчальних закладів, учених та спеціалістів, широкої громадськості з проханням узяти участь у обговоренні робіт молодих вчених і повідомити свою думку щодо їх змісту та складу колективів претендентів.