Про головне

 • 16 липня, 2022

  Завершено перший етап розгляду робіт, поданих на здобуття премій Президента України для молодих вчених 2022 року.
  Рішенням президії Комітету до участі у конкурсі зі здобуття премій Президента України для молодих вчених 2022 року допущено 41 роботу.
  Комітет звертається до учених та спеціалістів, широкої громадськості з проханням узяти участь у обговоренні робіт і повідомити свою думку щодо їх змісту та складу колективів претендентів.

 • 04 липня, 2022

  Завершено прийом робіт на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року.

  На здобуття Національної премії України імені Бориса Патона Секретаріатом Комітету прийнято 13 робіт, у тому числі 4 роботи, зміст яких становить державну таємницю.

   Детальніше

  До розгляду у 2022 році прийняті роботи, які пов’язані зі зміцненням обороноздатності і безпеки держави, тому оприлюднення інформації щодо їх змісту  та широкого обговорення на офіційному вебсайті Комітету не буде.

 • 31 тра, 2022

  З 1 червня до 1 липня 2022 року Секретаріат Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки проводить прийом робіт на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року.

  Національна премія України імені Бориса Патона 2022 року присуджується за розроблення і впровадження нової техніки, матеріалів і технологій, нових способів і методів лікування та профілактики захворювань, що відповідають рівню світових досягнень і які безпосередньо сприяють зміцненню обороноздатності і безпеки держави.

  Національна премія України імені Бориса Патона 2022 року може бути присуджена за науково-технічну роботу, що не менш як за один рік до її висунення була упроваджена у виробництво в Україні, практично використовується на підприємствах, прийнята на озброєння.

  Порядок представлення робіт та оформлення документів на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року [PDF]

  Консультації щодо оформлення документів та прийом робіт проводить Секретаріат Комітету. Взаємодія здійснюється електронною поштою olena.zhdanenko@kdpu-nt.gov.ua, komitet@kdpu-nt.gov.ua.

  Для реєстрації роботи необхідно надіслати інформацію на електронну адресу olena.zhdanenko@kdpu-nt.gov.ua

  ДЕТАЛЬНІШЕ

 • 03 тра, 2022

  Закінчено прийом робіт на здобуття премій Президента України для молодих вчених 2022 року.

  Секретаріатом Комітету прийнято до розгляду 51 роботу, в тому числі від організацій, які підпорядковано:

  Міністерству освіти і науки України – 23 роботи,

  Національній академії наук України –16 робіт,

  Національній академії медичних наук України – 4 роботи,

  Національній академії аграрних наук України – 3 роботи,

  Національній академії педагогічній наук України – 1 робота,

  Державній прикордонній службі України – 1 робота,

  Укоопспілці  – 1 робота,

  Приватні наукові установи – 2 роботи.