Ви є тут

Технології для реновації озброєння та військової техніки


Номер роботи - P 12 ПОДАНА

Представлено Дніпровським державним технічним університетом.

Автори:
1. ПЕРЕМІТЬКО Валерій Вікторович – доктор технічних наук, декан Дніпровського державного технічного університету;
2. СЕРЕДА Дмитро Борисович – кандидат технічних наук, доцент Дніпровського державного технічного університету;
3. ШЕЙКІН Сергій Євгенович – доктор технічних наук, завідувач відділу Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України;
4. БАБІНЕЦЬ Анатолій Анатолійович – кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Інституту електрозварюванні ім. Є.О. Патона НАН України;
5. ЛАБУНЕЦЬ Вадим Олександрович – начальник штабу - заступник командира Командування «Схід» ПС ЗСУ, бригадний генерал;
6. ПАНФІЛОВ Андрій Іванович – доктор філософії, директор ТОВ «АПІС ХОЛДИНГ»;
7. ПРИХОДЬКО Олександр Андрійович – заступник директора ТОВ «АПІС ХОЛДИНГ».

Автори розробили загальну методологію та технології реновації озброєння та військової техніки (ОВТ), системи об’єктно-орієнтованих технологій відновлення та реновації різних типів ОВТ.

Модифіковано технології для реновації конкретних ОВТ для груп однорідних виробів ОВТ  та їх складових частин, виробів ОВТ та їх складових частин одного чи кількох видів (типів) з використанням розроблених авторами інноваційних методів дугового зварювання, наплавлення, холодного пластичного деформування (ХПД), самопоширюваного високотемпературного синтезу (СВС) тощо.

Розроблено та впроваджено технології для реновації ОВТ з урахуванням фактичного стану зразків, можливостей відновлення, взаємозамінності та/або відтворення комплектуючих та/або їх модернізації.

Створено технології та лабораторії для вхідного дефектування, глибокого та всебічного діагностування відповідно до характеру ушкоджень (експлуатаційні, бойові чи після тривалого зберігання) від виробу в цілому до окремих вузлів, механізмів, елементів, деталей.

Створено регламенти виробництва, конструкторську документацію, нормативні документи, технічні умови на виготовлення продукції підприємствами ТОВ «АПІС ХОЛДІНГ», маршрутні технологічні карти, технологічні лінійки, методики випробування відновлених та знову створених деталей, вузлів і механізмів, а також зразків ОВТ після реновації.

Аналогів розроблених технологій та системи реновації в Україні немає. Впровадження забезпечує відновлення окремих елементів та реновації в цілому ОВТ з набуттям останніми високих тактико-технічних характеристик після та для умов бойового використання високої інтенсивності.

Фактичний економічний ефект від впровадження результатів роботи складає близько 13 млрд. грн.

Загальна кількість посилань на публікації автора/h-індекс за останні 5 років

1. В.ПЕРЕМІТЬКО: Web of Science – 0/0, Scopus – 13/2, Google Scholar – 46/4

2. Д.СЕРЕДА: Web of Science – 0/0, Scopus – 160/14, Google Scholar – 224/14

3. С.ШЕЙКІН: Web of Science – 46/2, Scopus – 68/4, Google Scholar – 3/1

4. А.БАБІНЕЦЬ: Web of Science – 2/1, Scopus – 5/1, Google Scholar – 145/7

5. В.ЛАБУНЕЦЬ: Web of Science 0/0, Scopu 0/0, Google Scholar 0/0

6. А.ПАНФІЛОВ: Web of Science 0/0, Scopu 0/0, Google Scholar 0/0

7. О.ПРИХОДЬКО: Web of Science 0/0, Scopu 0/0, Google Scholar 0/0

Кількість публікацій: 13 колективних монографій, 78 статей в журналах, включених до категорії «А» (75 – у зарубіжних виданнях), та 114 статей у журналах, включених до категорії «Б». Загальна кількість посилань на публікації авторів/h-індекс за роботою згідно баз даних складає відповідно: Web of Science 48/3, Scopus 243/21, Google Scholar 418/26. Отримано патент на винахід України,18 патентів на корисну модель України, 2 патенти на промисловий зразок.

Коментарі