Офіційний веб сайт

СПИСОК молодих вчених НАН України, яким призначено стипендії та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих вчених 2018

Додаток 1

до Постанови  президії  

Комітету з Державних премій України

в галузі науки і техніки

від 05 листопада 2018 року №7

СПИСОК

молодих вчених НАН України, яким призначено стипендії  та подовжено виплату стипендій Президента України для молодих вчених

 

Інститут математики НАН України

1.Акбергенов Абдивалі Абдигалійович

2. Давидович Василь Васильович

3. Заболотний Ярослав Володимирович

4. Фещенко Богдан Григорович

5. Рябов Георгій Валентинович

Інститут прикладної математики і механіки НАН України

6. Нєсмєлова Ольга Володимирівна

Інститут прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України

7. Прокопишин Ігор Іванович

8. Рабош Роман Васильович

Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України

9. Біла Галина Дмитрівна

10. Будник Віталій Миколайович

11. Гупал Микита Анатолійович

12. Дунаєвський Максим Сергійович

13. Касім Аніса Мохаммадівна

14. Назаренко Євген Володимирович

15. Норкін Богдан Володимирович

16. Островський Олексій Вікторович

17. Сидорук Володимир Антонович

18. Халімендік Валерій Валерійович

19. Хом’як Ольга Миколаївна

20. Чистяков Олексій Валерійович

21. Шило Петро Володимирович

Інститут програмних систем НАН України

22. Стеняшин Андрій Юрійович

Інститут проблем реєстрації інформації НАН України

23. Балагура Ірина Валеріївна

Інститут космічних досліджень НАН України та ДКА України

24. Власов Дмитро Ігорович

25. Колотій Андрій Всеволодович

26. Черемних Сергій Олегович

27. Яйлимов Богдан Ялкапович

МННЦ  інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України

28. Водолазський Євген Валерійович

29. Майданюк Надія Володимирівна

30. Куцяк Олександр Анатолійович

Інститут механіки імені С.П. Тимошенка НАН України

31. Кіпніс Олександр Леонідович

Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України

32. Лапханов Ерік Олександрович

33. Музика Лев Володимирович

34. Первій Богдан Андрійович

35. Шевельова Ганна Михайлівна

Інститут проблем міцності імені Г.С.Писаренка НАН України

36. Бялонович Андрій Володимирович

37. Кабанник Сергій Миколайович

38. Кравчук Роман Васильович

39. Круц Вадим Олексійович

40. Онищенко Євгенія Олександрівна

41. Савченко Кирило Валентинович

Інститут геотехнічної механіки імені М.С. Полякова НАН України

42. Демченко Тетяна Дмитрівна

43. Дудля Катерина Євгеніївна

44. Змієвська Крістіна Олегівна

45. Притула Роман Миколайович

Інститут гідромеханіки НАН України

46. Печук Євгеній Дмитрович

Інститут транспортних систем і технологій НАН України

47. Іванов Володимир Анатолійович

Інститут фізики НАН України

48. Балакін Дмитро Юрійович

49. Куценко Валерія Євгеніївна

50. Микитюк Тарас Володимирович

51. Уклеїн Андрій Володимирович

Інститут фізики напівпровідників імені В.Є Лашкарьова НАН України

52. Гаврилюк Євгеній Олегович

53. Коркішко Роман Михайлович

54. Курчак Анатолій Іванович

55. Поліщук Юлія Олегівна

56. Циканюк Богдан Ігорович

Інститут металофізики імені Г.В.Курдюмова НАН України

57. Бошко Олег Ігорович

58. Ващук Денис Леонідович

59. Гаценко Олександр Сергійович

60. Груб’як Андрій Богданович

61. Наумук Артем Юрійович

62. Хріпта Наталія Ігорівна

Інститут теоретичної фізики імені М.М.Боголюбова НАН України

63. Єршов Костянтин Васильович

64. Савченко Денис Олександрович

65. Рудаковський Антон Володимирович

66. Шаповал Володимир Миколайович

Головна астрономічна обсерваторія НАН України

67. Добричева Дар’я Вікторівна

68. Іщенко Марина Вікторівна

69. Cоболенко Маргарита Олександрівна

Інститут магнетизму НАН України та МОН України

70. Бондаренко Артем Васильович

71. Косогор Анна Олексіївна

Фізико-технічний інститут низьких температур імені Б.І. Вєркіна НАН України

72. Афанасьєв Євгеній Володимирович

73. Бірченко Олександр Петрович

74. Лаптєв Денис Володимирович

75. Легенька Анастасія Олександрівна

76. Михайленко Христина Олексіївна

Інститут радіофізики і електроніки імені О.Я. Усикова НАН України

77. Вакула Артур Сергійович

78. Житнікова Марія Юріївна

79. Ковальов Євген Олександрович

80. Майборода Максим Віталійович

81. Полевой Сергій Юрійович

Радіоастрономічний інститут НАН України

82. Антоненко Юлія Вікторівна

83. Бердіна Людмила Анатоліївна

84. Васильківський Євген Володимирович

Інститут фізики гірничих процесів НАН України

85. Пічка Тетяна Володимирівна

Інститут фізики конденсованих систем НАН України

86. Баліга Василь Ярославович

87. Демчук Тарас Васильович

88. Пальчиков Василь Володимирович

Інститут електронної фізики НАН України

89. Роман Вікторія Іванівна

Інститут геологічних наук НАН України

90. Бондар Галина Михайлівна

91. Ганжа Олена Анатоліївна

92. Глонь Віталій Анатолійович

93. Стародубець Кирило Миколайович

ДУ "НЦ аерокосмічних досліджень Землі Інституту геологічних наук НАНУ"

94. Лубський Микола Сергійович

95. Свіденюк Михайло Олегович

Інститут геофізики імені С.І. Субботіна НАН України

96. Поляченко Євген Броніславович

97. Тополюк Оксана Володимирівна

Карпатське відділення Інституту геофізики імені С.І. Субботіна НАНУ

98. Пиріжок Наталія Богданівна

Інститут географії НАН України

99. Дорошкевич Сергій Петрович

100. Кушнір Анатолій Степанович

101. Покляцький Сергій Анатолійович

Інститут геохімії, мінералогії та рудоутворення імені М.П. Семененка НАНУ

102. Войтюк Юлія Юріївна

103. Карли Захар Вадимович

104. Пономар Віталій Павлович

Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України

105. Кохан Оксана Михайлівна

Інститут електрозварювання імені Є.О. Патона НАН України

106. Веретільник Олександр Віталійович

107. Євдокименко Антон Сергійович

108. Єрмоленко Дмитро Юрійович

109. Зубер Тетяна Олександрівна

110. Колісник Роман Валерійович

111. Лісова (Бредун) Людмила Олександрівна

112. Молтасов Андрій Валерійович

113. М’ясоїд Володимир Володимирович

114. Порохонько Віталій Богданович

Інститут проблем матеріалознавства імені І.М. Францевича НАН України

115. Коваленко Ольга Анатоліївна

116. Корабльов Дмитро Сергійович

117. Марек Ірина Олегівна

118. Миронюк Денис Валерійович

119. Полішко Ігор Олександрович

120. Супрун Оксана Валеріївна

121. Шишкіна Юлія Олександрівна

Інститут надтвердих матеріалів імені В.М. Бакуля НАН України

122. Барвіцький Павло Петрович

123. Євдокимова Ольга В'ячеславівна

124. Ричев Сергій Володимирович

Фізико-технологічний інститут металів та сплавів НАН України

125. Афанасієв Марія Володимирівна

126. Калюжний Павло Борисович

127. Кучеренко Павло Миколайович

128. Мосенцова Людмила Вікторівна

Фізико-механічний інститут імені Г.В. Карпенка НАН України

129. Головей Світлана Анатоліївна

130. Долінська Ірина Ярославівна

131. Лисечко Віктор Олегович

132. Ліснічук Андрій Євгенович

133. Хабурський Ярослав Мирославович

ДНУ "НТК "Інститут монокристалів" НАН України"

134. Бейник Тетяна Геннадієвна

135. Горбачова Тетяна Євгенівна

136. Звягін Євген Миколайович

137. Мурликіна Марина Володимирівна

138. Переймак Віталій Миколайович

139. Таранець Юлія Володимирівна

Інститут імпульсних процесів і технологій НАН України

140. Присташ Микола Сергійович

141. Торпаков Андрій Сергійович

Інститут чорної металургії імені З.І. Некрасова НАН України

142. Голуб Тетяна Сергіївна

143. Голубенко Тетяна Миколаївна

144. Цюпа Наталія Олександрівна

145. Худяков Олександр Юрійович

Інститут термоелектрики НАН України та МОН України

146. Лисько Валентин Валерійович

147. Прибила Андрій Вікторович

Інститут технічної теплофізики НАН України

148. Макаренко Андрій Анатолійович

149. Запорожець Артур Олександрович

150. Іванов Сергій Олександрович

151. Кравчук Олександр Вікторович

Інститут проблем машинобудування іменіА.М. Підгорного НАН України

152. Місюра Сергій Юрійович

153. Успенський Борис Валерійович

154. Баранов Ігор Андрійович

155. Зіпунніков Микола Миколайович

156. Максименко-Шейко Кирило Володимирович

157. Скрицький Микола Олександрович

158. Чугай Андрій Михайлович

Інститут електродинаміки НАН України

159. Герцик Сергій Миколайович

160. Гречко Вячеслав Вадимович

161. Кучанський Владислав Володимирович

162. Танкевич Сергій Євгенович

163. Крищук Роман Сергійович

164. Малахатка Денис Олександрович

Інститут газу НАН України

165. Корольов Владислав Сергійович

166. Сидоренко Микола Андрійович

167. Жайворонок Вячеслав Анатолійович

ДУ "Інститут технічних проблем магнетизму НАН України"

168. Кундіус Катерина Дмитрівна

Інститут проблем безпеки атомних електростанцій НАН України

169. Купріянчук Сергій Володимирович

170. Годун Роман Леонідович

Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"

171. Князєв Роман Романович

172. Кутній Ксенія Володимирівна

173. Леонович Андрій Володимирович

174. Скорик Ольга Олександрівна

175. Старченко Ігор Володимирович

Інститут ядерних досліджень НАН України

176. Касперович Дмитро Васильович

177. Колієв Сергій Миколайович

178. Охріменко Олександр Юрійович

179. Романюк Марія В’ячеславівна

180. Рамазанов Дмитро Миколайович

181. Хомич Ігор Анатолійович

182. Чаплинський Роман Юрійович

183. Черкас Костянтин Андрійович

Інститут прикладної фізики НАН України

184. Дяченко Михайло Михайлович

185. Дрозденко Михайло Олександрович

186. Коломієць Володимир Миколайович

187. Кузнецов Володимир Миколайович

ДУ "Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України"

188. Ковач Валерія Омелянівна;

189. Ярошенко Костянтин Костянтинович

Інститут електрофізики і радіаційних технологій НАН України

190. Колєнов Іван Володимирович

Інститут фізичної хімії імені Л.В. Писаржевського НАН України

191. Філоненко Світлана Миколаївна

192. Бичко Ігор Богданович

193. Ларіна Ольга Вікторівна

Інститут загальної та неорганічної хімії імені В.І. Вернадського НАН України

194. Ходикіна Марія Олегівна

195. Погоренко Юлія Володимирівна

196. Смілик Віталій Олегович

Інститут органічної хімії НАН України

197. Станько Олег Володимирович

198. Цизорик Назар Михайлович

Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України

199. Стрюцький Олександр Васильович

200. Руденчик Тетяна Володимирівна

201. Пурікова Ольга Геннадіївна

Інститут фізико-органічної хімії і вуглехімії імені Л.М. Литвиненка НАНУ

202. Аніщенко Віктор Миколайович

Інститут колоїдної хімії та хімії води імені А.В. Думанського НАН України

203. Димитрюк Тетяна Миколаївна

204. Корнієнко Іван Володимирович

205. Яцик Богдан Петрович

Фізико-хімічний інститут імені О.В. Богатського НАН України

206. Кікоть Леонід Станіславович

207. Шестеренко Євгенія Аркадіївна

208. Фадєєв Євген Миколайович

Інститут хімії поверхні іменіО.О. Чуйка НАН України

209. Сігарьова Надія Володимирівна

210. Гаврилюк Олександр Олександрович

211. Муха Юлія Петрівна

212. Войтко Катерина Василівна

Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України

213. Дерев'янчук Михайло Вікторович

214. Хімач Наталія Юріївна

215. Година Діана Миколаївна

Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України

216. Самсоненко Марія Миколаївна

217. Ісаєва Євгенія В’ячеславівна

Інститут біохімії імені О.В. Палладіна НАН України

218. Криніна Ольга Ігорівна

219. Ткаченко Оксана Сергіївна

220. Ратушна Оксана Олександрівна

Інститут фізіології імені О.О. Богомольця НАН України

221. Дринь Дарія Олегівна

222. Савотченко Аліна Володимирівна

223. Драчук Костянтин Олегович

224. Котлярова Анна-Малгожата Борисівна

Інститут мікробіології і вірусології імені Д.К. Заболотного НАН України

225. Бабенко Лідія Павлівна

226. Чуєнко Андрій Ігорович

Інститут молекулярної біології і генетики НАН України

227. Савицький Олександр Вячеславович

228. Саяпіна Ольга Ярославівна

229. Старосила Сергій Анатолійович

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології імені  Р.Є. Кавецького НАН України

230. Лихова Олександра Олександрівна

231. Яловенко Тетяна Миколаївна

Інститут проблем кріобіології і кріомедицини НАН України

232. Пахомова Юлія Сергіївна

233. Макашова Олена Євгенівна

234. Сидоренко Ольга Сергіївна

Інститут біології клітини НАН України

235. Фінюк Наталія Степанівна

236. Куриленко Олена Олександрівна

Інститут ботаніки імені М.Г. Холодного НАН України

237. Ємельянова Світлана Миколаївна

238. Бриков Василь Олександрович

239. Винокуров Денис Сергійович

Інститут зоології імені І.І.Шмальгаузена НАН України

240. Мартинова Катерина Василівна

241. Варга Олександр Олександрович

Інститут фізіології рослин і генетики НАН України

242. Рибаченко Лілія Ігорівна

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України

243. Лапань Оксана Володимирівна

Інститут гідробіології НАН України

244. Кравцова Ольга Володимирівна

ДУ «Інститут морської біології НАН України»

245. Соколов Євген Володимирович

Інститут екології Карпат НАН України

246. Сосновська Світлана Володимирівна

ДУ "Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України"

247. Білоножко Юлія Олександрівна

248. Тігунова Олена Олександрівна

Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України

249. Бедернічек Тимур Юрійович

250. Теслюк Максим Григорович

Криворізький ботанічний сад НАН України

251. Гусейнова Ельвіра Рафіківна

Національний науково-природничий музей НАН України

252. Руденко Ксенія Вадимівна

Державний природознавчий музей НАН України

253. Струс Юрій Михайлович

Державна установа "Інститут еволюційної екології НАН України"

254. Прокопук Юлія Сергіївна

255. Конякін Сергій Миколайович

256. Олійник Мар’ян Петрович

ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України"

257. Тітар Іван Олександрович

258. Юхимець Роман Сергійович

259. Ануфрієва Катерина Валеріївна

Інститут економіки промисловості НАН України

260. Турлакова Світлана Сергіївна

261. Шатун Анна Дмитрівна

ДУ "Інститут економіки природокористування та сталого розвитку НАН України"

262. Мандзик Валерій Миколайович

Інститут економіко-правових досліджень НАН України

263. Рогозян Юлія Сергіївна

ДУ "Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України"

264. Бас-Юрчишин Мар’яна Андріївна

265. Попадинець Назарій Миколайович

Інститут демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України

266. Заяць В’ячеслав Сергійович

267. Кримова Марія Олександрівна

268 Кулик Наталія Володимирівна

Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України

269. Іванова Ольга Юріївна

Інститут історії України НАН України

270. Грищенко Юлія Володимирівна

271.Милько Володимир Іванович

272.Маєвський Олександр Олегович

273. Борщик Ярослав Вікторович

Інститут української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України

274. Смерека Богдан Володимирович

Інститут українознавства імені І. Крип’якевича НАН України

275. Пасіцька Оксана Ігорівна

Інститут археології НАН України

276. Шелехань Олександр Володимирович

Інститут сходознавства імені А.Ю. Кримського НАН України

277. Філь Юлія Сергіївна

Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України

278. Зорич Оксана Остапівна

279. Коцур Віталій Вікторович

ДУ "Інститут всесвітньої історії НАН України"

280. Пугачова-Лакішик Дар’я Володимирівна

Інститут філософії імені Г.С. Сковороди НАН України

281. Волковський Володимир Павлович

Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України

282. Батрин Станіслав Віталійович

283. Гурова Анна Михайлівна

Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського

284. Горова Світлана Валеріївна

Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України

285. Григорчук Юлія Миколаївна

286. Гогуля Марина Петрівна

Інститут мовознавства імені О.О. Потебні НАН України

287. Тищенко-Монастирська Оксана Олександрівна

Інститут української мови НАН України

288. Дідун Лілія Іванівна

Інститут мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України

289. Юрченко Віталіна Олександрівна

290. Іванчишен Віталій Романович

291. Волковічер Тетяна Михайлівна

Інститут народознавства НАН України

292. Конопко Володимир Михайлович

Інститут проблем математичних машин та систем НАН України

293. Луговський Юрій Олександрович

294. Кізуб Лілія Анатоліївна

Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України

295. Загородня Сніжана Анатоліївна

ДУ "Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки імені Г.М. Доброва НАН України"

296. Жабін Сергій Олександрович

297. Живаго Оксана Василівна

298. Корецький Антон Ігорович

Центр гуманітарної освіти НАН України

299. Драпогуз Василь Петрович

Центр наукових досліджень та викладання іноземних мов НАН України

300. Миронюк Тетяна Михайлівна