Номер роботи - P 29 ПОДАНА
Представлено Національною академією внутрішніх справ.
Автори:
1. ТАРАСЕНКО Олег Сергійович – доктор юридичних наук, проректор Національної академії внутрішніх справ;
2. ЧЕРНЯВСЬКИЙ Сергій Сергійович – доктор юридичних наук, проректор Національної академії внутрішніх справ;
3. ВОЗНЮК Андрій Андрійович – доктор юридичних наук, завідувач науково-дослідної лабораторії Національної академії внутрішніх справ;
4. ОРЛОВ Юрій Юрійович – доктор юридичних наук, головний науковий співробітник Національної академії внутрішніх справ;
5. АРЕШОНКОВ Віталій Володимирович – доктор юридичних наук, провідний науковий співробітник Національної академії внутрішніх справ;
6. ПОГОРЕЦЬКИЙ Микола Анатолійович – доктор юридичних наук, головний науковий співробітник Національної академії Служби безпеки України;
7. ШЕПІТЬКО Михайло Валерійович – доктор юридичних наук, провідний науковий співробітник Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса НАПрН України.
Автори розробили комплекс правових, організаційно-тактичних, техніко-криміналістичних і спеціальних засобів протидії злочинності як чинника забезпечення національної безпеки України.
Розроблено правові норми створення та запровадження у правоохоронну практику інноваційних інструментів протидії злочинності, необхідних для ефективнішого забезпечення національної безпеки України.
Розкрито послідовність розбудови правової демократичної держави, сучасні досягнення в галузі поліцейської техніки та інформаційно-телекомунікаційних технологій, підтримується орієнтація на неухильне дотримання конституційних прав особи в різносторонній діяльності сил правопорядку.
Розроблено концептуальні засади кримінально-правової кваліфікації кримінальних правопорушень, методик їх розслідування, техніко-криміналістичних та спеціальних засобів, кримінально-процесуальних процедур та експертно-криміналістичних методів, спрямованих на підвищення ефективності виявлення, розслідування та попередження кримінальних правопорушень в сучасних умовах.
Практична значимість роботи полягає в розробленні та впровадженні в діяльність правоохоронних структур, судово-експертних установ і судових інстанцій новітніх засобів протидії кримінальним правопорушенням, що дозволило вдосконалити законодавче забезпечення та підвищити ефективність діяльності зазначених інституцій.
Загальна кількість посилань на публікації авторів/h-індекс за останні 5 років
1. О. ТАРАСЕНКО: Web of Science – 2/1, Scopus – 0/0, Google Scholar – 83/5
2. С. ЧЕРНЯВСЬКИЙ: Web of Science – 12/2, Scopus – 69/5, Google Scholar – 1006/18
3. А. ВОЗНЮК: Web of Science – 36/5, Scopus – 5/2, Google Scholar – 1537/19
4. Ю. ОРЛОВ: Web of Science – 0/0, Scopus – 0/0, Google Scholar – 135/7
5. В. АРЕШОНКОВ: Web of Science – 18/3, Scopus – 0/0, Google Scholar – 187/8
6. М. ПОГОРЕЦЬКИЙ: Web of Science – 18/3, Scopus – 2/1, Google Scholar – 1623/17
7. М. ШЕПІТЬКО: Web of Science – 1/1, Scopus – 12/2, Google Scholar – 638/10
Кількість публікацій: 10 одноосібних монографій, 12 колективних монографій, 5 підручників, 18 посібників, 19 методичних рекомендацій, 24 статті в журналах, включених до категорії «А», 56 статей у журналах, включених до категорії «Б». Загальна кількість посилань на публікації авторів/h-індекс за роботою згідно з наукометричними базами даних складає відповідно: Web of Science 42/5, Scopus 64/3, Google Scholar 4047/29. Отримано 2 патенти на винахід України, 20 патентів на корисну модель України, промисловий зразок та 39 свідоцтв про реєстрацію авторського права на службовий твір.
Коментарі
Додати коментар
Залиште коментар