Номер роботи - M 32 ПОДАНА
Представлено Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова.
Автори:
1. КРАМАРЕНКО Ірина Сергіївна – доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова;
2. ГРИШИНА Наталія Володимирівна – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова;
3. АРЧИБІСОВА Дарія Станіславівна – доктор філософії, викладач кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова;
4. ІРТИЩЕВ Олександр Сергійович - доктор філософії, викладач кафедри менеджменту ЗВО «Міжнародний університет бізнесу і права» .
Автори запропонували нові підходи до оцінки інвестиційного потенціалу регіонів, створили інструментарій для діагностики фінансової стійкості, виявлення невикористаних ресурсів та коригування інвестиційних стратегій.
Запропоновано методи аналізу формування регіонального інвестиційного потенціалу, що оптимізують інвестиційні процеси та сприяють економічному зростанню. Розроблено стратегічний підхід до інтеграції підприємств різного масштабу з урахуванням сучасних тенденцій та оцінки ризиків, що підвищує ефективність їхньої діяльності. Оновлено концепцію управління людськими ресурсами в умовах цифровізації, що визначає нові стратегії розвитку, мотивації та використання персоналу. Створено адаптивну модель управління персоналом на основі Big Data, що дозволяє швидко реагувати на зміни та підвищувати ефективність підприємств. Запропоновано модель розвитку туристичної сфери через інтеграцію садкової аквакультури, що сприяє збереженню екосистем та створенню нових туристичних можливостей. Досліджено потенціал аквакультури для продовольчої безпеки та економічного розвитку в нових регіонах. Ці результати сприяють розвитку цифрової економіки, ефективному використанню ресурсів та зростанню регіонів в умовах глобальних викликів.
Отримані результати впроваджено у ВГО «Поруч», ПрАт «Оберіг», ТОВ «Агросервіс», АТ «Акцент-банк». Розроблені підходи до розвитку малого бізнесу використані «Миколаївським регіональним центром підримки бізнесу», ГО «КІНБУРН» підтримують наукову роботу щодо відновлення та розвитку регіонів.
Загальна кількість посилань на публікації автора/h-індекс за останні 5 років:
І.КРАМАРЕНКО : Web of Science – 94/5, Scopus – 137/1, Google Scholar – 1604/19
Н.ГРИШИНА : Web of Science – 5/2, Scopus – 119/5, Google Scholar – 146/6
Д.АРЧИБІСОВА : Web of Science – 10/1, Scopus – 9/2, Google Scholar – 8/1
О.ІРТИЩЕВ : Web of Science – 0/0, Scopus – 1/1, Google Scholar – 12/2
Кількість публікацій: одноосібна монографія, 2 колективні монографії (у т.ч. 1– у зарубіжному виданні), 20 статей в журналах, включених до категорії "А" та 60 статей у журналах, включених до категорії "Б", 27 тез доповідей. Загальна кількість посилань на публікації авторів/h-індекс за роботою згідно з базами даних складає відповідно: Web of Science 34/4, Scopus 149/4, Google Scholar 590/10. Отримано 7 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір.
Коментарі
Додати коментар
Залиште коментар