Номер роботи - P 31 ПОДАНА
Представлено Українським державним університетом науки і технологій.
Автори:
1. СУХИЙ Костянтин Михайлович – доктор технічних наук, ректор УДУНТ, член-кореспондент НАН України;
2. ЗАЙЧУК Олександр Вікторович – доктор технічних наук, проректор УДУНТ;
3. ОВЧИННИКОВ Олександр Володимирович – доктор технічних наук, в.о. директора ННІ «Титан» УДУНТ;
4. КОЖУРА Олег Вікторович – кандидат хімічних наук, докторант УДУНТ;
5. ХАСКІН Владислав Юрійович – доктор технічних наук, провідний науковий співробітник ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України;
6. КУЛИК Олексій Володимирович – кандидат технічних наук, генеральний директор Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова;
7. ГРИЩАК Дмитро Вікторович – кандидат технічних наук, заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
8. БАЛУШОК Костянтин Броніславович – кандидат технічних наук, головний інженер АТ «Мотор Січ»
Автори розробили матеріали і технологійї для створення виробів малоресурсної авіаційної і ракетної техніки, що підвищить рівень обороноздатності і національної безпеки країни.
Створено промислові технології виробництва порошків сплавів металів заданого складу та морфології для 3D-друку та новітні адитивні технології виготовлення на їх основі складнопрофільованих елементів авіаційної техніки та ракет-носіїв.
Розроблено комплексні технології виробництва основних компонентів твердих ракетних палив на основі вітчизняної сировини та доступних матеріалів.
Розроблено технологію створення нового класу вітчизняних аеродинамічних, температуростійких, радіопрозорих у надвисокочастотному діапазоні носових антенних обтічників радіокерованих ракет різних класів.
Розроблено та вдосконалено технології з’єднання вуглеграфітових матеріалів з металами, забезпечення геометричної точності зварних корпусів баків і аеродинамічних обтічників ракет-носіїв, технології випробування конструкцій ракетної та авіаційної техніки на герметичність, технології і обладнання для виробництва елементів конструкцій з полімерних композиційних матеріалів, розробки і експлуатації ракетних комплексів тощо.
Результати роботи впроваджено на ДП «Конструкторське бюро «Південне ім. М.К. Янгеля», АТ «Мотор Січ», ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» та ТОВ «Мультіфлекс».
Загальна кількість посилань на публікації авторів/h-індекс за останні 5 років
1. К.СУХИЙ: Web of Science – 44/4, Scopus – 128/6, Google Scholar – 126/6
2. О.ЗАЙЧУК: Web of Science – 63/5, Scopus – 126/7, Google Scholar – 91/7
3. О.ОВЧИННИКОВ: Web of Science – 2/1, Scopus – 6/2, Google Scholar – 2/1
4. О.КОЖУРА: Web of Science – 2/1, Scopus – 4/1, Google Scholar – 5/1
5. В.ХАСКІН: Web of Science – 11/2, Scopus – 91/3, Google Scholar – 110/5
6. О.КУЛИК: Web of Science – 0/0, Scopus – 20/2, Google Scholar – 43/3
7. Д.ГРИЩАК: Web of Science – 1/1, Scopus – 3/1, Google Scholar – 0/0
8. К.БАЛУШОК: Web of Science – 1/1, Scopus – 4/2, Google Scholar – 0/0
Кількість публікацій: 2 одноосібні монографії, 15 колективних монографій (6 – видані за кордоном), 8 підручників, 110 статей в журналах, включених до категорії «А» (57 – у зарубіжних виданнях), та 88 статей у журналах, включених до категорії «Б». Загальна кількість посилань на публікації авторів/h-індекс за роботою згідно з наукометричними базами даних складає відповідно: Web of Science 360/10, Scopus 844/15 Google Scholar 725/14. Отримано 14 патентів на винахід України, 2 закордонних патенти, 17 патентів на корисну модель України.
Коментарі
Додати коментар
Залиште коментар