Про головне

 • 25 жовтня, 2021

  Пленарне засідання Комітету з порядком денним "Розгляд робіт і рекомендація на присудження Національної премії України імені Бориса Патона 2021 року особам за відповідні роботи" відбудеться в змішаній очно-дистанційній формі 26 жовтня 2021 року о 15.00 годині за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 54 .

  Запрошуємо членів Комітету взяти участь у засіданні.

 • 22 вересня, 2021

  Відеопрезентації робіт, які беруть участь у конкурсі зі здобуття Національної премії України імені Бориса Патона. 

  Детальніше

 • 22 вересня, 2021

  Повідомляємо, що з 29 вересня по 11 жовтня 2021року відбудуться засідання спеціалізованих секцій Комітету з порядком денним:

  "Розгляд робіт і рекомендація на присудження Національної премії України імені Бориса Патона 2021 року особам за відповідні роботи" та

  "Розгляд робіт і рекомендація на присудження премії Президента України для молодих вчених 2021 року особам за відповідні роботи."

  Засідання відбудеться в змішаній очно-дистанційній формі в приміщенні Інституту електрозварювання імені Є.О.Патона НАН України (4 корпус) за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 11 (10 поверх, зала засідань Вченої ради). Відео-зв'язок буде організовано на платформі "Google Мeet".

  Запрошуємо членів спеціалізованих секцій Комітету взяти участь у обговоренні робіт.

  розклад проведення засідань

 • 27 липня, 2021

  Шановні колеги, повідомляємо що Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки змінив місцезнаходження.
  У зв'язку з переїздом Секретаріату Комітету міські телефони не є дійсними. Взаємодія здійснюється електронною поштою: olena.zhdanenko@kdpu-nt.gov.uakomitet@kdpu-nt.gov.ua  за телефоном 044 205-22-71 та за номерами телефонів операторів мобільного зв'язку.

  Секретаріат Комітету знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Казимира Малевича, 11. Поштова адреса тимчасово залишається на 03150, м.Київ, вул.Антоновича, 51.

  Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 • 17 червня, 2021

  Роботи, які беруть участь у конкурсі зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки (Національної премії України імені Бориса Патона) 2021 року, надсіслано до відповідних визначених організацій для проведення широкого громадського обговорення на засіданнях вчених рад .

  графік проведення

  Секретаріат Комітету звертається до наукових установ, науково-технічних організацій, підприємств, закладів вищої освіти, вчених та фахівців, широкої громадськості з проханням узяти участь у обговоренні робіт, які беруть участь у конкурсі на здобуття премій, і повідомити свою думку щодо їх змісту та складу колективів виконавців.

  Ваші коментарі можна залишити на відповідних сторінках вебсайту Комітету.

 • 15 червня, 2021

  Завершено перший етап розгляду робіт, поданих на здобуття Державних премій України  в галузі науки і техніки 2021 року, та робіт, поданих на здобуття премій Президента України для молодих вчених 2021 року.

  Рішенням пленуму Комітету до участі у конкурсі  зі здобуття Державних премій України в галузі науки і техніки (Національної премії України імені Бориса Патона) 2021 року допущено 13 робіт.

  за напрямками

  Рішенням президії Комітету до участі у конкурсі зі здобуття премій Президента України для молодих вчених 2021 року допущено 56 робіт.

  за напрямками

 • 16 тра, 2021

  Відповідно до Закону України "Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державні нагороди" Державну премію України в галузі науки і техніки перейменовано в Національну премію України імені Бориса Патона.