Ви є тут

Порядок розгляду робіт, поданих на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова президії Комітету

з Державних премій України 

в галузі науки і техніки 

30 травня 2022 р. №1 

 

Порядок розгляду робіт, поданих на здобуття 

Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року

       

Висунення робіт для участі у конкурсі зі здобуття Національної премії України імені Бориса Патона (далі – Національна премія 2022) та оформлення документів здійснюється відповідно до "Порядку представлення робіт та оформлення документів  на  здобуття Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року".

Прийом робіт проводиться Секретаріатом Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки з 01 червня 2022 року до 01 липня 2022 року.

Перелік робіт із зазначенням осіб, яких висунуто на присудження Національної премії 2022, оприлюднюються на офіційному вебсайті Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки (далі – Комітет).

Розгляд робіт, які подано на здобуття Національної премії 2022

1) Президія Комітету затверджує персональний склад спеціалізованих секцій в залежності від наукового напрямку поданих робіт та затверджує розподіл робіт для розгляду за спеціалізованими секціями Комітету. 

2) Для проведення науково-технічної експертизи бюро спеціалізованих секцій призначає трьох незалежних експертів. Роботи надсилаються експертам електронною поштою. 

3) На засіданнях спеціалізованих секцій заслуховуються та обговорюються висновки експертів, аналізується творчий внесок кожного претендента. За результатами обговорення таємним голосуванням приймається рішення про рекомендацію робіт на присудження  Національної  премії 2022, яке виноситься  на обговорення на підсумковому засіданні секції  Комітету, яка розглядає роботи зміст яких становить державну таємницю.

 4) На підсумковому засіданні секції Комітету, яка розглядає роботи, зміст яких становить державну таємницю, заслуховуються  і обговорюються  рекомендації інших спеціалізованих секцій, та за результатами такого обговорення шляхом таємного голосування  секція приймає  рішення, щодо внесення пропозицій до президії Комітету  про рекомендацію робіт із зазначенням осіб, яким пропонується присудити Національну премію 2022. 

5) На засіданні президії Комітету обговорюються пропозиції та рекомендації секції,  яка розглядає роботи зміст яких становить державну таємницю.  Таємним голосуванням президія Комітету приймає рішення щодо внесення Президентові України пропозицій про присудження Національної премії 2022  особам за відповідні роботи.

6)  Рішення президії  Комітету у вигляді проекту указу Президента України про присудження Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року вноситься в установленому порядку на розгляд Президента України.