Ви є тут

Порядок розгляду робіт, поданих на здобуття Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою президії Комітету

з Державних премій України в галузі науки і техніки 

від 30 травня 2022 року №1 

 

 

Порядок розгляду робіт, поданих на здобуття 

Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року

 

(Із змінами внесеними постановою президії Комітету №5 від 20.10.22 )

 

Висунення робіт для участі у конкурсі зі здобуття Національної премії України імені Бориса Патона (далі – Національна премія 2022) та оформлення документів здійснюється відповідно до "Порядку представлення робіт та оформлення документів  на  здобуття Національної премії України імені Бориса Патона 2022 року".

Прийом робіт проводиться Секретаріатом Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки з 1 червня 2022 року до 01 липня 2022 року.

Перелік робіт із зазначенням осіб, які висунуто на присудження Національної премії 2022, оприлюднюються на офіційному вебсайті Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки (далі – Комітет).

 

Розгляд робіт, які подано на здобуття Національної премії 2022

1) Президія Комітету затверджує персональний склад спеціалізованих секцій в залежності від наукового напрямку поданих робіт та затверджує розподіл робіт для розгляду за спеціалізованими секціями Комітету. 

2) Для проведення науково-технічної експертизи бюро спеціалізованих секцій призначає не менше трьох незалежних експертів. Роботи надсилаються експертам електронною поштою. 

3) На засіданнях спеціалізованих секцій заслуховуються та обговорюються висновки експертів, аналізується творчий внесок кожного претендента. За результатами обговорення таємним голосуванням приймається рішення про рекомендацію робіт на присудження Національної премії 2022, яке виноситься  на обговорення на засіданні пленуму Комітету.

 4) Рішення стосовно робіт, що рекомендуються для присудження Національної премії 2022, приймається Комітетом шляхом таємного голосування на підставі пропозицій спеціалізованих секцій Комітету за результатами ґрунтовного аналізу таких пропозицій, оцінки відповідності робіт встановленим вимогам, достовірності результатів.

5) На засіданні президії Комітету обговорюються пропозиції та рекомендації секції,  яка розглядає роботи, зміст яких становить державну таємницю.  Таємним голосуванням президія Комітету приймає рішення щодо внесення Президентові України пропозицій про присудження Національної премії 2022  особам за відповідні роботи.

6) Пропозиції Комітету щодо присудження Національної премії з проектами відповідних указів Президента України вносяться в установленому порядку на розгляд Президентові України головою Комітету.