Ви є тут

Відбулась урочиста церемонія вручення нагород лауреатам Державних премій України в галузі науки і техніки

За доручення Президента України нагороди вручали Президент Національної академії наук України, голова Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки Анатолій ЗАГОРОДНІЙ та міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ.
Голова Комітету Анатолій Загородній привітав присутніх з високою нагородою і наголосив: «Лауреати цих премій не лише збагатили науку новими знаннями у різних галузях, а й на практиці застосували свої наукові здобутки для розвитку нашої держави, зокрема для зміцнення її безпеки та обороноздатності. Завдяки вам, шановні лауреати, попри всі проблеми і труднощі нашого сьогодення Україна посідає гідне місце з ряду напрямів сучасної науки і техніки серед провідних держав світу. І наше завдання, завдання всіх науковців і представників науково-технічних галузей всіляко підтримувати і зміцнювати імідж України як наукової держави".
Указами Глави держави присуджено 14 премій, серед них 4 роботи зміст яких становить державну таємницю. Всього 111 лауреатів, серед них 61 доктор і 26 кандидатів наук.

фото

Поділитися: