Ви є тут

З глибоким сумом повідомляємо, що 19 серпня 2020 року  пішов з життя  засновник та  беззмінний Голова Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки  Борис Євгенович ПАТОН

19 серпня 2020 року  пішов з життя  засновник та  беззмінний Голова Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки  Борис Євгенович ПАТОН   – видатний учений, організатор науки, перший Герой України, президент Національної академії наук України.

Понад 50 років був Головою  Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки,  і завжди невпинно піклувався про авторитет і престиж наукової праці, підтримуючи на загальнодержавному рівні вчених і фахівців за значний внесок у розвиток науки і техніки, відбираючи найкращі роботи, які стали гордістю України.

Борис Євгенович ПАТОН змінював цю епоху цілеспрямовано, наполегливо, вимогливо і завжди – самовіддано,  ділом утверджуючи незворотність обраного курсу і вселяючи віру в те, що Україна є державою інтелекту та наукового пошуку.  

Світла пам’ять про Бориса Євгенович в наших серцях, його людські й наукові чесноти — взірець для всіх нас і настанова для прийдешніх поколінь.

Поділитися: