Ви є тут

Конструктивні особливості рідинної двигунної установки, що забезпечують керованість автономного космічного буксиру


Номер роботи - M 74 ДОПУЩЕНА ДО УЧАСТІ

Автори:


Конструктивные особенности жидкостной двигательной установки, которые обеспечивают управляемость автономного космического буксируДибривный А.В.Design specificities of liquid propulsion system providing control of autonomous space tugDibrivny A.V.


Автор: Дібрівний О.В.

Представлена Державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" ім. М.К.Янгеля" (НКАУ).

Кількість публікацій: 34 наукові публікації, в т.ч. 4 статті, 30 технічних звітів.

В роботі наведено результати експериментально-аналітичних дослідів по вибору конструкції системи керування вектором тяги для автономного космічного буксиру «Крєчєт», які були виконано в рамках контракту між ДП «КБ «Південне» та ММК «Космотрас». Конструктивні рішення, що наведено в роботі, впроваджені у діючу конструкторську документацію на двигунну установку ДУ-802 автономного космічного буксира «Крєчєт» і у виробництво. Це дозволило суттєво підвищити енерго-масову досконалість двигунної установки ДУ-802 автономного космічного буксиру «Крєчєт».

За результатами дослідження автором удосконалено загальні критерії вибору способу управління вектором тяги для многобакової двигунної установки автономного космічного буксира. Розроблено методику оцінки впливу розкиду жорсткості розділової діафрагми паливного бака на зміни положення центру мас двигунної установки в польоті.