Ви є тут

Міжнародне підтвердження рівня українських наукових розробок

Платформа RadICS (Радікс) є третім поколінням набору модулей, яка розродлена пза участі деяких авторів роботи "Забезпечення функціональної безпеки критичних інформаційно-керуючих систем" ( р10). иконаних з використанням технології програмовної логіки (FPGA). На базі таких платформ побудовано і впроваджено на атомних станціях України та інших країн (Болгарія, Бразилія, Аргентина та інш) понад 60 інформаційно-керуючих систем, важливих для безпеки АЕС.

Платформа RadICS з різними наборами модулів послідовно отримала міжнародні сертифікати від різних аудиторських компаній.

Позитивне рішення US Nuclear Regulatory Committee відкрило доступ як на американський ринок атомної індустрії, так і ринки інших країн. Рішення Комітету отримали лише 6 потужних компаній Rolls-Royce (Великобританія), Westinghouse Electric Corporation (СНА), Doosan (Південна Корея), Framatome (Франція-ФРН), Mitsubishi (Японія), Lockheed Martin (США).
Телевезійна трансляція прес-конференції керівника ПАТ «Науково-виробниче підприємство «Радій» Бахмача Є.С. на каналі CBNews.